אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
כשגורבצ'וב הפיל את החומה

כשגורבצ'וב הפיל את החומה

מאת: הרצל ליפשיץ, מהאסטרלוגים הבכירים בארץ. כותב הספר "כיצד השפיעו הכוכבים על הצלחותיו וכישלונותיו של היטלר". תומס פרידמן, פובליציסט הניו-יורק טיימס, כתב עליו: "מהאסטרולוגים המובילים בעולם".כנראה שבכל זאת לכוכבים השפעה חזקה על עולמנו ועל המין האנושי.


תחזית זו, שפורסמה ב-1987, הייתה היחידה בעולם. שום שירות ביון לא צפה זאת, כולל ארצות-הברית וישראל. טפחתי לי על השכם – יחידי בעולם.


כשגורבצ'וב הפיל את החומה


בימים אלה אנו חוגגים את חג הפסח - חג יציאת מצרים, ולהבדיל, יציאת ברית-המועצות. ממצרים יצאו 600 אלף יהודים, מברית-המועצות יצא מספר כפול - מיליון ו-200 אלף, ועוד היד נטויה.

לאחרונה אני נשאל האם לאור הזעזועים בעולם, ובעיקר בעולם הערבי, תיפגע ישראל או תיעלם.
תשובתי: אלוהים לא גרם לכך שהיינו 400 שנים עבדים במצרים, 40 שנים נודדים במדבר ו-2000 שנים בגלות. הוא לא מנע את השואה, אך כן עזר בבניית מדינת ישראל, עזר למצבה הכלכלי-בטחוני ועוד. חוסנה של ישראל רב משחושבים. מצבה טוב יותר מן השנים שעברו.

בימים אלו מלאו 80 להולדתו של אחד מגדולי המהפכנים בעולם, מיכאיל גורבצ'וב. כאשר כיהן כנשיא ברית-המועצות יזם מהלך בעל השפעה מכרעת על עתידה של אירופה ושל העולם.

בסיפור שפורסם ב-1987 נתבקשתי על-ידי העורך לכתוב תחזית לשנים הבאות, כנספח. התחזית מופיעה בסוף הספר, ושם נאמר כי ברית-המועצות תעבור שינוי קיצוני באופי משטרה. עקב כך, יעלו כ-80 אלף יהודים לישראל. בשעתו חשבתי כי המספר מוגזם, אך בכל זאת האמנתי כי הדבר ייתכן.

לשמחתי, טעיתי. באותה תקופה קצרה עלו כ-200 אלף יהודים לארץ, שהתברכה במדענים, אנשי רוח, רופאים וספורטאים ראשונים במעלה. ברית-המועצות התפרקה מאוקראינה, ליטא, לטביה אסטוניה ומספר אזורים נוספים, ומתח המלחמה הקרה, שהעיב על חייהם של מיליארדים, התפוגג.

חג פסח שמח לכל בית ישראל.

מערכת STARS מרכינה ראש במותו של הרצל ליפשיץ - נפטר בתאריך 25.2.2015 יהי זכרו ברוך

_________________________________________________________________________________

 

מאמרים נוספים:
אסונות הטבע ביפן היו רק יריית הפתיחה

הורוסקופ שבועי-מאת דניאל רועה

משמעות 12 הבתים במפה האסטרולוגית

מורה נבוכים - המדריך להרווסקופ


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי