אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
טל הטלה

טל הטלה

מאת: עליזה גבאי קרשבסקי

הטלה, הילד האמיץ של גלגל המזלות, נולד באביב. הטבע ערך לו מסיבת גן ענקית, כל הפרחים הביטו בו ופזרו סביבו את ריחותיהם האביביים, האדמה ליטפה את כפות רגליו היפות, לא היה בה שום כעס, החורף הרי הרווה את צמאונה. השמש האביבית פצחה בקרן שיר וליטפה את צוואר הטלה הידוע ביופיו. אכן, קבלת פנים נהדרת כיאה למישהו שבא לבשר לנו בשורות אביביות.

לבני מזל טלה החובקים את החודשים מרץ אפריל, יש מראה אביבי וצעיר לא חשוב מה גילם. צוואר הטלה מתאפיין גם הוא באורכו ויופיו, והטלה ניחן בקול נעים ומלטף. לא פלא אם כך, שזמרים בעלי קול ייחודי הם חברי מזל טלה. פניו של הטלה נראות תמיד מוארות, ולא משנה מה תהיה הסיטואציה.

אם תתבוננו היטב תוכלו לראות את קרן האור השפוכה על פניו של בן המזל. רגליו של הטלה קלילות ומהירות, ורבים מבני המזל "חוטאים" בספורט כזה או אחר. ריחם הפיזי של בני המזל מושך רבים, הטלה מודע מאוד לקסמיו הרבים ובעיקר לקסם ריחו.

בני המזל משתמשים בקסמיהם באופן טבעי ויום יומי ובדרך כלל משיגים את מבוקשם. הטלה הוא מזל נהנתן, הוא מאוהב בחיים והחיים מאוהבים בו. ברמה המיסטית הטלה שייך למזלות האדמה אותם המזלות שהקשר למשפחתם הגרעינית קשור בחבלי זהב.

ראשו של הטלה הנישא תמיד בגאון ונחשב לאחד המאפיינים הפיזיים לזיהוי בן המזל, אותו ראש נושא עיניו תמיד אל השמש ומצפה ממנה ללטף ולחמם אותו בקרניה הזהובות. ואכן, קרני השפע אינן מאכזבות את הטליים והישועה תמיד בוא תבוא.

חוש הריח המפותח מאוד אצל הטלה עוזר לו להריח סכנות אך גם לזהות הזדמנויות. לא בכדי, נחשבים הטליים לאנשי עסקים שהתעשרו בין לילה. האינטואיציה והאינטלגנציה העסקית שלהם מרחרחת עבורם ורגליהם הקלות מבריחות אותם מן הסכנות, באותה המידה שהן מובילות אותם אל ההזדמנויות. אומץ לבם, קסמם, המראה הנערי שלהם וכושר השכנוע בו ניחנו, לא משאירים אף אחד מאיתנו אדיש.


רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.

לשיחה אישית עם עליזה גבאי קרשבסקי, מומחית בקריאה בקלפים, קריאה בקול, אסטרולוגיה מדיומלית, תקשור ופתרון חלומות, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון:
072-3401003 שלוחה 30 

למאמרים נוספים:
מזל טלה על פי הקבלה
מזל טלה והתאמתו לשאר המזלות
מזל טלה - תחזית שנתית 2009
אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי