אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מבוא לעולם האסטרו-טארוט

מבוא לעולם האסטרו-טארוט


מאת: רות אהרוניהמסע אל התודעה העליונה הוא המסע שלנו אל עצמנו. האפשרויות לעשות את המסע הזה הן רבות ומגוונות. קלפי הטארוט, למשל, מציעים מסע עוצמתי לגילוי עצמי ולהתפתחות רוחנית. גם האסטרולוגיה פותחת מרחבים אינסופיים להכרה עצמית והתפתחות אישית ורוחנית. כאשר מחברים את שתי המערכות האלו נוצרת מערכת חדשה וייחודית – אסטרו-טארוט.

אסטרולוגיה וטארוט
השילוב בין האסטרולוגיה לבין קלפי הטארוט הוא טבעי ביותר, כיוון שהמערכת הראשית של הטארוט מונה 22 קלפים, וגם המערכת האסטרולוגית מורכבת מ-22 גורמים עיקריים: 12 המזלות  ו-10 הפלנטות שמאכלסים את המפה האסטרולוגית. המפגש של קלפי הטארוט עם המפה האסטרולוגית הוא יצירתי, חווייתי ומרתק. עליכם רק להכיר את הכללים הבסיסיים של האסטרולוגיה ואת הפירושים הבסיסיים של קלפי המערכת המרכזית של קלפי הטארוט.

השילוב של שתי המערכות מאפשר נגישות, הן לרובד הפסיכולוגי שאותו מציעים קלפי הטארוט והאסטרולוגיה, והן לרובד הפרקטי, של מתן תשובות ברורות לשאלות קונקרטיות. כל אחת מהשיטות הללו משמשת כמראה לשיטה האחרת, והשילוב ביניהן מציב מולכם מראות נאמנות שמאפשרות לכם להכיר את עצמכם מכיוונים רבים ולשפר את עצמכם.


נקודת מבט חדשה על מפת הלידה

הרעיון המרכזי שעליו מושתתת שיטת האסטרו-טארוט הוא שהאנשים, המצבים והאירועים בחיינו הם בעצם השתקפויות שלנו, או הקרנה של המציאות הפנימית שלנו על המציאות החיצונית. לכן, כדי להכיר ולהבין את העולם סביבנו, עלינו להכיר ולהבין את עצמנו, ואם אנו רוצים לתקן את המציאות שמחוצה לנו, כל מה שעלינו לעשות זו עבודה פנימית. כשאנו מרפאים בעיה או קונפליקט בתוכנו, אנו מרפאים את "המציאות החיצונית" סביבנו, שאינה אלא השתקפות של פנימיותנו.

זהו רעיון מרכזי בשיטות רוחניות רבות, כולל הקבלה היהודית והקבלה האוניברסלית, וכאשר עובדים על הטארוסקופ, הרעיון הזה לובש צורה מוחשית מאד. הטארוסקופ הוא שילוב קלפי הטארוט עם ההורוסקופ – מפת הלידה האסטרולוגית. כיוון שקיים דמיון בין המשמעות של הקלפים לבין העקרונות של המזלות והפלנטות, משייכים כל קלף לאחת הפלנטות או לאחד המזלות. בספרי אסטרולוגיה, טארוט ועץ החיים  מובאים עקרונות העבודה העצמית עם הטארוסקופ.

מי שעוסק בטארוט יגלה שהשילוב עם האסטרולוגיה הוא עוצמתי מאד. גם מי שעוסק באסטרולוגיה יופתע לגלות נקודות מבט חדשות ומגוון אפשרויות להתבונן במפת הלידה האסטרולוגית ולזכות בתובנות חדשות. ומי שנחשף לתחומים אלה לא מכבר, או שזהו עבורו מפגש ראשון עם כלים מרתקים אלה לפיתוח המודעות, יפיק תועלת כפולה ומכופלת.

שילוב עם עולם הקבלה

כאשר משלבים את האסטרו-טארוט עם עץ החיים של הקבלה האוניברסלית, ניתן לעלות בסולם הרוחני אל רובד התודעה העליונה שהנשמה שלנו נכספת ומשתוקקת אליו, וכל חיינו מחפשת את הכלים שיסייעו לה להתחבר אל מקור האור ממנו נבעה. 

השילוב בין שלוש השיטות האלה מאפשר לכל אחד מכם להתחבר להורוסקופ האישי ולטארוסקופ האישי שלכם באופן חוויתי ויצירתי, שהוא ייחודי ובלעדי לכם, ולקבל מסרים ותובנות שיקדמו אתכם במסע ההגשמה העצמית שלכם. תוכלו להבין את האנרגיה הייחודית של כל מזל ולהפנים את התיקון הרוחני של כל מזל. בעזרת המדיטציות על האותיות ועל עשר הספירות של עץ החיים תוכלו להתחבר לאנרגיית האור, לחזק את העוצמה הפנימית, למשוך את השפע האינסופי אל חייכם ולהקרין אותו על סביבתכם.

_________________________________________________________________________________


עוד באתר:

טארוט - פריסת זוגיות

משמעות הסמלים בטארוט

קלף טארוט יומי ב-SMS

סוגי פריסות

תחזית אסטרולוגית יומית עד אליך

פורום טארוט

מחשבוני אסטרולוגיה


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי