אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הדרך הכי טובה להשיג קצת מזל - ניתוח אסטרולוגי

הדרך הכי טובה להשיג קצת מזל - ניתוח אסטרולוגי

 מהאסטרלוגים הבכירים בארץ. כותב הספר "כיצד השפיעו הכוכבים על הצלחותיו וכישלונותיו של היטלר".


מתי לאחרונה התחשמלת מיופיטר?


מזל הוא אנרגיה המוקרנת מהכוכבים. זו יכול להיות כוכב בודד או קומבינציה של כוכבים. הכוח המרכזי השולט במבנה הזה הוא בעיקר יופיטר, הנקרא גם המיטיב הגדול, וונוס - המיטיב הקטן.

הבא נתייחס לכל אחד ממקורות האנרגיה הללו כשקע. כאשר אדם מחובר לשקעים הללו - עקב סדר הכוכבים - הוא למעשה מחובר לאנרגיה המייצרת מזל. מזל אינו משהו שבהכרח גורם לנו להצליח מאוד, קשה להסביר את תהליך הפעולה שלו באופן הגיוני. אי אפשר לגעת בו, אבל אתה "מתחשמל" ממנו. הוא גורם לך להצליח בלי שתבין מדוע ואיך זה קורה. אתה נוקט בצעד כלשהו, ובאופן מפתיע הוא פשוט גורם לך להצליח.


דבר כזה קשה לתכנן וקשה גם לצפות כיצד נוצר התהליך. הדבר דומה להנחת ז'יטון על שולחן ההימורים ולזכייה בכל הקופה. למלא כרטיס לוטו ולזכות בפרס הראשון. לשחקן כדורגל בינוני הבועט כדור ממחצית המגרש ומבקיע עם שוער בשער.
הדוגמא האחרונה קרתה לי באופן אישי בגיל 17, כששיחקתי בנוער א' של מכבי תל-אביב. משחק עונה מול הפועל תל-אביב באצטדיון המכביה בצפון תל-אביב, שער מחצי מגרש. כולם החליטו שהיה לי יותר מזל משכל.
ובאמת, לך תדע כיצד עשיתי זאת?


האם ניתן למצוא דרך להשיג מזל בכל עת ובכל זמן?


לא מזמן יצאה גרסה חדשה לספר "תורת המשחקים". גם הוגי התורה המבריקה הזו אומרים - לא הגיוני כי יוכל לקום אדם, בין אם מדען, אסטרולוג או סתם גאון, אשר יוכל להמציא את הנוסחא המדויקת בעזרתה ניתן יהיה למצוא את המזל בכל עת שנרצה. לחבר קומבינציות של כוכבים ברגע מסוים, ללא תוכנת עזר, זוהי משימה קשה מאוד, אולי בלתי אפשרית.
מנגד, אין אדם בעולם המצליח ללא הרף, כפי שאין אדם אחר שרק נכשל. אדם צריך לחתור להצלחה - לחפש דרכים להצליח ולא להתייאש. גם לאמונה יש כח - אמנם לא אבסולוטי, אך קיים. כבר אמרו חז"ל בעבר: "יגעת ומצאת, תאמין. לא יגעת ומצאת, אל תאמין".
שימוש באסטרולוגיה היא הדרך הקרובה ביותר להצלחה, משום שהיא משתמשת בכלים הבטוחים ביותר להצלחה - הכוכבים שבשמיים.


למה לחפש מזל דווקא באסטרולוגיה?


ידוע כי הירח גורם לגאות ולשפל, בכוחו למשוך ולדחוף מיליארדים של טונות לכאן ולכאן. למרות העובדה שהשמש חזקה לאין ערוך מהירח, היא אינה משפיע עלינו כמוהו. כל כוכב והאנרגיות שלו.
כך פלוטו, אוראנוס ושבתאי כקומבינציה גורמים לרעידות אדמה ואסונות טבע. ונוס לעומתם היא הגורם הדומיננטי בהתאהבות בני אדם בעולם. אף אדם נבון וחכם לא יספר לי מדוע וכיצד נוצרת אהבה.
אך ורק בעזרתה של האסטרולוגיה ניתן לצפות אם תיווצר אהבה בין א' לב', מדוע לא תיווצר בשום אופן אהבה בין א' לג'. את זאת ניתן לקבוע בתוצאות מבלי שהאסטרולוג יכיר איש מהנפשות הפועלות. הוא אפילו לא צריך לראותם. יש בידיו את מפות הכוכבים.


________________________________________________________________________________

רוצים שהרצל ליפשיץ יכין מפה אסטרולוגית במיוחד עבורכם? התקשרו עכשיו לקו המומחים של ישראל והתייעצו עם הרצל וקבלו ממנו תחזית אישית במיוחד עבורכם.

 

לשיחה אישית עם הרצל ליפשיץ, אסטרולוג בכיר ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל המומחים בטלפון 072-3401003 שלוחה  59 בעלות 9.9  ש"ח בלבד לדקה.


בין השירותים הניתנים באתר: תחזית אישית חודשית, שנתית ותלת-שנתית, בחינת התאמה מקצועית, התאמה בין בני-זוג ועוד.

 

מאמרים נוספים:
המזל מסובב את העולם

הורוסקופ שבועי - מאת דניאל רועה

מורה נבוכים - המדריך להורוסקופ


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי