אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מזל עקרב - ילדים ומבוגרים

מזל עקרב - ילדים ומבוגרים

 


מזל עקרב הוא השמיני בגלגל המזלות מיסוד המים, ושייך לקבוצת מזלות הקבועים. שליט המזל כוכב פלוטו. מהות העקרב הוא טרנספורמציה ולכן כמו עוף החול הוא קם לתחייה ובונה עצמו כל פעם מחדש, וכדי לבנות הוא חייב להרוס מהיסוד את מה שהיה קודם. זה הקשר של מזל עקרב למוות ולתחייה מחדש.

העקרב שואף להבין את יסוד הבריאה ולכן לא ינוח ולא ישקוט עד שיגיע לתחתית כל דבר. העקרב מסמל כוח ועוצמה המאפשרים לו להרגיש בטחון רגשי.

העקרב קשור לאינטימיות, למעמקים, לפסיכולוגיה, מין, כסף, מחקר, ביטחון, מודיעין, רגשות עמוקים, אהבה ללא גבולות ויצרים חזקים, משברים, אומץ, כוח רצון, תקיפות ושליטה עצמית, מופנמות, תת מודע, מגנטיות, חוזק, מיסטיקה, פשע, מוות, מלחמות, פעולות בקנה מידע גדול.

ילד עקרב הינו בעל יכולת להבין ולקרוא אנשים כמו ספר פתוח, בעל יכולות פסיכולוגיות כבר בגיל צעיר, רגיש, בעל אנרגיות בלתי נדלות, צריך להיות מעורב בכל מה שקורה גם אם זה מאחורי הקלעים, יכולת ניהול וארגון. יחד עם זאת לא נפתח בקלות ולא לכל אחד, צורך להתמודד עם פחד נטישה, חשדן, יעשה הרבה מבחנים לסובבים אותו עד שייתן אמון, נוטר טינה, מגיע מהר למיצוי, אינטנסיבי, אובססיבי.


השיעור המרכזי  של עקרב ובעיקר של ילד עקרב, הוא ללמוד על עוצמה וערך עצמי ולהשתמש נכון בעוצמות ובכוחות האדירים שלו אחרי שנכסף והגיע אליהם במינימום מניפולציות, ללמוד להתמודד עם משברים וקשיים כדי להתחזק כל פעם מחדש, קנאה ורכושנות.

האזורים הרגישים של העקרב הם איברי המין והרבייה ובלוטות ההפרשה.

 
* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.

לשיחה אישית עם דניאל רועה, אסטרולוג והילר, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל המומחים בטלפון: 072-3401003 שלוחה 55 .

לאתר הבית של דניאל רועה

למאמרים נוספים:
תחזית שנתית למזל עקרב 2009
מזל עקרב והתאמתו לשאר המזלות
מזל עקרב ע"פ הקבלה

אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי