אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
נומרולוגיה וזוגיות

נומרולוגיה וזוגיות

מאת: ציונה אבירם

מפת הלידה מורכבת מכמה מספרים אשר דרכם אפשר לראות אם האדם משתמש בפן הבונה של המספרים או בפן המעכב והחוסם. להלן חלק ממרכיבי מפת הלידה אשר דרכה אפשר לראות את הפוטנציאל הגלום באדם וכיצד הוא מנתב אותו. הדבר בא לידי ביטוי במיוחד בזוגיות והייעוד בחיים.

הנומרולוגיה הינה תורת המספרים. בכל מספר מתוך המפה האישית, חבויים שני היבטים: 
פן בונה - שמחזק את הצדדים החיוביים באישיותנו ומוציא לפועל את הפוטנציאל הטבעי.
פן מעכב - שמקשה עלינו לתפקד ביום יום, וכאן בעצם השיעורים שלנו
 
אציין כי על מנת להפיק תועלת מהנומרולוגיה, חשוב לראות את כל מפת הלידה, וזאת מכיוון שישנם מספרים שמחזקים או מחלישים את התנהגות והתנהלות של האדם.
להלן דוגמא של שני המרכיבים הראשונים בלבד וכיצד מחשבים: 

חישוב הייעוד בחיים: מחברים את כל המספרים של תאריך הלידה למספר חד סיפרתי. למשל :
22.3.1970
2+2+3+1+9+7=24 
4+2=6  


חישוב מה אני עושה ביום יום על מנת להגשים את הייעוד בחיים: יום הלידה הוא 22, מחברים  למספר חד סיפרתי 2+2=4.


מספר 1 במפת הלידה 
מצביע לעיתים על עבודה עם אגו. זה בא לידי ביטוי במיוחד במערכת הזוגית בה כל אחד מאיתנו מצפה שבן זוגו ינהג בהתאם לציפיותיו ולהיפך. לצערנו כאשר הן לא מתממשות חשים פגועים ומתוסכלים. על מנת לחיות בהרמוניה, בואו נניח את האגו בצד ונכבד את התנהגות והחלטות של בני זוגנו למרות שלא תמיד זה לרוחנו. 

מספר 2 במפת הלידה 
מצביע על פגיעות, רגישות יתר, תלותיות וחוסר גבולות. בזוגיות חשוב מאד לשמור על מרחב מחיה וגבולות, זאת אומרת, לחיות ביחד וכל אחד לחוד. כמו כן ללמוד לא להיפגע מכל דבר שנאמר. הסיבה לכך היא שמספר 2 חשוף ורגיש יותר ועלול לקחת את הנאמר באופן אישי וכואב. 

מספר 3 במפת הלידה 
עושה לנו סדר בלקחת את הדברים הנאמרים ע"י בני הזוג בפרופורציות נכונות. מספר 3 מצביע על התנהגות ילדותית ויצירת דרמה מכל דבר. בזוגיות שלנו חשוב שנדע להגיב בצורה בוגרת ולא כילדים, ז"א אם בן הזוג אומר משהו שמקפיץ אותנו, נשקול את המילים. אם לא נעשה "מזבוב פיל", התגובה שלנו תבוא ממקום בוגר ומאוזן. בנוסף, חשוב שנבטא את עצמנו ולא נחנוק את הביטוי הרגשי שלנו. 

מספר 4 במפת הלידה 
מצביע על אמון משפחתי במערכת הזוגית. כאשר הוא לא קיים, ישנה שמרנות וביקורתיות מסוימת ולעיתים אף לא סומכים על בן הזוג. בנוסף, יש קושי לעשות שינויים. היות ולמספר 4 חשוב מאד האמון המשפחתי, על מנת שזה יקרה, סמכו על בני הזוג, אל תהיו ביקורתיים מידי וקבלו את המסגרת המשפחתית כמשהו תומך ואוהב. 

מספר 5 במפת הלידה 
מצביע על חופש במערכת הזוגית. בני זוג המרגישים כלואים "במוסד הנישואין" (תרתי משמע) עליהם להבין שהכל מתחיל אצלם בראש. החופש האישי שלנו נמצא אצלנו. אנו אדונים ואחראים להחלטות שלנו ואף אחד לא מגביל אותנו! כמו כן מערכת העצבים של אנשי 5 מאד רגישה, הם עלולים להיות חסרי מנוחה ותזזיים. חשוב  שנבין שלא חייבים להיות בכל מקום, אפשר גם לנוח!!! ברגע שמודעים לכך, החיים נעשים יותר מאוזנים ורגועים. 

מספר 6 במפת הלידה
שואף להרמוניה ומושלמות במערכת הזוגית, והרי כולנו יודעים שאין מושלם! הבעיה היא כאשר אחד מבני הזוג לא מקבל את השני כמו שהוא, ומנסה להביא אותו לשלמות שלו. ז"א הרבה ביקורת, שליטה וחוסר שקט. המטרה היא לחיות באיזון עם דיסהרמוניה. הפתרון הוא קבלת בן הזוג כמו שהוא ללא צורך לשנות אותו. מהו הרווח הנקי? רוגע והשלווה לא רק כלפי חוץ, אלא גם בפנים. 

מספר 7 במפת הלידה
מטרתו להביא למודעות גבוהה ולתובנות בחיים. בפן המעכב השלילי, עלול לגרום לבעל המפה ליותר מידי חשבון נפש, בדידות וקושי להתמודד עם בעיות רגשיות. חשוב ביותר לשתף את בן הזוג בכאבים ללא פחד מאינטימיות, כמו כן לא לברוח מהאמת לתוך מנהרות חשוכות. 
 
מספר 8 במפת הלידה
מטרתו לממש את העוצמה האמיתית ע"י איזון של חומר ורוח, ז"א עבודה נכונה ללא מאבקי כוח. מרגיש שחייב להשתנות על מנת לבנות זוגיות מאוזנת. בפן המעכב השלילי, יש נטייה לכוחניות ושתלטנות על בן הזוג וקושי לעשות שינויים. בעלי מספר 8 במפת הלידה, ברגע שתזהו שנתונים אתם במאבקי כוח, קנאים לבני הזוג וחומרניים או רוחניים מידי, זה הזמן לעשות שינוי וללא חשש! 

מספר 9 במפת הלידה
בפן הבונה החיובי, ייעודו ליצור שינוי לעומק אצלו ואצל אחרים ע"י מתן דוגמא אישית. יש לו נתינה משמעותית למערכת הזוגית, סלחן, בעל יושר פנימי, חוכמה והתעלות רוחנית. בפן המעכב השלילי,  בגלל הנתינה העצומה שלו מצפה הוא לאותה תמורה מבת הזוג. כאשר זה לא קורה, הוא צובר כעסים ועלולות להיות התפרצויות וויכוחים לא מבוקרים. על מספר 9 להבין שלא כולם כמוהו: תנו, תתרמו ככל יכולתכם למערכת הזוגית ובת הזוג תיתן את חלקה למען זוגיות טובה. 

רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.

ציונה אבירם, נומרולוגית, מאמנת ויועצת בתחום הנישואין וזוגיות

למאמרים נוספים:
היכולת העסקית ע"פ הנומרולוגיה
תאריך לידה ואינטלגנציה
נומרולוגיה ושלמות פנימית
מחשבון אהבה נומרולוגי
תחזית נומרולוגית יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי