אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
נומרולוגיה ושלמות פנימית

נומרולוגיה ושלמות פנימית

מאת: אתי דמרי

 

כל אחד מאיתנו מחפש שלמות פנימית לעצמו. האדם מודע לכך שיש משהו מעבר לחיי היום-יום הפשוטים והרגילים. כדי להיות מאושר ושלם עליו לשאוף להגיע למודעות ושלמות פנימית.

 

הדרך לכך רצופה עליות וירידות וידוע ש"מכל ירידה באה עליה". במקרה שלנו הירידה היא לצורך עליה - במודעות העצמית שמביאה לשלמות פנימית גבוהים יותר. קיימים סביבנו הכלים להגיע לשלמות זו אך לא תמיד אנו ערים לכך. לכן, אנו פונים לעזרה אצל ידעונים למיניהם. אלה אמנם נותנים את העזרה הראשונה, "האקמול הרגעי" שמרגיע, אך למעשה עדיין הבעיה לא טופלה - ואל השלמות והמודעות הפנימית לא הגעתם.

 

אחת הדרכים היא הנומרולוגיה (שאני מכירה, יתכן ויש עוד מבלי לפגוע באף אחד). השם שלנו ותאריך הלידה נותנים לנו את דרך החיים והייעוד.
שם האדם - מביא את הדרך, דברים שיש לעבוד עליהם, פוטנציאל להוציא אל הפועל ולממש.
סכום תאריך הלידה - אם אנו מקשיבים וערים לכך, הם מתווים עבורנו את הדרך ומביאים אותנו למודעות. במידה ונבחר ללכת בדרך זו הנשמה שלנו תרגיש שלמות והאדם יחוש אושר בחייו.

 

על פי הנומרולוגיה קיימים מחזורי חיים, רוחניים וארציים. כל שבע שנים מחזור חיים רוחני מתאר לנו את הדרך הרוחנית שהאדם אמור לעשות. מחזור זה קשור למרכזי האנרגיה בגוף. בכל מחזור מתמקדים באזור אנרגיה אחר. אצל מרבית האנשים איכות האנרגיה הזורמת, לכן הצד הרוחני רדום והצד הפיזיולוגי פעיל יותר. באנשים ששני הצדדים מפותחים אצלם, קיימת הילה זוהרת מסביבם. המודעות להתפתחות רוחנית מעירה את מרכזי האנרגיה לרמה רוחנית גבוהה יותר.


מחזור חיים ארצי מתאר את הדרך של האדם בזוגיות, פרנסה, אורח חיים, שיתוף פעולה, לימודים, תקופה של פיתוח כישורים וכישרונות, שינויים, לימודים ועוד... בתוך 9 השנים. המחזור של כל שנה, מכיל את הפוטנציאל הטמון בתוכה ובמידה ויש מודעות ניתן להגיע לשלמות.

 

דוגמא:
אדם שנמצא במחזור חיים 2, זו תקופה שקשורה לשיתוף פעולה עם אנשים, טאקט, תקופה טובה ללימודים הקשורים בייעוץ, תקופה למדיטציות, חשוב מאוד לשים לב לפרטים הקטנים בעסקים להיזהר עם מי עושים.


אדם שאין לו את המודעות, ויש לו קשיים בזוגיות או בעסק עצמאי אינו יכול לפתור את בעיותיו אם אינו מבין את שורש הבעיה. בייעוץ הוא מבין שכדי שיוכל להיות מאושר בחיי הזוגיות עליו לשתף פעולה, להשתמש באינטואיציה כדי לנתב את הזוגיות לכיוון חיובי, ובעסקים חשוב לבדוק מי השותפים באיזה שנה אישית הם נמצאים, ומוטב להיזהר מתלות בשותפים.

 
לפניכם הנחיה לשימוש אישי, למציאת הדרך להגעה לשלמות פנימית על ידי שימוש בתאריך לידה. סכום תאריך הלידה מראה לנו את דרכנו בחיים, מראה לנו מה קיים בתוכנו, וכיצד ניתן להתגבר על הקשיים. ישנם תכונות חיוביות במספר ועם מודעות אנו מנצלים אותם וקל לנו להשיג את מטרתנו, במידה ומזדהים עם תכונות שליליות, אנו מביאים על עצמנו חיים לא נוחים.


סכמו את תאריך הלידה:

27.9.1957

2+7+9+1+9+5+7=31=3+1=4

מספרים 11, 22, 33, לא מצמצמים.

 

מספר 1

הדרך - מצויינות. האדם כל הזמן מנסה לשפר את עצמו והישגיו, חשוב מאוד שההחלטות יהיו נכונות כדי לא להרוס. בעל כושר ניהול, וחשוב להיות עצמאי ולפתח ביטחון עצמי.

 

מספר 2

הדרך - שלום. יכולת להגיע לפשרה עם הסובבים אותו, לתווך ולעשות שלום עם הזולת. חשוב לא לפתח תלות בזולת, לפתח עצמאות.

 

מספר 3

הדרך - ביטוי, חשוב ליצור דרך החשיבה. מספר שלוש מרגיש חופשי כאשר סביבו אהבה ללא תנאי, זקוק למרחבים אך זקוק לאימו. עודף גירויים מפזר אותו חשוב לפעול דרך התמקדות. מוסיקה מביאה לרמות גבוהות של אנרגיה ויכולת אומנותית.

 

מספר 4

הדרך - בנייה, להיות סובלני ולהציב מטרות. חשוב ללמוד לכבד את הזולת, להיות עקבי ובעל משמעת עצמית. בזמנים עם עכבות, חשוב לראות את החיים בפרופורציות נכונות ולא להכנס לדכאונות.

 

מספר 5

הדרך - ליצור דרך תקשורת, לא לסגת מאחריות. חשוב ללמוד ולפתח את האינטלקט, לקבל ידע ולהעביר את הידע לסובבים אותו. זקוק לזרימה ולשינויים.

 

מספר 6

הדרך -  נתינה. פיתוח אומנות, עזרה לזולת ולקיחת אחריות. מאוד מפונק בלקיחת אחריות. יכול לעבוד קשה, אבל מעדיף להישאר "ראש קטן".

 

מספר 7

הדרך -  יכולת התבוננות, אנליזה פנימית. בא ללמוד את הסביבה את הפילוסופיה של החיים. חשוב להיזהר לא להתנתק מהמציאות.

 

מספר 8

הדרך - שימוש נכון בכוח. צריך לדעת איך לאזן בין הכוח של החומר ובין כוחו של הרוח. לא לזלזל בחומר, כאשר מכבדים את החומר זה הרוח.

 

מספר 9

הדרך - יכולת להבין את הזולת. מספר של נתינה, אידיאלים, יכולת להרחיב ידע. במידה והולך עם נתינה ללא תנאי מבחינה מנטלית, אהבה ובתחום הכלכלי - צפויה הצלחה! 9 הוא מספר מבורך כאשר זורמים איתו נכון.

 

מספר 11

הדרך - אידיאליזם. אדם בעל שיעור קומה ויכולת ידע מדהימה. מטרתו ללמד את העולם ערכים. אידיאליסט ובעל הבנה קוסמית, קיימת יכולת ראיית הנולד. מכיוון שיש רגישות ויכולת לספוג אנרגיות של אחרים חשוב להימנע מיהירות והתנשאות. מוטב לשמור על מידת הענווה.

 

מספר 22 

הדרך - גלובליזם. לבנות ולשפר את התרבות של כדור הארץ. בניה של תרבות, ידע, אסתטיקה, אינטואיציה והשראה. מבין מהו ערכו של כסף. בעל אגו גדול.

 

מספר 33

דרך - אהבה ללא תנאי. ניחן בכוח ריפוי, יכולת להעביר אנרגיות ובעל מודעות ברמה גבוהה.

 
רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.


למאמרים נוספים:

מהי נומרולוגיה

משמעות האותיות

תאריך לידה ואינטלגנציה

תורת האותיות בנומרולוגיה ובקבלה
תחזית נומרולוגית יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי