אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
עולם המלאכים

עולם המלאכים


על פי האר"י, קיימים ארבעה מחנות של מלאכים.

המלאך מיכאל - כוח של חסד, התחדשות והגנה מעין הרע, יכולת ההתעוררות מחדש. במלאך זה אפשר להסתייע על מנת לעצור את תופעות הזקנה.

המלאך גבריאל
- כוח של דין - לחץ חיובי בתחום עבודת התיקון. לדוגמא: המלאך גבריאל הוא המלאך הממונה על החלומות. אדם שחלם חלום מבהיל יכול כתוצאה מכך להתחיל בחיפוש תשובות. המלאך גבריאל נותן לאדם רמזים כדי שיראה ויבין מה טעון תיקון בחייו.

המלאך אוריאל
- קו אמצע. "הבא להיטהר מסייעין בידו" אדם שמנסה להשתפר בכל מאודו ולשנות את חייו לטובה, מלאך זה עוזר לו, ונותן לו הזדמנות חדשה.

המלאך רפאל
- כוח הריפוי - המלאך שמרפא.

המלאך מטטרון - (לא מומלץ לבטא את שמו) - הוא שליח הבקשות, התחינות והתפילות. רוב בני אדם מתפללים אל הבורא בכוונה לשכנע אותו לשנות את דעתו עלינו, ולהיטיב את מצבנו. את התפילות מעביר למעלה המלאך מטטרון, והן הופכות להיות שופר בעולמות עליונים. מלאך מ"ט מפנה את הבקשות למקום המתאים. הוא אחראי להעלות את תפילותינו מהמסגרת של מלכות, עד לכיסא המלכות, ללא מתווכי ביניים.

המלאך השומר שלנו
- מלאך מיוחד שיכול להגיע מגלגול קודם, ממעשה טוב במיוחד שעשינו, או מזכות אבותינו. הוא שומר את צעדינו כל הזמן, לכל אורך הדרך.


מצבים נוספים בעולמות עליונים:
עיבורים - נשמות צדיקים שסיימו את התיקון, והגיעו לעולם על מנת לעזור לנו ברגעים קשים. הם מתחברים אלינו ברגעים קשים ועוזרים לנו.

דיבוק - מתקשר למצב בדיוק הפוך. כאשר אנחנו במצב שלילי, במצב נפשי קשה, סובלים מהפרעות נפשיות קשות, דיכאון וכו', יכולה לחדור אלינו נשמה שלילית. זו מחפשת סבל על מנת לתקן את עצמה, היא נכנסת לאדם במצב ירוד וגורמת לו סבל רב.

סיאנס - זהו מצב (טכס) שבו אנו מזמנים נשמות להגיע אל עולמנו. הנשמות שאנו מזמנים עלולות להיות ירודות, פחותות, מרושעות, מסוכנות, והן לא תמיד רוצות לעזוב. הן עלולות להיתפס באדם בעל ההגנות הנמוכות ביותר (אדם בדיכאון וכד'). לכן לא מומלץ "לשחק" במשחקים מעין אלה.

האם יש אפשרות ל"חסל" מלאכי שחור וחושך על ידי מעשים טובים, נתינה ועל ידי כוחות האור?
אם אנו רוצים הגנה בחיינו, עלינו לעשות מעשים חיוביים וכך ליצור מלאכים של הגנה. פעולות של נתינה, עזרה לזולת ומסירות נפש יכולות לייצר מלאכי-אור בעלי עוצמה מספקת כדי לחסל מלאכים רעים.

קיימים מלאכים טובים שנבראים על ידי מעשינו, והם מנחים אותנו ועוזרים לנו בחיי היום-יום. מלאכים אלה קרויים "מגידים". יש "מגידים" שנרגיש בהם כלחש באוזן, יש "מגידים" שבאו כדי לעכב או לתת טפיחה על השכם, ויש "מגידים" שמשתכנים בתוכנו לשם ביצוע עבודה מסוימת, ולאחר מכן נעלמים כלא היו.

חוצנים - עבמי"ם/חייזרים הם ישויות מעולמות אחרים. הזוהר מסביר שיש שבעה רבדים של מציאות. בני האדם נמצאים ברובד העליון מכולם. ספר הזוהר מתאר בפירוט את מראה החוצנים ואת התנהגותם.

לקריאה נוספת:
ספר הזוהר, פירוש הסולם, כרך ג', פרשת נח, שס"ט - שע"ז.
כרך ד', פרשת וירא סעיפים נ"ב - ק'.
כרך ט' פרשת תצווה כ"ב - כ"ז.
שער הגלגולים האר"י
האור הגנוז מ. בובר


לשיחה אישית עם לאה שירה גד, מיסטיקנית המתמחה בנומרולוגיה קבלית, תקשור, תורת השמות והילרית, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון: 
072-3401003 שלוחה 51  .


למאמרים נוספים:
מהי שירת הים?
משמעות ע"ב השמות
סוד האותיות

שירת העולמות 
צופן בר יוחאי


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי