אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מהו תיקון השם?

מהו תיקון השם?

מאת: נחום תמיר


עולם התיקון מכיל בתוכו מהות רחבה מאוד. תיקון = תינוק. על ידי הבאת תינוק לעולם ומתוך  התנהגותו אנו יכולים להסיק מה עלינו לתקן. היות והתינוק הוא הכלאה של שני ההורים ושל תכונותיהם, הוא מהווה עבורם מראה לחולשות שלהם.


ראשית בוחנים את החיצוניות, למי הוא דומה? בעיקר אומרים "על מי הוא יצא", וכאן הכוונה היא לתכונות של אותו תינוק או ילד מתבגר שככל שהוא גדל תכונותיו הופכות להיות יותר ויותר בולטות.

מאידך, אם אין תינוק אין תיקון ויש ניתוק, היות והתינוק מהווה קשר בין בני הזוג.


במילה תיקון קיים גם הקשר לעבר שלנו. כולנו מביאים איתנו תכונות גנטיות מן העבר, כלומר מגלגול קודם, ועצם הניתוק שלנו מתכונות שליליות הקיימות בנו, אנו מצליחים לבצע תיקון.


אז איך נזהה את התיקון שלנו? בדיוק איפה שקשה לנו. הן בתכונות החיצוניות, מה שאנחנו מפגינים כלפי חוץ, והן בתכונות הפנימיות שהן נסתרות מעיני אדם אבל אנחנו מודעים להם. המודעות לנושא התיקון יכולה לשפר את רמת החיים הרוחנית שלנו ולהזמין מצבים חיוביים כגון: שלווה, שמחה, רוגע, יצירתיות ועוד. בשמנו הפרטי טמון סוד מדהים. כל שם בנוי מצופן גנטי של אותיות היוצרות משמעות ותכונות הייחודיות לו, כך שאדם ששמו משה יתנהג אחרת מאדם ששמו דוד.


תיקון השם:

מנסיוני האישי אני מגלה שלכולנו (נומרולוגים, מיסטיקנים, אנשי דת וכו') קיים מכנה משותף בסיסי שתכליתו למצוא פתרון לבעיות החיים בדרך הקלה ביותר. ומה יותר פשוט מלתקן את השם הפרטי שלנו ובכך לקוות לשינוי כללי בחיינו?


במהלך עבודתי כנמורולוג ויועץ שמות ע"פ הנומרולוגיה, עולה לא פעם הסוגיה הזו. מבחינתי תהליך התיקון אומר לתקן, כלומר מרגע שאתה מודע לתכונות שלך אתה יכול לבחון אותם לחיוב או לשלילה ובהתאם לכך לתקן את מידותך. אני רוצה להדגיש כי לא ניתן להגדיר שם מסוים כשם לא טוב, אלא להאיר את הפוטניציאל הקיים לטוב ולרע. הרי בסופו של דבר ע"י מודעות, כח רצון ועבודה פנימית אדם יכול לתקן את תכונותיו ומידותיו.


למעשה עצם החלפת שם יוצרת לנו תיקון בתכונות. תהליך זה אורך בין תשעה חודשים ועד שנה, ממש כמו לידה מחדש, וטומן בחובו לא מעט מאמצים. יש לזכור שהשם הנוסף נחשב כצינור לקבלת שפע חדש, כך שאם הוספתם שם לשמכם הפרטי ולא נעשה בו שימוש, השפע לא יגיע אליכם ובעצם לא תיקנתם כלום, שום תכונה אינה תשתנה.


אני רוצה להדגיש: לא מומלץ להוסיף או לשנות את שמכם על דעת עצמכם. יש להיוועץ באדם העוסק בתורת השמות על מנת להתאים לכם את השם שיוביל לשינוי חיובי ולא להרס. במקרים של בעיות בריאות, השם השני יועיל לאותו אדם לקבל אנרגיה נוספת שתחזק אותו.


השמות המתאימים להוספה במקרים של בעיות בריאותיות הם: לאישה - אפרת או חיה, לגבר ניתן להוסיף את השמות חי, חיים, רפאל או ירחמיאל.


אז בפעם הבאה שעולה לכם מחשבה של תיקון או החלפת שם, תחשבו על כל ההשלכות ואל תמהרו להסיק ששינוי השם ישנה לכם את החיים. לפעמים מתוך מקום לתקן, הורסים, השפע משתנה.

נכון שכולנו חושבים שהדשא של השכן ירוק יותר, אך זה לא בדיוק כך בחיי היומיום.


שלכם

נחום תמיר - ייעוץ נומרולוגי


לשיחה אישית עם, מיסטיקנית המתמחה בנומרולוגיה קבלית, תקשור, תורת השמות והילרית, לאה שירה גד ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון: 

072-3401003  שלוחה 51 .


רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars  בפייסבוק.


מאמרים נוספים:

חישוב נומרולוגי שלי
שמות בנומרולוגיה ובקבלה
היכולת העסקית ע"פ הנומרולוגיה

מקצועות ונומרולוגיה
תחזית נומרולוגית יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי