אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מזל אריה על פי הקבלה

מזל אריה על פי הקבלה

 

 

מזל אריה משתייך לעונת הקיץ המסמלת את המים, את כוח הדאגה והנתינה, ומייצגת את ספירת בינה.
חודש: אב.
כוכב: שמש.
שבט: יששכר.
אותיות: כ' - החמה, ט' - מזל אריה.
חלונות בזמן: ה' באב, הילולת האר"י הקדוש, ט' באב, ט"ו באב. 
אריה הוא שילוב של מים (עונה), יסוד האש ואנרגיה של קו שמאל.

 

 

האריה הוא מלך החיות ומלך גלגל המזלות. הכוכב ששולט עליו הוא השמש, ושליטתו הינה על מזל אריה בלבד. על מנת להבין את מזל אריה עלינו להבין את מהותה של השמש. מחד היא מזינה את כדור הארץ באנרגיה, אך מאידך היא גם עלולה לייבש ולשרוף את כל מי שאינו מתגונן מפניה. לכן תיקונו של מזל אריה הוא ללמוד לשָמֵש ולשרת את בני האדם.

לבן מזל אריה יש צורך גדול בנתינה לאחרים, בתנאי שיהיה במרכז העניינים. אלה הם מאפיינים המצביעים על נטייה למנהיגות ועל רצון עז להראות את הדרך לאחרים, לייעץ ולהוביל. כושר המנהיגות שלו כולל ביטחון עצמי גבוה, נוכחות חזקה וכריזמטית, אנרגיה רבה וכן יכולת להבחין בצרכי הזולת. לשלילה: מתגלות אצלו גם נטיות כרדיפת כבוד, שתלטנות, בזבזנות, גאוותנות, שחצנות, רברבנות, מוחצנות וחוסר הקשבה.

לעתים רואה בן אריה צורך לנהל לאחרים את החיים בלא התחשבות ברצון הזולת. האריה חש לעתים כי העולם מתנהל סביבו, וכתוצאה מכך הוא לוקה בתחושת עליונות, בשחצנות ובצורך עז להשיג מטרות ולצבור כוח. הוא רגיש לחנופה ולהערכה של הזולת ואף אוהב לקבל אותן. כמו השמש שבעיקר נותנת, בן אריה מתקשה לקבל מאחרים ובוודאי להקשיב להם. מעבר לכך - האנרגיה העצומה שלו גם חושפת אותו מאוד לנפילות בחיים, כגודל העוצמה כך גודל הסכנה.

התיקון
מלבד מה שצוין לעיל, התיקון של בני מזל אריה צריך להתחיל בהפנמה של מידת הצניעות, ובהבנה שהם אינם המקור לכול וכי יש מקור עליון נעלה מהם. חשוב להם לתרגל הקשבה לזולת ולנסות לתת אמון גם באחרים. את האנרגיה ואת העשייה הרבה שלהם עליהם לתעל כל הזמן לכיוון הזולת, ולא לשם האדרת שמם הם.

עליהם לנסות לזכך את סיבת הנתינה לאחרים, ככל האפשר לשים את עצמם בצד, ולהתמקד בזולת שלו בחרו לסייע. עליהם גם להפנים את התובנה כי בסופו של דבר שום הישג חיצוני לא יביא להם סיפוק אמיתי, אלא רק החיבור הפנימי לאור.

גבר בן מזל אריה
חש צורך להיות מאוהב כל הזמן, הוא אינו יכול לחיות ללא אהבה גדולה. הוא בזבזן, תיאטרלי ודרמטי. הוא מחפש אישה שתעריץ אותו ותהיה הקהל שלו, תעניק לו הערכה וכבוד מלכים. גם אריות שנראים מופנמים הם מתחזים. הגבר קנאי ביותר ודורש צייתנות, לעתים כפייתי עד כאב. על כל המשפחה לנוע סביבו כמו כוכבי הלכת סביב לשמש. חוסר תשומת לב כלפיו ידחוף אותו לזרועות אישה אחרת.

אישה בת מזל אריה
מתנהגת כמלכה, כלביאה טורפת ואם למופת. היא חיונית, אצילית, אי- אפשר לשלוט בה, היא דורשת כבוד וסביבה מכובדת.
__________________________________________________________________


רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.

לשיחה אישית עם לאה שירה גד, מיסטיקנית המתמחה בנומרולוגיה קבלית, תקשור, תורת השמות והילרית, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון:
072-3401003 שלוחה 51 .

למאמרים נוספים:

מזל אריה - ילדים ומבוגרים

אסטרולוגיה קבלית
תאריך לידה ואינטלגנציה רגשית
אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי