אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מצבי רוח והספרה שתיים

מצבי רוח והספרה שתיים


אם אתם חשים חוסר שליטה בתגובות בן הזוג, עלייה וירידה במצב הרוח - היום הוא מרגיש "היי" ולמחרת "דאון", יתכן שהסיבה לכך טמונה בתאריך הלידה שלו


מאת: ציונה אבירם | צילום: sxc.hu


זה ממש כמו ללכת על ביצים - אתם  אף לא יודעים מתי זה יבוא. כן... הצונאמי הזה! אתם לא יודעים מה לעשות, ואומרים שאין לכם יותר כוח למצבי הרוח האלה.
טענות כאלה ואחרות נשמעות לא פעם מפי נשים כלפי בני זוגם, ולהיפך. כולם אובדי עצות ומחפשים דרך להתמודד עם "הבלתי נודע" הצפוי להם יום יום. 

ומהו תפקיד הנומרולוגיה?
הנומרולוגיה מאפשרת לנו לזהות התנהגות בלתי נשלטת זו. הכיצד?
מספר 2 הדומיננטי במפת הלידה מהווה גורם חשוב למצבי הרוח... 

דוגמא להמחשה: תאריך הלידה 2.3.1950 
מספר היום אומר: מה אני עושה ביום יום על מנת להגשים את הייעוד שלי בחיים? בתאריך הר"מ מספר 2 הוא מספר היום.


מספר גורל אומר מה הייעוד ומטרת החיים שלי, בדוגמא הר"מ מספר הגורל הוא 2. החישוב  נעשה כך: מחברים את כל מספרי תאריך הלידה כפי שרשום למעלה ומצמצמים, לספרה אחת בלבד כדלקמן: 2+3+1+9+5= 20=2.
 
בפן המעכב (השלילי) על כל גווניו, גורמים לאדם מבלי שידע למצבי רוח עולים ויורדים, התלבטויות, חוסר החלטיות, רגישות, פגיעות, חוסר גבולות ותלותיות רגשית. בפן הבונה (החיובי) האדם אמפאטי, מבין את הזולת, מפשר בין אנשים, איש שלום ואוהב את הבריות. 


לתשומת לבכם! על מנת לדייק, חשוב לבחון את כל מרכיבי מפת הלידה ולא להסתמך על נתון אחד או שניים מתוך תאריך הלידה.

מה קורה כאן ?
בדוגמא שהבאתי גם מספר היום וגם הגורל הם 2. דהיינו, שהאדם מקבל "חיזוקים" משני כיוונים במפת הלידה שלו. אותו הדין גם בתאריך לידה 22, כאן מופיע מספר 2 פעמיים דבר שגורם בפן המעכב לתכונות הר"מ עם העצמה מסוימת. 


מה עושים?
מטרת הנומרולוגיה לזהות את התנהגות האדם ולכוון אותו למימוש הפוטנציאל לכיוונים חיוביים. אם אתם חשים את חוסר השליטה בתגובות בן הזוג, עליה וירידה במצב הרוח, היום מרגישה "היי" ולמחרת "די", זה הזמן לבדוק  למה זה קורה.

הפגיעות והרגישות נובעים מחוסר הגנות, חוסן נפשי ובטחון עצמי ירוד. מצבי הרוח וחוסר עקביות מצביעים על חוסר בגרות רגשית ומראים שהאדם לא התבגר מעבר לנקודה מסוימת. התגובות בעצם נשלטות ע"י דחפים ולא ע"י ערכים. 


הכלים הנומרולוגים מסייעים לנו לזהות את הפן המעכב, להבין את הסיבה להתנהגות זו ולנסות להכיל את בן/בת הזוג. לא תמיד הם מודעים למה שקורה, ובטוחני שמנסים הם להתגבר על התגובות. אולם לא תמיד בהצלחה מלאה. 
אז בואו נתגייס כולנו למשימה של הצלחה בעזרת הכלים הנומרולוגים וננסה להכיל ולהבין את "המגבלות" של בני הזוג.


כנסו לאתר לשיחה אישית עם ג'וליה,מיסטיקנית קבלית, נומרולוגית, פותחת בקלפי טארוט, ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הנומרולוגיה,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי הנומרולוגיה והמיסטיקה בטלפון :  072-3401003 שלוחה 46

 למאמרים נוספים:
כמה שפע יש בבית שלכם?
שמות וניתוחם הנומרולוגי
נומרולוגיה וזוגיות
מחשבון אהבה נומרולוגי
תחזית נומרולוגית יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי