אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מזל קשת - ילדים ומבוגרים

מזל קשת - ילדים ומבוגרים

 

 


 

מזל קשת הוא התשיעי בגלגל המזלות מיסוד האש ושייך לקבוצת המשתנים, שליט המזל הוא כוכב יופיטר. מהות הקשת הוא חיפוש והתחברות לאמת מתוך שאיפה לחופש והבנת הפוטנציאל של החיים.

הקשת שואף כל הזמן להבין את המציאות ע"י זה שהוא מרחיב כל הזמן את הגבולות הקיימים תוך חתירה לאמת. כשהגיע לאמת ישאף גם להפיץ אותה ולכן מזל קשת קשור למורים, פילוסופיה, למורים רוחניים, השכלה, דת ואמונה, צדק ומשפט, הפצה בכל תחום ומו"לים, חשיבה מופשטת ומוח ימין.

הקשת מסומל ע"י הקנטאור שהוא יצור מיתולוגי שחציו העליון אדם וחציו התחתון סוס, כלומר הקשת משלב את הרוח עם החומר, את המתורבת עם הפראי ואת האדם עם החיה. ולכן, החיבור הטבעי שלו הוא לטבע, מרחבים, ספורט, חיות, אותנטיות, מסעות, תרבויות עתיקות ואנתרופולוגיה.

ילדים ממזל קשת הם ילדים שמחים ואופטימיים מטבעם וחייבים לפעול מתוך חופש ומתחברים ברובם למרחבים, טבע, חיות וטיולים. מכיוון שהם שואפים לחופש ואמת הם עלולים להיות חסרי טאקט ולהטיח את האמת ישר בפרצוף, אם בגלל נאיביות או כסלידה משקרנים, אך הם גם עלולים לעשות רציונליזציה למציאות ולעוות את המציאות כך שתתאים להם.

בגלל הצורך הרב בחופש ותפישה שונה, יקשה על חלקם להתמיד ולהתחייב למסגרת לימודית בילדותם בעיקר כזו שלא מדברת אליהם, אך בבגרותם הם יהיו תלמידים מצטיינים בגלל שילמדו מה שמעניין אותם מתוך החוויה הפנימית ויצליחו יותר לאזן בין מח ימין ושמאל - כלומר החלק האינטואיטיבי והרציונאלי.

להורים מומלץ לחבר אותם לחיות בעיקר סוסים וכלבים, לאפשר להם גבולות רחבים יותר, חיבור לספורט והצורך לחנך לפתיחות על מנת שלא יהיו קיצוניים בדעותיהם.


רגישות קיימת באגן, ירכיים, כבד וטחול.


* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.

לשיחה אישית עם דניאל רועה, אסטרולוג והילר, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל המומחים בטלפון: 072-3401003 שלוחה 55.למאמרים נוספים:
תחזית שנתית למזל קשת 2009
מזל קשת והתאמתו לשאר המזלות
מזל קשת ע"פ הקבלה

אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי