אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מזל דגים - ילדים ומבוגרים

מזל דגים - ילדים ומבוגרים


מזל דגים הוא המזל השניים-עשר והאחרון בגלגל המזלות, ולכן הוא בעצם מכיל את כל שאר המזלות שלפניו מבחינת ההתקדמות הבנת החיים, התכנים, והמורכבות שלו שמוביל להארה בסופו של דבר. כמו שמסמל את הסוף בגלגל המזלות הוא גם ההתחלה בגלל החיבור שלו לטלה שמתחיל את הגלגל ומחזוריות חדשה.

הדגים שייך למזלות המים ולקבוצת המשתנים. שליט המזל - כוכב נפטון המסמל את אל האוקיינוסים והים המתארים את העומקים והאינסופיות דרך החיבור לקולקטיב, ליקום, לחוסר הזמן והמרחב וליוצר כל. יחד עם המורכבות שלו הוא מסמל את החיים עצמם ואת הפשטות. דרך הדגים יש לנו אפשרות להבין שהכול מחובר להכול ואת מושג האחדות אם בעולמות העליונים או בשאיפה בעולם הזה ואת שחרור האחיזה באגו.

הדגים מקשר אותנו למושגים כמו השראה, דמיון, רוחניות, מיסטיקה, הוליסטיות, פנטזיה, קולנוע ומוזיקה, חיבור למשאבי ופגעי הטבע, תופעות עולמיות, חוסר גבולות, הצורך לפעול למען הכלל, הקרבה, טשטוש ועידון, צ'קרת הכתר.

כאשר הציפיות מהחיים והאמונה בטוב לא קורים או שנוצר עיוות כלשהו באנרגיה הזו שקיימת אצל כולנו  הדגים עלול לגלוש לפסימיות, מרירות, קורבנות, התמכרות, וינסה להבין מה השתבש בחייו תוך רצון להסתגר וישאל למה אלוהים עזב אותו, משם יוכל בתהליך ממושך להתעלות מבחינה רוחנית ולהתקדם תוך לקיחת אחריות ויוזמה.


בני מזל דגים ממלאים תפקידים ציבוריים ויכולים להצטיין באמנות, משחק, מדע, מקצועות הדורשים סיוע לזולת, רוחניות ורפואה הוליסטית ושרות.


ילדים ממזל דגים יכולים להתאפיין משני הקצוות: פראיים וחסרי גבולות או עדינים ומופנמים. יש להם המון כישורים בעיקר יצירתיים, יכולת הכלה, דמיון עשיר, קליטה אינטואיטיבית יוצאת מגדר הרגיל. יחד עם זאת, חשוב כהורה לעזור להם להתקרקע ולהתחבר לגוף ולצ'קרות התחתונות, לקחת אחריות ויוזמה כדי להימנע מתחושת קורבנות ופסיביות, ללמוד על סדר יום התנהלות נכונה והסתגלות לחיים ולחוקים. חשוב לעזור להם לפתח ולהתמיד עם כישוריהם כדי לממש אותם, ליצור גבולות ברורים בחייהם ועם הסובבים אותם, אך לא לדכא את הדמיון העשיר המאפיין אותם בדרך כלל.

אזורים רגישים אצלם הם מערכת החיסון וכפות הרגליים.


* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.

לשיחה אישית עם דניאל רועה, אסטרולוג והילר, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל המומחים בטלפון: 072-3401003 שלוחה 55 .

לאתר הבית של דניאל רועה

למאמרים נוספים:
תחזית שנתית למזל דגים 2009
מזל דגים והתאמתו לשאר המזלות
מזל דגים ע"פ הקבלה

אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי