אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
כספים בגלגל המזלות תשסט

כספים בגלגל המזלות תשסט

מאת: עליזה גבאי קרשבסקי

שנת תשס"ט מביאה בכנפיה שקי כסף לחלק מן המזלות, ובעיקר למזלות המים והאדמה. על מזלות המים נמנים: הדגים, העקרב והסרטן. מזלות האדמה הם: מזל שור, מזל גדי ומזל בתולה.


מתוך כל השישה שהזכרתי לעיל, השור הוא הממוזל ביותר בענייני כספים לאורך כל שנת תשס"ט.
כספים מגיעים אל השור ממקורות שונים ודי מפתיעים. החודשים תשרי, חשוון וכסלו מביאים את השור לסולם העלייה הכספית ומחודש טבת ועד חודש אב הוא ממשיך לעלות בהדרגה בשלבי סולם הכסף, שמעניקה לו באהבה רבה שנת תשס"ט. 

מזל גדי מקבל בשנת תשס"ט מתנות כספיות רבות. מתנות כספיות אלו גורמות לו נחת רוח רבה, במיוחד בחודשים כסליו וטבת. מזל בתולה מקבל חיבוק כספי ענק משנת תשס"ט, והיא פותחת לו את חדרי הלב ומעוררת בו שמחה רבה. החודשים תשרי ואדר הם החודשים הממוזלים ביותר של מזל בתולה בשנת תשס"ט. 

מזל דגים שוחה בשנת תשס"ט במגשי כסף ותהילה. החודשים תשרי, כסלו, שבט וניסן מזרימים לדגים אוקיינוס של כסף. גם מזל עקרב הסבלני קוצר בשנת תשס"ט פרות מצופים בכסף רב.

הקציר מתבצע בעיקר בכסליו, אדר ואלול. מזל סרטן מנהל בשנת תשס"ט רומן מוצלח ביותר עם כספים, שמגיעים מחו"ל. הרומן הכספי של הסרטן פורח בחודשים חשוון ואייר, והופך את שנת תשס"ט לשנה מבורכת מאוד עבור בני מזל סרטן. מזלות האש הלא הם: מזל אריה, מזל טלה ומזל קשת מתמקדים השנה בקידום הרוחני שלהם ופחות בענייני כספים.

למרות, שמתוך קבוצת האש האריה זוכה למתנה כספית גדולה מאוד בחודש חשוון. מתנה זו הופכת את שנת תשס"ט לשנה נוחה במיוחד עבור האריות. ואחרונים חביבים הם, כמובן, מזלות האוויר שהם: מזל דלי, מזל תאומים ומזל מאזניים.

מתוך שלושתם הדלי הוא זה אשר בפניו נפתחת השנה הזדמנות עסקית יוצאת דופן. חלק מהדליים ינצלו הזדמנות זו ויעשירו את קופתם. כל זה יקרה במהלך החודשים אדר, ניסן ותמוז.      

שנה טובה.


רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.


לשיחה אישית עם עליזה גבאי קרשבסקי, מומחית בקריאה בקלפים, קריאה בקול, אסטרולוגיה מדיומלית, תקשור ופתרון חלומות, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון:
072-3401003 שלוחה 30 


למאמרים נוספים:
המזלות המיסטיים
אסטרולוגיה שנתית
אסטרולוגיה שבועית
התאמה זוגית בין מזלות

אסטרולוגיה קבלית


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי