אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מזל שור - ילדים ומבוגרים

מזל שור - ילדים ומבוגרים


מזל שור הוא מזל אדמה השייך למזלות הקבועים, והמזל השני בגלגל המזלות. שליטת המזל היא כוכב ונוס. השור במהותו (אם נתעלם לרגע משאר ההשפעות שיש לאדם במפה האסטרולוגית) מזל אדמה עוסק בחומר, בארציות, במשאבים החומריים והלא חומריים. השור תופס בהבנתו שאם יש לו המון משאבים אז הוא בעל ערך, בטחונו מתחזק וערכו העצמי עולה. 


השור הוא המזל הכי יציב בגלגל המזלות ואחד החזקים. זהו מזל העסוק בהישרדות, עקשן, רכושן, עשיר במשאבים פנימיים וחיצוניים, שואף להנציח כל דבר ולכן קשה לו עם טרנספורמציות ושינויים בחייו. הוא עצמאי מאוד, כישרוני ביותר, עם חושים חדים מאוד, אוהב את החיים הטובים, מחובר ליופי, הרמוניה ואהבה בכל נשמתו. השור מאוד חושני ומיני.

ילדים בני מזל שור יהיו בדרך כלל ילדים מאוד יפים או לפחות אסתטיים במראה, ויגלו משיכה לתחום היופי האסתטיקה והאמנות. השוורים בעלי אופי שקט אך עקשניים ביותר ועם קצב משלהם, וחס וחלילה אם תאיצו בהם כי הם יהפכו לשור הזועם.

יש לתת להם עצמאות ויותר מכך, למרות שהם אוהבי חברה הם אוהבים בעיקר את השקט ופינה משל עצמם. למרות חוסנם הגופני השוורים עלולים מדי פעם לגלות עצלות ולכן יש לעודד אותם לעשייה בעיקר דרך פעילות גופנית. תחומי עניין שעשויים למצוא חן בעיניהם הם מוזיקה, יש להם קול ערב במיוחד וגישה טובה לכל נושא ההרמוניה. כמו כן חוש האסתטיקה והיופי יכול למשוך אותם לכיוון הציור והפיסול שמחבר אותם לחומר.

חשוב שהמקום שהם שוהים יהיה נקי אסתטי ובעיקר יפה, אחרת הם יהיו בחוסר שקט נפשי. אלו ילדים שאוהבים לשהות בטבע קרוב לאדמה. השוורים טריטוריאליים ולא אוהבים לחלוק במה שיש להם ולכן רצוי לא להכריח אלא להסביר. הם אוהבים אוכל טוב ובעיקר מתוק, אז ראו הוזהרתם. חשוב להסביר ולתמוך בכל תהליך של סיומים בעיקר אם מה שהיה עד עכשיו היה חיובי עבורם כמו מעבר דירה, בית ספר, עיר, מעבר לחדר אחר וכל שינוי אפשרי.

אזור רגיש אצלם הוא הצוואר, הגרון והכליות.

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.

לשיחה אישית עם דניאל רועה, אסטרולוג והילר, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל המומחים בטלפון: 072-3401003 שלוחה 55 .

לאתר הבית של דניאל רועה

למאמרים נוספים:
תחזית שנתית למזל שור 2009
מזל שור והתאמתו לשאר המזלות
מזל שור ע"פ הקבלה

אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי