אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מזל אריה - ילדים ומבוגרים

מזל אריה - ילדים ומבוגרים


מזל אריה  הוא המזל החמישי בגלגל המזלות. הוא ממזלות האש ושייך למזלות הקבועים, שליטת המזל היא השמש. מהות האריה היא החיים, יצירה והצורך להשאיר משהו אחריו לדורות הבאים ורצוי שיהיה איכותי ומרשים.

 


כמו השמש גם האריה צריך להיות במרכז ולזרוח על הסביבה, לתת חיים, להשפיע ולהנהיג. הוא מרכז הגלקסיה. השמש באסטרולוגיה מציינת את מרכז האדם ומשפיעה על החוסן הגופני והנפשי על האישיות והאני. האריה קשור ליצירתיות, לדרמה, למימוש עצמי, לביטחון עצמי ולאהבה.

זהו מזל מרשים בדרך כלל האוהב להיות במרכז העניינים ואת החיים הטובים, מנהיג מלידה, יש בו את היכולת להיות ילד ולהשתעשע ויוצר קשר טוב עם ילדים. ואם בילדים עסקינן, ילדים ממזל אריה הם נסיכים ומלכים קטנים ומתנהגים בהתאם, רוצים את הבמה ויודעים לתפוס מקום, אחים עלולים לקנא ולהרגיש שהאריות תופסים להם את כל תשומת הלב.

הם באים עם תחושה של נבחרות בכלל ובמשפחה בפרט דבר שיכול ליצור יחס עוין של שאר האחים והילדים. הם מנהיגים מלידה ובדרך כלל יגידו לילדים האחרים מה לעשות ויכולים להיות שתלטניים ורודנים. הם רגישים מאוד ודרמטיים, אך בגלל האגוצנטריות שלהם הם לא תמיד יבינו את הכעס של הסביבה כלפיהם.

לכן, יש ללמד אותם להסתכל לא רק על עצמם. הם מאוד יצירתיים ויעדיפו לעסוק באומנות ובעיקר אומנויות הבמה, ספורט, הדרכה ניהול וארגון, הנהגה. אריה אוהב יחס אישי ותשומת לב ויודע בדרך כלל להחזיר את אותו יחס ואפילו יותר...לנתיניו. בנות אריה מאוד מרשימות ויציבו רף גבוה לבני זוגן שיהיה לפחות כמו אבא שלהן.

האזורים הרגישים של האריות הם הלב, הגב ומחזור-הדם.

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.

לשיחה אישית עם דניאל רועה, אסטרולוג והילר, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל המומחים בטלפון: 072-3401003 שלוחה 55 .

לאתר הבית של דניאל רועה

למאמרים נוספים:
תחזית שנתית למזל אריה 2009
מזל אריה והתאמתו לשאר המזלות
מזל אריה ע"פ הקבלה

אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי