אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
נשות המאזניים וראש השנה

נשות המאזניים וראש השנה

 

 


השנה שנת תשס"ט, חלק מנשות המאזניים חוגגות את יום הולדתן יחד עם כניסת השנה החדשה. קבוצה זו כוללת את בנות מזל מאזניים שנולדו בין התאריכים 28.9-1.10. לנשות המאזניים שנולדו בארבעת הימים הללו מאפיינים דומים, המאפיין הראשון והברור ביותר הוא המראה החיצוני.


למרות שבנות מזל מאזניים נחשבות ליפות של גלגל המזלות, אלה שנולדו בארבעת הימים שציינתי קודם ניחנו ביופי וחן מיוחד, כולן הוד והדר וקשה לשכוח את מראן. לרוב יש להן מראה צעיר ויכולת של טרנספורמציית המראה. כלומר הן יכולות להשתנות לחלוטין בעזרת שינוי קל בלבד במראן.

אך מה שמרתק ביותר אצלן ויוצר את היופי המיוחד שלהן הוא לא פחות מאשר הילה שמיימית יפהיפיה העוטפת אותן, זהו בעצם סוד יופיין יוצא הדופן. המאפיין השני, הוא האומץ הקיים אצל נשות המאזניים, להביט עמוק אל תוך עיני האחר ולקרוא את נשמתו. לתכונה זו יתרונות ברורים: נשות המאזניים מצליחות להכיר באמת את העומד מולן בזמן קצר ביותר. הן גם אלה שיודעות היטב מתי עליהן להזהר.

יתרון נוסף הוא היכולת המדהימה שלהן להתחבר בקלות אל הזולת ולהרגיש כאילו הם מכירים שנים רבות. הן מצליחות ליצור חברויות אמיתיות שעומדות במבחן הזמן.

המאפיין השלישי הוא היושר האבסולוטי בו הן מנהלות את חייהן. הן עורכות דין וחשבון עם מצפונן ובודקות כל הזמן את התנהגותן. התנהגות זו הופכת אותן לרוחניות, והרמה הרוחנית שלהן אכן גבוהה מאוד.

המאפיין הרביעי קשור ליכולת האומנותית יצירתית שלהן, ואכן רבות מנשות המאזניים שנולדו בארבעת הימים שציינתי קודם מצטיינים בכושר כתיבה מעולה, כושר משחק נדיר ועוד יכולות אומנותיות ברמה גבוהה.


רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars  בפייסבוק.

לשיחה אישית עם עליזה גבאי קרשבסקי, מומחית בקריאה בקלפים, קריאה בקול, אסטרולוגיה מדיומלית, תקשור ופתרון חלומות, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון:
072-3401003 שלוחה 30  .

למאמרים נוספים:
מזל מאזניים על פי הקבלה
מזל מאזניים והתאמתו לשאר המזלות
מזל מאזניים - תחזית שנתית 2009
אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי