אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מזל דלי והתאמתו לשאר המזלות

מזל דלי והתאמתו לשאר המזלות

מיהו המזל איתו אתם מסתדרים ביותר וממי כדאי לכם להיזהר?! בימים אלה בהם חוגג מזל תאומים את יום ההולדת, מומלץ לכם לקרוא ולדעת כיצד ואיך אתם מתאימים/ או שלא...לשאר המזלות.

אלו מכם שנולדו במזלות האוויר: מאזניים ותאומים, מוזמנים לקרוא גם אתם את הכתוב ביחס לעצמכם.


מזל דלי עם מזל דלי

שילוב שני מזלות אלו בזוגיות לא יגיע לאינטימיות המתבקשת בין שני בני זוג. שניהם ידועים ברצון שלהם לחופש אישי ולכן יהיה להם קשה לתרום ליצירת מסגרת משותפת.  מומלץ ליחסים עסקיים ופחות לזוגיים. לא מומלץ !

מזל דלי עם מזל דגים

לא נראה שיש קשר בין שני מזלות אלו. מזל דגים המזוהה עם אלמנט המים ישאף לזוגיות צמודה ואינטנסיבית ואילו מזל דלי אוהב החופש לא ייתן מעצמו ולכן, כל צד ימשוך לכיוון שלו כשכל צד יסבול בסופו של דבר.  לא מומלץ!

מזל דלי עם מזל טלה

שילוב שני מזלות אלו המקושרים עם אלמנט האוויר והאש יכול ללמד על השלמת צרכים הדדית. האנרגיה של הדלי תעורר את ההתלהבות של מזל טלה וביחד יוכלו שניהם ליהנות ממנעמי החיים ומהנאות הרגע...מומלץ!

מזל דלי עם מזל שור

קשה מאוד להמליץ על זוגיות זו כיוון שהשור המקושר עם אלמנט האדמה איטי בהתנהגות ובחשיבה ובכך ירגיז את בן מזל הדלי שחשיבתו והתנהגותו נובעים  מהצורך לסיפוק מיידי...השור יהיה מאוכזב, הדלי עצבני..... לא מומלץ!

מזל דלי עם מזל תאומים

שילוב שני מזלות אלו בזוגיות מוצלח מאוד מבחינתם, כיוון שכל אחד נותן את החופש הנדרש לשני ללא דרישות לקיום מסגרת כלשהי. האווירה תהיה משוחררת כשההבנה ההדדית שלהם תעבור דרך האינטלקט.  מומלץ!

מזל דלי עם מזל סרטן

אחד השילובים הגרועים ביותר מבין המזלות. מזל סרטן ירצה "יחד" תמידי ותמיד ירגיש מקופח במידה ולא יקבל מבוקשו. לעומת זאת מזל הדלי ירגיש כעס ומחנק על כך שהוא נדרש לתת הסבר על מעשיו.  לא מומלץ!

מזל דלי עם מזל אריה

שילוב שני מזלות אלו משלימים זה את צרכיו של זה. האריה ירצה להרגיש שהוא מקבל את מקסימום תשומת הלב ועובדה זו לא תפריע לדלי הליברל והנותן חופש פעולה נרחב.  ביחד תהיה להם תחושת יצירה ועשייה.  מומלץ!

מזל דלי עם מזל בתולה

כמעט אין בנמצא שילוב של שני מזלות אלו, כיוון שהצרכים האישיים שלהם מנוגדים עד כי אין "כמעט" אפשרות שיתאימו זה לזה. הבתולה השמרנית והדלי הליברל לעולם יתנגשו בדעותיהם ולא יגיעו לעמק השווה. לא מומלץ!


מזל דלי עם מזל מאזניים

שני מזלות אלו שייכים לאלמנט האוויר ולכן הצרכים שלהם יתאימו זה לזה ולא תהיה התנגדות בתפיסה הרגשית והזוגית. בסיס הקשר יהיה יותר אינטלקטואלי מאשר רגשי ושניהם כזוג יעדיפו לעסוק בעזרה מתוך אידיאל. מומלץ!

מזל דלי עם מזל עקרב

זהו אחד השילובים האטרקטיביים בגלגל המזלות. השונות שבהם תיצור משיכה מינית חזקה. שני מזלות אלו שמים חיץ בינם לבין העולם ומי שמצליח לעבור חומה זו יזכה בזוגיות מעניינת ומאתגרת. מומלץ ותלוי בנסיבות!
 
מזל דלי עם מזל קשת

שילוב מעניין ואטרקטיבי. הקשת מאלמנט האש זקוק לגירויים והתרגשויות אותם יכול לספק בן מזל הדלי. שילוב שני מזלות אלו יכול לגרום להתעוררות רגשית שתביא בהמשך להתרגשויות ולמשיכה מינית... מומלץ!


מזל דלי עם מזל גדי

שילוב קשה ולא מומלץ. הגדי מאלמנט האדמה קר ונוקשה ואילו מזל דלי מחפש לעצמו ריגושים מכל הסוגים שהגדי בחשיבה השמרנית שלו לא יכול לספק לו ולכן מחוסר שטחי התעניינות זהים, יהיה זה קשר יבש ומשעמם. לא מומלץ!


רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars  בפייסבוק.


* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.                
* להזכירכם ההתאמות הינן כלליות, כדי לבדוק התאמה זוגית יש להכין מפה אישית.

לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון: 072-3401003 שלוחה 28 .

למאמרים נוספים:

זוגיות בבית ע"פ הפאנג שואי
פריסת הזוגיות שלך
מחשבון אהבה נומרולוגי

התחזית היומית שלי

התאמה ע"פ האסטרולוגיה הסינית
אסטרולוגיה רומנטית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי