אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מזל תאומים - ילדים ומבוגרים

מזל תאומים - ילדים ומבוגרים

 

מזל תאומים השלישי בגלגל המזלות, הוא מזל מיסוד האוויר השייך למזלות המשתנים. שליט מזל תאומים הוא כוכב מרקורי. תאומים עוסק בהתמצאות בעולם, כלומר ביכולת "לאסוף מידע", בזיהוי המידע ונתינת תבנית ושם למידע על מנת שנוכל כולנו לשלוט ולהסתגל לסביבה שלנו.


עצם זה שיש הגיון לכל דבר וחוקיות לכל תופעה מאפשר לנו ולבני תאומים ביטחון ושליטה על הסביבה ועל חיינו בכלל. על מנת להגיע לאינפורמציה ולהבין אותה יש צורך לחקור ולתקשר עם הסביבה, ולכן תאומים הוא מזל התקשורת. כמו כן, הם מסמלים וקשורים באסטרולוגיה לשפה, מחשבה, תנועה, תחבורה, לימודים, חברות, מהירות והתעדכנות, מודרניזציה ועיתונות.

מכיוון שאינפורמציה מגיעה אלינו דרך החושים, מזל תאומים קשור גם לחמשת החושים. המאפיינים של התאומים הם: סקרנות, אינטליגנציה גבוהה והגיון בריא, צורך בגירויים מנטאליים, משיכה לכל מה שחדש ואופנתי, תקשורת לסוגיה, ילד נצחי.

ואם בילדים עסקינן: ילדים בני מזל תאומים הם צרכנים כמעט כפייתיים של תקשורת, כמו תקשורת סלולארית, טלוויזיה ומחשבים, וכל "צעצוע אלקטרוני" חדש שיוצא לשוק הם יהיו הראשונים להשיג אותו ובעקבות כך הם יוצרים אופנה ומושפעים ממנה.

הזריזות והסקרנות הם מסימני ההיכר שלהם. קשה להם עם איטיות ו"כבדות". אלו ילדים שלומדים בעיקר מהסביבה ומהחברים ופחות לומדים ומזדהים עם הערכים של ההורים והבית. הם זקוקים להרבה חברים, אוהבים להיות בזוגיות ובאותו זמן להיות בקשר עם ידידים מבני המין השני, ולא יסבלו רכושנות וקנאה.

תאומים מסוגלים להשתלט על כל חומר וללמוד אותו במהירות, אך הם בדרך כלל לא מהתלמידים "החרשנים" וגם נוטים להשתעמם מהר. מומלץ כהורים לחבר אותם לפעילות גופנית כדי שיאזנו את הפעילות השכלית המואצת שלהם וישקיטו את מערכת העצבים הנוטה לעומס יתר, מה שגורם לפטפטנות ייתר ולרכלנות. כתיבה היא אחד מהכשרונות של התאומים ומאפשרת להם להפנות את המיקוד פנימה ולהתחבר לעולם הפנימי שלהם.

האזורים הרגישים הם הריאות ומערכת הנשימה, מערכת העצבים, תנועה והמערכת המוטורית.

 
* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.

לשיחה אישית עם דניאל רועה, אסטרולוג והילר, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל המומחים בטלפון: 072-3401003 שלוחה 55 .

לאתר הבית של דניאל רועה

למאמרים נוספים:
תחזית שנתית למזל תאומים 2009
מזל תאומים והתאמתו לשאר המזלות
מזל תאומים ע"פ הקבלה

אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי