אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מזרח תיכון חדש - איפה יהיו המנהיגים ב-2012?

מזרח תיכון חדש - איפה יהיו המנהיגים ב-2012?


מאת: שלומית שטייינברג. יועצת בכירה לאסטרולוגיה סינית, פנג שואי ולמטפיסיקה סינית | צילום: רויטרס

 


בשבועות האחרונים מתרחשים שינויים מרחיקי לכת בעולם הערבי, החל מלבנון, דרך מצרים ותוניסיה ועד לוב. מה באמת מתרחש בקרב מנהיגי מדינות ערב? יצאנו לבדוק את המפות האסטרולוגיות שלהם וחזרנו עם התחזיות המלאות.חוסני מובארק – 4/5/1928


תאריך לידתו של מובארק מצביע על מעמד בנסיגה. ככל שעובר הזמן מחמירה בריאותו - יש לעקוב בדריכות אחר חודש אפריל, שיהיה חודש קריטי עבור מובארק מבחינה זו. גם במידה וישרוד את אותו חודש, 2012 לא צפויה להיות שנה קלה עבורו.
מדוע נחלש מובארק? זאת ניתן לאבחן דרך המפה האסטרולוגית, המתייחסת ל-5 אלמנטים. אלמנט האדמה משפיע עליו בצורה ניכרת, דבר המעייף ומקשה עליו. החל מינואר 2011 ועד לאפריל 2012 ימשיך אלמנט האדמה להיות מרכזי בהשפעתו על חייו.


מהמנהיג המודח נמשיך למנהיג מצרים החדש והפחות מוכר לנו:


מוחמד חוסיין טנטאווי - 31/10/1935


ניכר כי טנטאווי עובר שינויים רבים השנה. מירב השינויים צפויים סביב החודשים מאי ונובמבר.
נראה כי הזינוק בהשפעתו טומן בחובו בשורות טובות עבור העם המצרי. הדבר הבולט באופיו של טנטאווי הוא יכולתו לקחת פרוייקטים מסובכים ולהוציא מהם את המירב.
הצפי לעתיד – השפעתו של טנטאווי תיבלם ובמקומו יעלה מנהיג חדש בשנת 2013.


מועמר קדאפי - 7/6/1942


מסתמן כי למרות ההתפתחויות יישאר קדאפי בכסאו עד חודש ספטמבר הקרוב, אז צפויים שינויים נרחבים בלוב, שיגיעו לשיא סביב נובמבר.
קאדפי מתואר כאדם קשוח וכריזמטי שאינו מפחד מעימותים ומויכוחים. ניתן לראות זאת על-פי חיית הסוס שחוזרת כמה פעמים במפה שלו. משמעותה – מנהיגות, חוסר פחד מעימותים. אלמנט המתכת, המופיע גם הוא במפה, מתייחס לצורך שלו בנאמנות מצד אחד ולילדותיות ולחוסר בגרות מן הצד השני.
נראה כי קאדפי עומד לקראת שינוי גדול מאוד החל מ-28/11/2011. סביב תאריך זה יגבר חוסר השקט בחייו, הוא יהפוך נרדף, אך עם זאת לא יפסיק לבטא עצמו ואת דעותיו בבירור.


ומה לגבי הגזרה הצפונית?


בשאר אל-אסד - 11/9/1965


נראה כי השינויים במדינות ערב לא יפסחו גם על סוריה. המפה האסטרולוגית של אסד מראה כי הוא מתקרב לשינוי משמעותי בחייו המקצועיים.
החל מחודש מרץ עובר אסד קושי מבחינה מקצועית. שינוי ניכר בעמדותיו יחול בתחילת 2012, עקב פחד לאבד את כוחו. זה יוביל לבחירות שגויות מצידו, שיובילו לתחושה של אשמה אישית.
סוריה צפויה להתעצם מבחינה צבאית וכדאי להיזהר. החל מה-12/1/2012 נכנס אסד לתקופה לא קלה וכך גם מעמדה הבינלאומי של סוריה, שייחלש עוד ביחס אל ישראל. דווקא בנקודת זמן זו יש להיזהר מפני התרחשות בצפון, על רקע חוסר נכונותו של אסד לוותר על השלטון ועל מעמדו.


חסן נסראללה - 31/8/1960.


נראה כי מנהיג חיזבאללה, חסן נסראללה, יכול לישון בשקט. לא נראה כי צפוי שינוי גדול במצבו בזמן הקרוב. שינוי קטן יחסית יתרחש באוקטובר 2012, אז צפויה לו תאונה מסוג כלשהו, ממנה לא ייפגע באופן משמעותי, כפי הנראה תאונת דרכים או בעיה רפואית.
עוד ב-2012 – תחושת נבגדות מסתמנת ומרמזת לנו על בגידה של אחד מבעלי בריתו של נסראללה, שיערוק לטובת כוח אחר.


מדוע כל השינויים מתרחשים עכשיו?


ראשית, תחילתה של שנה חדשה, גם על-פי הספירה המערבית וגם על-פי המזרחית, טומנת בקרבה תמיד רוחות של שינוי.
אלמנט המתכת, הקיים גם בשנה וגם בחודש, משמעו צורך בצדק, חיפוש אחר מוסר, רצון לחזור למסורת ולערכים הישנים. עם זאת קיימת התנגשות היות ואלמנט המתכת בשנה מקיים אנרגיה יין בעוד אלמנט המתכת בחודש הוא בעל אנרגיה מסוג יאנג. הניגוד הזה יוצר מריבות, חיכוכים, רצון להצליח זה על חשבון זה, בגידות וכן הלאה.

בגידות וניתוקים יהיו מנת חלקנו בשנת 2011, הן מהבחינה הפוליטית והן בפן האישי, בעיקר בקשר לזוגיות.

שינויים גלובאליים רבים צפויים להתרחש במהלך השנה הקרובה, בעיקר סביב החודשים מרץ, אפריל וספטמבר.

______________________________________________________________________


רוצים לקבל תחזית אישית ומפורטת לפי המזל הסיני שלכם?
לשיחת טלפון אישית עם שלומית שטיינברג, יועצת מוסמכת למיסטיקה סינית, נומרולוגיה, אסטרולוגיה סינית ופנג שואי, התקשרו: 072-3401003 שלוחה 58


קראו עוד על אסטרולוגיה סינית

תחזית נומרולוגית למדינת ישראל לשנת 2011

תחזית אסטרולוגית 2011 - שפע וקושי לכל מזל

מהי אסטרולוגיה סינית
הורוסקופ שבועי


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי