אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מזל בתולה - ילדים ומבוגרים

מזל בתולה - ילדים ומבוגרים

 


 

מזל בתולה הוא המזל השישי בגלגל המזלות, מיסוד האדמה ושייך לקבוצת המזלות המשתנים. שליט המזל - כוכב מרקורי. מהות הבתולה הוא לשפר וליעל כל דבר עד להבאתו למושלמות, לתחזק את הסביבה ואת גופו ולכן מקשרים אותו לבריאות. הוא לוקח ידע גולמי והופך את הידע לשיטה מדויקת המשתכללת ללא סוף.

היכולת לשלוט על החיים ע"י ידע ולהבין את הסביבה והתנהלות הדברים נותן לבתולה ביטחון. ולכן בתולות פוחדים פחד מוות מאיבוד שליטה. זהו מזל חרוץ, דייקן, אינטליגנטי, בעל כושר עבודה פנומנאלי, מתוחכם, מעודן, מהיר, שיטתי, שכלתני, דאגן, "פריק קונטרול", מתקדם, אנליטי, אוהב לעזור, אידיאליסט. 

ילדים ממזל בתולה פעלתנים ביותר ובדומה לבני מזל תאומים צריכים גירויים מנטאליים כל הזמן. בגלל הצורך בהתעסקות בפרטים צריך להדריך אותם להסתכל לא רק על העצים אלא גם על כל היער כדי למנוע בלבול. חשוב שיתחברו לפעילות גופנית על מנת לאזן את האנרגיה המנטאלית והמתח העצבי הגבוה וליצור רגיעה.

אלו ילדים עם יכולות ריפוי ומומלץ לפתח את התחום הזה גם לאיזון עבור עצמם. הנטיה למושלמות ולחיפוש המושלם באדם ובכל דבר עלול לגרום לאכזבה ולחוסר יכולת לקבל את עצמם ואת האחרים, ולכן חשוב להסביר שמושלמות הוא שאיפה ולא מצב נתון בהכרח.

חשוב להבין את הצורך בהיגיינה ובניקיון לביטחון הרגשי שלהם גם אם זה בא באופן אובססיבי. לאפשר להם לפתח את המיומנויות והחוש הטכני שלהם, ולאזן בין מוח ימין לשמאל כלומר לסמוך יותר על האינטואיציה ולא רק על ההיגיון.

אזור רגיש: מערכת העצבים, ריאות, ידיים ומעיים.

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.

לשיחה אישית עם דניאל רועה, אסטרולוג והילר, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל המומחים בטלפון: 072-3401003 שלוחה 55 .

לאתר הבית של דניאל רועה

למאמרים נוספים:
תחזית שנתית למזל בתולה 2009
מזל בתולה והתאמתו לשאר המזלות
מזל בתולה ע"פ הקבלה

אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי