אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מי ינצח בבחירות 2015?

מי ינצח בבחירות 2015?


מי ינצח בבחירות ואיזה ממשלה תקום וישראל ב-2015

 

 

הבחירות הקרובות יערכו ב-17.3.2015.

מצב הכוכבים יהיה לא קל.

 

להלן מפת הכוכבים קרוב לחצות, אחרי היוודע תוצאות המדגם ותוצאות חלקיות. 

השמים יהיו סוערים למדי, אחרי שבדיוק יומיים קודם שבתאי כוכב הקשיים יחל נסיגה במזל קשת, ויופיטר נמצא בנסיגה במזל אריה כבר מדצמבר.

הירח באותו היום יהיה במזל דלי, ובהחלט יתכנו הפתעות, וגם הפתעות של הרגע האחרון, ותנודות קשות מניצחון לכישלון של מפלגה זו או אחרת. הזווית הקשה שבין שבתאי למרקורי בדגים אשר נצמד לנפטון, יביאו לאשליות ואי בהירות גדולה, ככה שלמרות כל המדגמים לא נדע דבר עד להיוודע תוצאות האמת, שזה ייקח זמן הפעם. כנראה שצפוי תיקו בין 2 המפלגות הגדולות, ומפלגות מסוימות יתנדנדו על אחוז החסימה, פנימה והחוצה. רק ב-19.3 נדע מי הולך לנסות להרכיב את הממשלה.
בבית השלטון של המדינה, באריה יש לנו 4 כוכבים, ובדיוק ב-12.12.14 התחיל יופיטר מהלך אחורי ואז היה פיזור של הכנסת.

יופיטר הוא ברטרו של 4 חודשים. הבחירות יערכו ב-17.3.15, וזה בדיוק בתוך ההילוך האחורי של יופיטר ולא יצמח מזה דבר.

יופיטר מתיישר רק ב-9.4.15.

הוא דורך במקום עוד חודש. יהיה עליו לחלוף על פני שבתאי אשר נמצא בבית השלטון של המדינה במעלה 17. כלומר, יהיה קשה עד בלתי אפשרי להרכיב קואליציה. בכל פעם שיהיה נדמה שהנה הורכבה ממשלה יהיה שוב מהפך. מהפך קשה יש ב-15.5. ממשלה אפשרית יש רק מ-20.6.

בכל אותה תקופה יש התמרמרות ואי שקט מצד העם, שלא אוהב את מה שקורה. עדיף שהשכנים שלנו ישבו בשקט, ויתנו להרכיב ממשלה, אבל גם מצידם יש אי שקט במיוחד בחודשים האלה של אמצע אפריל ועד אמצע יוני, הרי כל התקפה עלינו תעזור יותר לימין. אז אולי ניתן לפרש את הבלגאן הצפוי כתהפוכות גורליות אצלם.

 

זה רואים במפה של אבו מאזן אשר הולך לחגוג ב-26.3 גיל 80. מתחילה אצלו מתאריך זה אי בהירות עצומה, קשיים מבית והוא אינו ממשיך, במיוחד מקיץ 2015 ואילך. סכנת קשיים בריאותיים, או אפילו השתלטות חמאס על הגדה המערבית, יש במפו אי בהירות עצומה, וחוסר יכולת לתפקד שהולכים וגוברים יותר ויותר במיוחד בסוף שנת 2015.

 
ב-2012 כבר במאמרי היפה על שנת 2012, ציירתי וציינתי מפות עם שעוני גורל מעניינים. כתבתי כבר אז שבין 65 לבין גיל 72 אנו ב-7 שנים הכי משמעותיות למדינת ישראל. כלומר משנת 64 ל-71 של המדינה, וכיום אנו נכנסים לשנת 67. אז ראו במו עיניכם את סקאלת הגילים כאן.

 

http://www.oryada.com/year-2012.htm

 

ראו את גיל 67, ראו מצד שמאל את שעון הגורל על אופק המדינה. זה בבירור העם אשר רוצה שינוי, ומתקומם, ועומד על שלו ואומר את דברו, דבר שיחריף בשנת 2016.המתמודדים העיקריים הם בוז'י הרצוג ונתניהובוז'י הרצוג הולך להיות מופתע לטובה

 

בוז'י נולד ב-. 22.9.1960.   הוא מספר גורל 2 מ-47 והוא יהיה בן 55, רק בספטמבר, כלומר הוא בשנה אישית 2 רבת בלבול.

הוא ירח מרקורי במאזניים והוא מאוד חסר החלטיות למרות היותו אדם מאוד סימפטי ונעים.

באותו היום של הבחירות בוז'י יופתע לטובה, בהחלט יהיו תוצאות אליהם לא ציפה.

 

 

חודש מאי 2015, הוא חודש מצוין עבורו. ונוס ומרקורי בתאומים ייטיבו עימו, זה תקופת תיקשורת מצוינת עבורו. מי יודע, אולי ינסה להרכיב ממשלה.

אבל מה, פלוטו מתחיל רטרו באמצע מזל גדי, באמצע חודש אפריל, ילמדו אותו שיעור בלתי רגיל של מה זה בדיוק פוליטיקה. הוא אדם ישר, והנה הוא ירגיש על בשרו מה זה תחמנות ותככנות. יהיה לו קשה. גם בגלל אורנוס באמצע מזל טלה, שזה מול מרקורי במאזניים.

יש מצב שבוז'י, יקבל על עצמו להרכיב את הממשלה הבאה.

תהיה לו דילמה מאוד קשה האם לכלול את המפלגה הערבית בכך.

לכן הכל תלוי במה שקורה אצל הפלשתינאים, כי מהפך ובלגאן בגדה המערבית ובעזה, בהחלט יטרפו את הקלפים.

לכן, המרקורי ברטרו בתאומים מאמצע מאי ועד אמצע יוני, מאוד יפריעו לו.

יש לו שמחה מאוד גדולה בקיץ 2015 כאשר יופיטר מתקדם הלאה לסוף מזל אריה, אבל מיד אז קשיים ואכזבה, במיוחד לקראת סוף שנת 2015. יש בהחלט סכנה של אכזבה מרה מצד שותפים.

גם נפטון שמתקדם בדגים לא מיטיב עימו, והוא ילך ויתפכח מאשליות.

בוז'י הולך ללמוד על בשרו מה זה פוליטיקה מלוכלכת ואינטרסנטיות, וסכנת אי השקט אצל השכנים שלנו, עלולים לשמוט את ההצלחה מתחת לרגליו.

 

תחזית זאת נכתבת ב-15.3.15, ונוכח התיקו ואי הוודאות הצפויים בעוד יומיים בבחירות אלה, קשה מאוד לחזות מה יקרה, בכל אופן, יש אצל בוז'י הפתעה מתוצאות הבחירות, והוא בהחלט הולך להיות בעניינים בחודשים הקרובים!!!.לנתניהו הולך להיות בית ספר

 

ביבי נתניהו נולד ב- 21.10.1949 ובגורל הוא מספר גורל 9 מגיל גורל 54. ואכן בשנת 2004 חזר ביבי לחיים פוליטיים אחרי שפרש בשנת 1999 והיה שר האוצר בממשלת שרון ובהחלט פעל כהלכה, ומאז החלה העלייה שלו.

הוא החל לכהן כראש ממשלה מאז שנת 2009 כאשר הוא בן 60. הוא התמודד עם לא מעט קשיים. מפתו מראה שנים קשות עד גיל 64 65 עת נבחר שוב לראש ממשלה בשנת 2013.

כיום לקראת גיל 66, הגורל מיטיב עימו והוא צועד קדימה. בשנה האחרונה בגיל 65 בשנה אישית  2 היה עליו ללמוד שיתופי פעולה ויחסי אנוש. ב-2015 בגיל 66 הוא יהיה שנה אישית 3, עדיין תחת השפעת יחסי האנוש והיחס לאחרים שהוא צריך ללמוד.

 

ביבי הוא מזל מאזניים מובהק. גם אצלו הירח בנמצא במזל מאזניים, כמו אצל בוז'י הרצוג. אין פלא שבכל השנים האלה, הוא פשוט לא עושה כלום. רק המרס שלו בסוף מזל אריה גורם לכך שהוא מוכר לנו הגנה וביטחון. הרי המרס שלו יושב על המרס של מדינת ישראל, ולכן הוא מצליח בכך.

יש לו אינטואיציה בלתי רגילה לגבי מצבים בטחוניים, וכל הפחד שלו מאיראן מוצדק לחלוטין. שם הוא שוכח את המאזניים שלו והופך להיות אדם מאוד החלטי.

אני לא אשכח לילה מאוד מיוחד בשנת 1996. זה היה לפני שביבי נבחר בפעם הראשונה לקדנציה קצרה בת שנתיים לאחר רצח רבין. ישבנו בערב במרכז למודעות בתל-אביב, לעשות חיזוי בחירות.

לפתע פרץ ממני מסר בתיקשור שדיבר על כך שאנו לא יודעים עד כמה איראן זורה חול בעיניים של כל העולם, בנושא הגרעין, וזה היה בהקשר לביבי. מעניין כיצד הוא היום לוחם ללא חת בנושא האיראני, והוא לחלוטין צודק!

 

מעניין שגם הוא עובר את אותם קשיים כמו בוז'י. עם פלוטו בגדי, עם אורנוס בטלה ממול המאזניים שלו אשר עולה על ראש דרקון ולכן יש לו תקופה מאוד גורלית בחיים שלו בחודשים הקרובים, כי אם הפעם לא מרכיב ממשלה הוא פורש.בקיצור- שני המועמדים יעסקו בהרכבת ממשלה, או יותר נכון באי הרכבת ממשלה. כל אחד ינסה להרכיב את הממשלה שלו מהצד, ולהפריע שהשני לא יצליח להרכיב, לכן יש גם לביבי חודשים מאוד קשים.

שוב אחזור ואומר, מהלכים גורליים אצל השכנים שלנו, יטו את הכף לטובתו!

 

לכן יהיה לו לא קל בהרכבת קואליציות. הפעם יידרש ביבי להכריע הכרעות בעיקר בשנת 2016 2017, התקופה הכי משמעותית לקיומה של מדינה ישראל, ויכול  להיות שזה בהחלט יהיה בענייני שטחים, הסכמי שלום, משאלי עם או ממשלת אחדות.

 

בליל הבחירות הירח בדלי יטיב עם מזל המאזניים שלו, כאשר יופיטר אשר שעט בתוך מזל אריה, גרם לכך שביבי התלהב והפיל את הממשלה. כעת שיופיטר ברטרו באריה הוא ילמד שיעור מצוין, שאולי היה יותר מדי בטוח בעצמו.

מה שכן, המרס שלו במזל אריה נמצא על המרס של מדינת ישראל, ולכן ביבי כרגיל "ימכור לנו הישרדות ביטחונית", ועם קצת בלגאן בשטחים ובעזה בתקופה שאחרי הבחירות, הוא יבחר בשל הביטחון, וזה אחרי שקנה את עולמו במבצע צוק איתן, שם יופיטר רק התחיל את מהלכיו באריה, מה שהניף את ביבי למעלה.

 

ביבי יותר נכנס לתמונה  מאמצע מאי או יוני, ולכן גם אם בוז'י לוקח רוב, הוא מנסה להרכיב ממשלה מהצד, או לחסום את בוז'י. גם לביבי יש בית ספר של תככנות, כפיות טובה ואובדן אמון.

 

לביבי מצפה תקופה מאוד קשה מבחינה אישית

 

בתנ"ך כתוב "ארץ אוכלת יושביה", אבל אנחנו "ארץ אוכלת מנהיגיה". כמעט ולא קיים מנהיג שעלה לביקורת ציבורית נוסח אולמרט ואחרים.

והנה יש לנו את שרה נתניהו, שלה מפה קשה ביותר, והיא הולכת להיכנס לתקופה עוד יותר קשה. ראו את מפתה.

 

 

יש לה ריכוז כוכבים בלתי רגיל במזל עקרב וכמו כן אורנוס וירח באריה. יופיטר במזל אריה כעת מאפריל, ושבתאי בסוף עקרב תחילת קשת אשר התחיל הילוך אחורי  יגרמו לכך שהיא נכנסת לתקופה קשה ביותר לכל מה שקשור למשפטים ותיקשרות.

צפויים לה חודשים מאוד קשים של משפטים אשר כבר החלו, וזה עלול לגרור גם את ביבי לכך, ולכן יקשה עליו מאוד לתפקד כראש ממשלה, בתקופה הכי גורלית לקיומנו.

אין ספק שלביבי משבר בזוגיות שלו, וכל זה בתקופה קשה מאוד לישראל.

 

יש סיכוי סביר מאוד ששרה נתניהו הולכת להיות מואשמת, והשאלה היא האם ביבי שותף לכך!!!

 

שוב, קשה מאוד לדעת, מי מהם מצליח להרכיב ממשלה עד אמצע יוני. שניהם בסוג של תיקו.

מצד שני כל ממשלה שלא תורכב, תחזיק מעמד בערך שנה, שנה וחצי, ואם זה שנתיים זה יהיה נס. לאור מצב קשה שיהיה  ב 2017 2016 כנראה שלא תהיה ברירה אלא להקים ממשלת אחדות לאומית!!

עתידו של כחלון

כחלון הינו יליד 19/11/1960. הוא קנה את עולמו כשר הרווחה והתקשורת, והוא כיום בין 54 והוא הפך להיות יקיר העם.

הוא מספר גורל 1 מ-46  שזה לצמוח באופן עצמאי וכעת בגיל 54 הוא שנה אישית אחת, עם האות ח' פועלת בשמו לפי כחלון. כלומר, הוא הולך להיות יקיר העם, ובהחלט יגזור נתח של מנדטים בבחירות הקרובות על חשבון לפיד.

יחד עם זאת הוא לא יהיה קל במשא ומתן קואליציוני, ויש הרבה התנגדות במפה שלו וגם ויכוחים. 

כחלון יחוש יציבות רק באוגוסט 2015, כנראה שרק אז יגיע להסדרים קואליציוניים, או ישב כבר כשר במקומו. השאלה היא באיזה משרד, ולמה יש תהפוכות עימו, ולמה רק בקיץ הוא חש רגיעה. האם יפתיע ויהיה מוכן להקים קואליציה ולא עם הליכוד?

מהפך חשוב קורה לו לפני הקיץ. 

בכל אופן, כחלון יקבל קולות רבים, והוא אמור להוות את כף המאזניים והוא יתנדנד מצד אל צד, כאשר כל צד ינסה למשוך אותו אליו. אם יש סיבה לקושי בהרכבת ממשלה הרי שזה כחלון.

 
יאיר לפיד הכועס הלאומי

 

הוא מזל עקרב. עבר שנתיים מאוד קשות, בשל שבתאי בעקרב.

תאריך הבחירות גרוע ביותר עבורו, והוא מאוכזב, וזה ברור גם למה.

לכן הוא כועס מאוד במיוחד לאחר הבחירות בחודשים אפריל מאי כאשר  יופיטר מתיישר במזל אריה.

הוא לא ירצה קואליציה עם אף אחד. צורך השעה והמצב הקשה שיהיה, יגרמו לו להצטרף לקואליציה רק בקיץ.

יש מקרה קיצוני, שאם בוז'י שיכול להיות שייקח רוב בבחירות, ינסה להקים ממשלה עם המפלגה הערבית, אזי לא כחלון ולא לפיד יתנו לכך יד. ייתכן שההפתעה שראיתי במאי יוני בעולם הערבי, תבוא מצד מפלגה זו.

ואכן איימן עודה שהקים את המפלגה הערבית המאוחדת עלול להיות טועה ומטעה ונסחף לאשליות.

הוא נולד ב-1.1.1975, ויסד את מפלגתו ב- 7.1.2015

רואים שהוא אינו מרוצה מתוצאות הבחירות.

 נפתלי בנט – חוגג נצחונו


 

נפתלי בנט הינו מזל טלה. הוא גם ירח באריה. הוא מרוצה מהישגיו. מרוצה מליל הבחירות. רואים אותו כן מעורב בנעשה בשלטון במדינה, וזה נובע דווקא משבתאי שיתיישר בקשת מספטמבר 2015. לכן הוא כן ישב בממשלת ימין, מה שמרמז שבכל זאת נתניהו בסופו של דבר ירכיב הממשלה.

 

המצב הכלכלי במדינת ישראל

המצב הכלכלי מאוד מורכב. שבתאי בדיוק נכנס לבית הכספים של המדינה בקשת לשנתיים וחצי. שבתאי מקשה אבל גם מחייב לקחת אחריות ולמצוא אופציות חדשות.

בגלל שבית הכספים של המדינה נמצא בקשת, הרי שמדובר על יבוא ויצוא, וקשרים עם חו"ל. בזה תתחזק מאוד ישראל. שנת 2015 תהיה המעבר לכך, כאשר זה יתחיל בקיץ 2015. ישראל תצליח מאוד ותייצא תקשורת לוויינים, ענייני מחשב וטכנולוגיה, ענייני צבא כמו מערכות של כיפת ברזל וכדומה, ותהיה הצלחה מאוד גדולה במחקר רפואי. דבר נוסף שרואים אותו בסוף 2015 ותחילת 2016 זה משאבי טבע. במיוחד הגז שנמצא בים, ולא תאמינו, ישראל היא מספר אחת בהתפלת מי ים, וכותבת מאמר זה כבר דיברה על נושא זה במאמר קודם בשנת 2012.

 

www.oryada.com/year-2012.htm

 

בקיצור ישראל הולכת להיות ספקית המים הראשית בכל המזרח התיכון, בין אם על ידי יצוא מים, או את טכנולוגיות ההתפלה. כל אלה יקנו לישראל מוניטין רב.

בינתיים נצטרך להתמודד עם סכנה של חרמות מחו"ל, התקוממות של העם נגד יוקר המחיה בעוד אשר השלטון יגיד שהכל בגלל ביטחון.

 

מה יקרה עם הנדל"ן

הנדל"ן מיוצג על ידי בית 4 שם יושב מזל דלי במפת המדינה, המזל שנמצא בתחתית המפה ויש לו צורה של גלים. מחישובים אסטרולוגיים מסוימים, הירח המקודם מזעזע איזור זה במפה רק ב-2016. אז ככה שלא יהיה כרגע ריב על הנד"לן, וגם לא החזרת שטחים. כל זה יפרוץ ב-2016. כרגע אין שינוי ונושא זה ידחק לפינה בשל בעיות אחרון כמו של שלטון, מדיניות, יחסי חוץ וכו', אבל זה יהיה כמו הר געש רדום.

ההתמודדות עם נדל"ן תהיה מאוד קשה בשנת 2016 2017, ואת זה אנו רואים כבר כעת.

 

בורסה ויוקר המחיה

הבורסה תהיה מאוד עצבנית עד אשר תקום ממשלה חדשה וזה עלול לקחת חודשים רבים. גם אם תיבחר ממשלה עד אחרי אוגוסט ספטמבר, שום דבר לא מבטיח את יציבותה.

כאשר יופיטר יגיע לסוף מזל אריה בקיץ הקרוב, יש מעין שיא זמני, שיכניס אנשים לאופוריה ואז אולי הבורסה תעלה. אולי בגלל  הצלחה של יצוא ושיפור כלכלי.

מצד שני יש כל הזמן התמרמרות של העם, אשר כורע תחת הנטל והעול הכלכלי וכועס על הבזבוז. בנושא הזה העם יאמר את דברו, במיוחד דרך מפלגה כמו של כחלון, אשר בהחלט ילך על רווחה ועניין כלכלי, למרות שביבי יאמר ללא הרף שכרגע העניין הכלכלי אינו בסדר עדיפויות ראשון.

זה בגלל שהולך להיות בלגאן בעולם הערבי כפי שנראה בהמשך.

בכל אופן הנקודות של התמרמרות וריב בנושא יוקר המחיה יש לנו ביוני , 2015  וזה יזעזע את הממשלה שקמה, או שטרם הצליחה לקום.מלחמה ומשא ומתן עם הפלשתינאים

יחסי הכוחות הולכים להשתנות במזרח התיכון. השינוי הוא באפריל ועד אמצע יוני. משהו יקרה שם אצל השותפים שלנו, שהוא גורלי ולא ניתן לחיזוי כעת. כותבת שורות אלה כבר טענה בעבר, שאין לסמוך על אבו-מאזן שיתגלה ומתגלה כבוגדני ובינתיים אין אלטרנטיבה. תקופת היופיטר בנסיגה באריה במפת המדינה היא תקופה רווית מתח. עלולים להיות מהלכים חיצוניים שישבשו את מהלך הרכבת הממשלה, או ישנו את הדרך.

בחודשים אלה יחולו תהפוכות בעולם הערבי. לכן לא יהיה עם מי לנהל משא ומתן לפני שנת 2016, שם יתחילו ההתמודדויות.

אף צד לא יהיה מעוניין במלחמה ממש כמו שהיה בצוק איתן. בכל אופן עד קיץ 2015 עלולה עזה להתגרות בירי מטריד על יישובי עוטף עזה ושדרות. בקיץ 2015 יושם לזה סוף.

 

יחסי ישראל ארה"ב

ארה"ב הולכת לשקוע בתקופה מאוד משמעותית לקיומה. העולם החופשי יצפה ממנה שהיא תנהל את ההתמודדות נגד דע"אש והאיסלאם הקיצוני, אשר יפרוץ גבולות לאירופה ולארה"ב, וכמו כן משבר כלכלי, והמשך מהומות של העם. לאובמה יש לא  מעט התמודדויות, והוא בתקופה הכי משמעותית לשלטונו ולתפקודו. נוכח הבלגאן בעולם הערבי שיהיה באביב 2015, תנסה ישראל לשמור על יחסים הוגנים עם ישראל.

עלולים להיות הקפאת הסיוע הכלכלי, וזה יופשר רק באוגוסט 2015 והילך. אז גם ארה"ב תבין שאין לכפות על ישראל בכוח הסדרים, ושכדאי לשמור על יחסים תקינים, כי גם העם בישראל וגם השלטון לא יסבלו עוד לחץ חד צדדי.

 

לסיכום

שנת 2015 הינה הפורומו לקראת השנים המשמעותיות ביותר לקיומנו שזה 2016 2017. היא שנה רבת שינויים ששום דבר לא יציב בה. לא הממשלה ולא המצב במדינות ערב. יהיו תהליכים גורליים מתעתעים, אבל בגלל שישראל מוגנת מלמעלה על ידי הגורל, בסופו של דבר הכל ישחק לטובתנו.

נקווה שתהיה ממשלה יציבה, אחרת יהיו שוב בחירות בקיץ 2016.

שני הגושים ירכיבו קואליציות אפשריות, ובעיקר ינסו לחסום אחד את השני.

לא בטוח מי מרכיב ממשלה עד יוני 2015, הכל עלול להתהפך. בסופו של דבר זה יהיה כנראה ביבי, בשל צורך השעה. כחלון מצטרף רק בקיץ ומשנה דעתו לפתע פתאום. יאיר לפיד כועס ומאוד לא מרוצה ומצטרף באין ברירה.

לביבי תקופה קשה מאוד כבר מאפריל במשפחה, בשל משפטים של שרה נתניהו, כאשר ינסו לערב גם אותו.

סכנת תעתועים מהעולם הערבי גם זה בתוכנו, עם סכנה שאבו מאזן מסיים תפקידו, ובלבול אצל הפלשתינאים, מה שיגרום לכך שהנטייה תהיה להקים ממשלה ימנית.

תהיה לא  מעט התמרמרות בעם בשל העול והמצב הכלכלי, אבל בשל חששות ביטחוניות ואי שקט, זה ידחק לפינה.

מצד שני עלינו להבין שיש לנו עוצמה בלתי רגילה בטכנולוגיה, בתקשורת ובהמצאות, אשר בהחלט יביאו לישראל תהילה.


כתבה גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

לפרטים:

www.oryada.com/kartis.htm


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי