אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מאדים, הגבר שבכוכבים

מאדים, הגבר שבכוכבים

מאת: אורית, צוות Stars


ממש עכשיו (אוקטובר 09) צועד כוכב מאדים למזל אריה. מי זה מאדים? איך הוא משפיע עלינו? ולמה הוא נחשב לגבר שבכוכבים?


כוכב מאדים הוא האדום שבכוכבי הלכת, ומכאן שמו. הוא ידוע גם בכינויו: כוכב מרס - אל המלחמה.

באסטרולוגיה, הוא השליט על מזל טלה.


כוכב מאדים קשור בעיקר ליסוד האש, כוח, מרץ וחום, תעוזה, אומץ ותחרותיות. הוא המשפיע על הדחף שלנו לפעול על פי רצונות, מטרות וחזיונות.


ביחסו החיובי הוא מתקשר לתשוקה, רצון לפעול, מוטביציה, אנרגיה, דעתנות, אומץ לב ויוזמה.

ביחסו השלילי הוא מתקשר לאלימות, כעס, דם ומלחמה, תוקפנות ואגריסיביות.


מאדים מייצג את הצד האקטיבי, את הגבריות והמיניות. הוא מניע אותנו כפי שטיל נשלח לעבר מטרה. זוהי אנרגיה חשובה מאוד, שכן היא הקובעת את השלמת היעדים שלנו בחיים.


מאדים בראיה הפסיכולוגית:
מאדים הוא הכוכב שמפעיל אותנו בבוקר, עוד בהיותינו במיטה, הוא הממריץ אותנו לקום ולהתעורר. הוא הדלק לעשיה היומית שלנו, לימודים, עבודה, זוגיות ועוד.

כאשר אנחנו "פועלים מתוך" מאדים שלנו, אנחנו אסרטיביים, החלטיים, הרפתקניים. קיימת בנו התובנה ש"אם אין אני לי מי לי", אנחנו אחראיים לחיינו, איתו אנו מפתחים את הבטחון העצמי שלנו. במובן השלילי שלו, אנחנו יכולים להיות פזיזים, אימפולסביים, אגרסיביים, חסרי סבלנות, תוקפניים ובוטים.

מאדים הלוחם
מאדים הוא אל המלחמה, והופך את עורו לשלילי כאשר הוא מונע מתוך אגו, ונע לעבר מטרות מפוקפקות. ועל כן עלינו לההבין שכאשר כוכב מאדים בנסיגה, ההשלכות שלו עלולות להיות לא קלות.


מאדים במפה האסטרולוגית:

אנו יכולים לזהות על פי מיקומו של מאדים במפה אסטרולוגית את הטבע הבסיסי שלנו, את האינסטינקטים, את המניות, את התחרות, את ההתלהבות שלנו לגבי תחומים שונים ואיזה סוג של חוויות אנו מחפשים. מאדים יצביע על דרך ההתמודדות שלנו ברגעי כעס, תסכול וסכסוך.


מאדים ואהבה

ונוס ומאדים, הם שני כוכבי הלכת הקשורים באופן הדוק ביותר לתחום האהבה. הם מייצגים את הדרך שבה אתם מתנהלים בנושא, מה אתם מחפשים באהבה ומה מצב המיניות.

ונוס, במיתולוגיה הרומית, הייתה אלת האהבה, ולכן כוכב הלכת נוגה קשורה אהבה. אם הינך גבר, מיקומה של ונוס במפה האסטרולוגית יצביע על סוג האשה שאתה מחפש.

מאדים, במיתולוגיה הרומית, היה אל המלחמה, והוא המשלים של ונוס (נוגה). בניגוד לוונוס הרגשנית, מאדים מייצג את התשוקה, את המיניות והלהט שלכם באהבה. אם את אשה, מיקומו של מאדים במפה האסטרולוגית יצביע על סוג הגבר שאליו את יכולה להימשך.


אז מה עושים שהוא בורח? המלצה מעולם הרוח....
כל עוד אנו מודעים להשפעתו, אנו יכולים למתן מעט את הנזק. יש לשמור על איפוק, להימנע ממלחמות, קונפליקטים ומריבות. אם נבין מלכתחילה שזהו זמן של אש, נפעל לתיעולה למגמות חיוביות. לדוגמא, פרוייקטים שלא הוצאנו לאור ומטלות שלא השלמנו. בעבודה, בזוגיות ועם עצמינו, דרושה עכשיו משמעת עצמית, איפוק ויצירה, ניתוב דרכי הפעולה שלנו לנתיבים אשר יועילו לנו לצמיחה והגשמה.


הטיפ הגדול ביותר: לספור עד 10 "לפני שמתפוצצים".


רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק

למאמרים נוספים:

נסיגת כוכב מאדים

מאדים שליט מזל טלה

אסטרולוגיה רומנטית עד אליך ב-SMS
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי