אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
ים האהבה של הדגים

ים האהבה של הדגים


מזל דגים מתייחס לאהבה בדיוק כמו שהדג בטבע מתיחס אל הים. בלי מים הדג אינו מסוגל לשרוד, ובלי אהבה בן מזל דגים אינו יכול לחיות. בקיצור בני מזל דגים חיים ונושמים את חמצן האהבה מרגע לידתם עד יום מותם. בדיוק כמו שהדג מתייחס למים כטריטוריה טבעית שלו והוא נע בה בחן, כך בן מזל דגים מתייחס לאהבה שלו, היא מקומו הטבעי והמובן מאליו.


ציינתי קודם שחייו של הדג אינם חיים ללא אהבה, ואכן בן המזל מודע לכך ומחפש אהבה וגם מוצאה. זו יכולה להיות אהבה רומנטית, אהבה לצאצאיו, אהבה לבעלי חיים, אהבת הזולת ועוד כהנה וכהנה סוגים ומינים של אהבה.

לא חשוב הסוג והמין של האהבה, מה שמרתק הוא שזו תמיד תהיה אהבה ללא גבולות. אהבה שאינה תלויה בדבר, ולמעשה מדובר על אהבה רוחנית שגודלה הוא בדיוק כמו האוקיינוס הרחב. אמנם דגים בטבע יכולים לשרוד גם במקווה מים קטן ומצומצם, אבל חייהם עלולים להתקצר.

בני מזל דגים יודעים היטב להגביה עוף ולמצוא אובייקט עליו ירעיפו את אהבתם כי אחרת חייהם אינם חיים. אסכולות אסטרולוגיות מסוימות נוטות לטעות ולחשוב שמזל דגים הנו מזל תלוש מן המציאות וקורבן באהבתו ולאהבתו. הטעות נובעת מאי הבנת המבנה הנפשי- רוחני- מנטלי שלבני המזל ובמיוחד של בנות המזל.

אהבתו של הדג בכל תחומיה היא אהבה רוחנית. אהבה של הנפש, ואהבה מנטלית. זוהי אהבה ברמת הפשט, ואינה קשורה לאהבת בשרים. הדג אינו משחק באהבה חד צדדית, כפי שטועים לחשוב. הוא מצפה ממושא אהבתו להשיב לו אהבה. בדיוק כמו שהדג בטבע מצפה מן הים לספק לו את כל שידרש, והים אכן מספק.


מה שמייחד את מערכות האהבה של הדג בהשוואה למערכות אהבה של המזלות האחרים, הוא הדג עצמו. הדג בהיותו כל כך מודע לצרכיו, ובהבינו שמהותו תלויה באהבה, משקיע בנשוא אהבתו ללא הפסק ומעולם לא מתייחס אליו כאל מובן מאליו. הדג יודע היטב שהים הכחול יכול להיות שחור וסוער בין רגע, ועל כן הוא ממתין למחזוריות הקבועה שהוא כל כך אמון עליה. אין לטעות ולחשוב שהדג מעלים עין מין היחס של נשוא אהבתו.

מה שקורה באמת הוא שיכולת הסליחה ועוצמת המחילה של הדג הם שמלבים את אש האהבה.
הדג אינו נוצר את כעסו בליבו ואינו נוטר טינה. בדיוק כמו בטבע, אחרי הסערה תבוא הרגיעה. המחזוריות הזו באהבה קיימת אצל כל המזלות האחרים, אך בהבדל אחד חשוב הדג מקבל אותה בהבנה ובאהבה.

הסבלנות של הדג להמתין לגאות ולשפל היא שם המשחק. הדג יודע לחלוק. בטבע הוא חולק עם האחרים את הים, ואת אשר בו לטוב ולרע. אנוכיות היא אחת המילים שלא נמצא בלקסיקון של הדג.
אי-אנוכיות, למי שעדיין אינו יודע, היא אחד הסודות הגדולים והשמורים היטב שיכולים לקיים
אהבת אמת.

רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.

לשיחה אישית עם עליזה גבאי קרשבסקי, מומחית בקריאה בקלפים, קריאה בקול, אסטרולוגיה מדיומלית, תקשור ופתרון חלומות, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון:
072-3401003 שלוחה 30  .


למאמרים נוספים:
מזל דגים והשמחה הרוחנית
מזל דגים - תחזית שנתית 2009
מזל דגים על פי הקבלה
אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי