אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מזל גדי - ילדים ומבוגרים

מזל גדי - ילדים ומבוגריםמזל גדי הוא העשירי בגלגל המזלות, משתייך ליסוד האדמה וקשור לקבוצת היוזמה. שליט המזל הוא כוכב שבתאי. הגדי במהותו עוסק בבניית חברה על סמך ערכים, עקרונות, כללים וחוקים שעובדים בשטח ושהוכיחו עצמם המאפשרים לו להזדהות עמם. כל דבר "חדש" עלול במידה מסוימת לערער את ביטחונו מכיוון שהגדי עוסק במיסוד של מסגרות וכל דבר חדש הוא לא מוכר ובטוח, לכן הוא מזוהה כמזל וכאנרגיה שמרנית השואפת ליציבות.

הגדי קשור לחוק ומוסר הבא להגן על יציבות שלטון ומשטר וקשור לפוליטיקה ופוליטיקאים, ממסד, חינוך והוראה, רפואה קונבנציונאלית ומדע, דת, ערכים משפחתיים, משמעת וסמכות.

הגדי שאפתן, הישגי וסבלני מטבעו, ולכן מזוהה עם שאיפה למעמד חברתי וסטטוס גבוה, עבודה וקריירה. זהו מזל חזק המסוגל לעמוד בקשיים ואתגרים וכמו עז ההרים לא יעצור עד שיגיע לפסגת ההר. הגדי קשור גם לנדל"ן, לאבנים, גיאולוגיה ולכל תהליך של התחשלות והתקשות בטבע.

ילדים בני מזל גדי נולדים בוגרים שלא לומר "זקנים" אך מצעירים ומשביחים כמו יין טוב עם השנים. הם אחראים ורציניים ברובם ומשבעים לאחריות וסמכות. הם יהיו אלו שייקחו על עצמם  תפקידים של ועדי כיתה ואחריות שלפעמים תהיה גדולה עליהם בכמה מידות, העיקר שיתייחסו אליהם ברצינות ולא יזלזלו בהם. הם מתבגרים מהר ובדרך כלל בכורים או שיהיו אלו שידאגו להוריהם בזקנתם. רצוי לאזן את האחריות עם הילד שבהם על מנת לא לדלג על הילדות.

לגדיים יש נטייה להדחיק רגשות כי הם "צריכים לתפקד בכל מצב" ולכן חשוב לאפשר להם לבטא את רגשותיהם כילדים לטובת התפתחותם הרגשית. בגלל המשיכה לאנשים בוגרים ומבוגרים וסמכויות רצוי שיהיו גם עם ילדים בגילם, ללמדם לקבל חולשות ולפתח יחס אישי לזולת.

האזורים הרגישים אצל הגדיים הם: העצמות והשלד, העור, שיניים ונטייה לדיכאון.

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.

לשיחה אישית עם דניאל רועה, אסטרולוג והילר, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל המומחים בטלפון: 072-3401003 שלוחה 55 .

לאתר הבית של דניאל רועה

למאמרים נוספים:
תחזית שנתית למזל גדי 2009
מזל גדי והתאמתו לשאר המזלות
מזל גדי ע"פ הקבלה
אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי