אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
ניתוח נומרולוגי של זמר השנה – דודו אהרון

ניתוח נומרולוגי של זמר השנה – דודו אהרון

מאת: ציונה אבירם | צילום: אביב מנשה

דודו אהרון נולד ב-9.9. השם דודו אהרון מצביע על אדם אמיץ הלוחם ללא חת. מנהיג, מצחיק, אימפולסיבי, בוגר, רציני, אחראי, שקול ומאוזן. בקיצור גם וגם! בנוסף מצביע השם דודו אהרון על אדם נחמד שמאד חביב על חבריו. אוהב לעזור לאחרים ויודע גם לאהוב את עצמו. יש לו יכולת לאזן בין השכל לרגש

 

לקבלת ניתוח נומרולוגי


מספר הגורל של דודו אהרון  הוא 3=21=30 . היופי של מספרים אלה הוא שדודו אהרון יודע  להשתמש בהם נכון, בצורה מאד יעילה ובכישרון רב במקצוע שלו. מספרים אלה במפת הלידה של דודו אהרון מסייעים לו לבטא את עצמו בצורה מקסימאלית. להיות חביב ונעים לחבריו. להיות ילדותי ויחד עם זה להיות בוגר ואחראי.  במיוחד כאשר מספר 21 מאפשר לדודו אהרון התפתחות רוחנית, מאד גבוהה תוך כדי זרימה רגשית. שמחה אני לראות אותו (בנקודות החלשות במפת הלידה)  נחוש, החלטי ואסרטיבי תוך הפגנת ביטחון עצמי, שיתוף פעולה ואיזון. מפת הלידה שלו מאפשרת לו ראיה בוגרת ואחראית את החיים…מה שחשוב שעל דודו אהרון להיזהר להוציא דברים מפרופורציה כמו ילד קטן.

מספר היום של דודו אהרון 23=5. מספר המאפשר לו להיות בתקשורת טובה עם הסובבים אותו. לא פלא שמוכשר הבחור הזה- דודו אהרון היקר שלנו!
יכול הוא לעשות בו זמנית כמה פעולות ביחד. לדבר בטלפון. לכתוב שיר ואף לראות את מעוף הציפור תוך כדי נסיעה באוטו. ולנשים שקוראות את ניתוח אישיותו של דודו אהרון- שימו לב: הבן אדם יודע יופי לשדרג את הזוגיות שלו. תנו לו צ'אנס וזה יקרה. אומנם כרגע הוא בתקופה של קריירה- אולם גם זוגיות תעלה על הפרק בשנים הקרובות.

לא פלא שדודו אהרון זכה להיות זמר השנה. כוכבו דרך והאיר לו את הדרך החל מ- 12.2009 והוא ממשיך להאיר. כרגע ועד 12.2010 יום הולדתו הקרוב דודו אהרון נמצא בשנה אחת. שנה של זריעה והתחלות חדשות. שנה של פרסום, חשיפה ויצי- רת קשרים חדשים. שנה של הגשמה עצמית עם הצלחה אשר מכשירה את הקרקע לתשע השנים הבאות קדימה.

החל מ- 12.2010 ממליצה לדודו אהרון להמשיך לטפח את הקשרים אשר יצר בשנה קודמת. לפעול בטאקט ובשיתוף פעולה כמו שהוא יודע. זו שנה שדודו אהרון מעכל את ההצלחה של השנה הקודמת. ממליצה לו לשפר את הקשרים שבנה בשנה קודמת, לבחון את כל האפשרויות לקידומו ולהצלחתו תוך כדי איזון, אמפטיה, רגש, אינטואיציה ודמיון.

ציונה אבירם – נומרולוגית, מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

 

קראו עוד:

פנינה רוזנבלום - ניתוח נומרולוגי

שרי אריסון - ניתוח אסטרולוגי

ניתוח אופי - אסי דיין

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי