אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
עין הרע

עין הרע

מאת: מערכת  Stars

עין הרע היא אנרגיה שלילית שאנו מושכים אל עצמנו או משליכים על אחרים דרך חשיבה. כל אדם יוצר את העין הרע לעצמו ולאחרים, גם מבלי שיתכוון.
צרות עין, חוסר פרגון, רכילות, קנאה, כעס, שנאה והתפארות.

 
הם מושכים אל חיינו אנרגיה שלילית הגורמים לנזקים לזוגיות, לפרנסה, לבריאות, לצער, עוגמת  נפש ולסכסוכים.
לכל אדם יש בגוף שבעה צ'קרות (מרכזי אנרגיה) האנרגיה מסתובבת בצורה ספיראלית סביב הגוף קולטת אנרגיה מהיקום ופולטת אנרגיה ליקום, הצ'אקרות יוצרים סביב הגוף הילה שתפקידה לשמור עלינו.


ההילה גדלה וקטנה בהתאם למצב הרוח שבו אנו נמצאים, כשאנו במצב של כעס וקנאה היא קטנה , כשאנו שמחים היא גדלה. כשאנו ממירים אנרגיה חיובית לשלילית אנו יוצרים לעצמנו ולאחרים חסימות. כל מחשבה שלילית ממירה אנרגיה חיובית וטהורה לאנרגיה שלילית.


העין הרע הכי גדולה מגיעה מעצמנו. חוסר אהבה עצמית, חוסר פרגון עצמי, לחץ, מתח, כל אלה יוצרים אנרגיה שלילית. ומאידך התפארות והתרברבות מושכים אלינו קנאה, לפעמים מתוך תמימות אנו מספרים על הצלחותינו ובכך מושכים אלינו קנאה. קנאה = עין הרע.

"חיים ומוות ביד הלשון", " סייג לחוכמה שתיקה".

על מנת להתמודד עם אנרגיות שליליות ועין הרע, עלינו לחשוב תמיד חיובי, להימנע מלשון הרע, לחיות בצניעות, להרבות  בצדקה, להימנע מרברבנות ומאגו מנופח, לעזור לזולת, לחמול לאהוב את עצמנו  ולשלוח אור ואהבה לכל יצור חי בעולם. אל תבקשו רע למישהו, אפילו אם עשה לכם רע וגרם לעוול תמיד יש מישהו למעלה שעושה הנהלת חשבונות.  

 

איך נדע?

רבנו נרגיש שהכול  תקוע, חסום, אנרגיות ירודות וחולי כרוני ללא סיבה מריבות בלתי פוסקות. אבל יש שתי דרכים לזהות בודאות עם יש עלינו עין הרע.
1. על גבי בד שחור, להניח כוס ולמלא שמן עד למחצית הכוס, אם אנו רואים את עצמנו הפוך יש עלינו עין הרע.

 

2. ללכת לקן נמלים להניח את היד על הקן אם הנמלים בורחות מאתנו יש עלינו עין הרע, אם הם עולות על היד אין עלינו עין הרע.


הגנות נגד עין הרע:

1. ללכת לים ביום שני או חמישי להיכנס למים עד הברכיים, להסתכל לאופק לספור שישה גלים ובשביעי לשטוף ידים ופנים לקרוא קריאת "שמע ישראל", לבקש ניקוי מעין הרע שדבק בנו, לצאת מהים  בלי להסתכל לאחור.

2.
לקרוא בספר תהילים פרק ל"א נגד עין הרע.

3. נרות, אנרגיית האש חזקה מאוד לטיהור, וניקוי עין הרע.

4. טבילה באמבט בירה, אמבט מים פושרים עם כף מלח ועשר כוסות בירה לבנה מסירה עין הרע, לטבול 7 טבילות כולל הראש להתעטף בחלוק לא לנגב לצאת לחדר שינה ולהתפלל להסרת עין הרע (תהילים ל"א).

 

5. אור, אחד הכוחות האנרגטיים החזקים של היקום. עצמו את העניים לשניה, הקיפו את ההילה שלכם באור חזק ההילה תתחזק והאנרגיה השלילית לא תחדור אליכם. אם אתם נפגשים עם אנשים כועסים, טעונים באנרגיה שלילית הטעינו את עצמכם באור ושלחו אור לאותם אנשים הקיפו אותם האור ושלחו אור אל ליבם. תגלו שהאנרגיה השלילית הפכה לחיובית ע"י אור. תוכלו לחוש כיצד האנשים סביבכם משנים את האנרגיה כלפיכם. 

6. לענוד מגן דוד מגן דוד מורכב משני משולשים המונחים זה על גבי זה ונותן שיווי משקל ואיזון בין ניגודים, מנטרל אנרגיות שליליות בעל סגולות שמירה והגנה חזקות ביותר. בזכות סמל המגן דוד ניצל עם ישראל במלחמות.

7.
 לבדוק מזוזה, חיבור האותיות במזוזה נותן כוח אדיר לאנרגיה שלנו להגיע לשמים, המזוזה גם יכולה לספוג את האנרגיות השליליות, הצרה והעוון בכדי שלא יבואו ויפגעו בבני הבית.

8.
 "צדקה תציל ממוות", נתינת צדקה מגינה מעין הרע, יש כאן הכרזה בפני בורא עולם יש לי כל צרכיי ואני רוצה לחלוק עם אלה שאין להם.

9.
מלח, מגרש ומבריח עין הרע, לפזר מלח מסביב לבית לבקש מהמלח שיגרש את הרוחות הרעות, להניח מתחת למחצלת בכניסה לבית לאחר מספר ימים לטאטא ולקבור באדמה (בשום אופן לא להכניס את המלח אפילו לא גרגיר הביתה).  

10. שום. השום מבריח וסופח אנרגיות שליליות (בעל סגולות ריפוי), ניתן לפזר שיני שום בפינות הבית למשך הלילה ובבוקר לשרוף, ברכב חדש כדאי לקחת ראש שום לבצע חתך בכדי שהמיץ ייזל לפזר מסביב מלח לעטוף נייר כסף (כדאי להחליף כל חודש).

11.
בצל, לקחת בצל לחלק לשניים ולשים בפינות הבית וכעבור יומיים לשרוף, אם צריכים לבוא לביקור אנשים רעים לשים בקערה (במקום מוסתר) חצי בצל ואחרי שיעזבו לשרוף את הבצל.

12. קטורת בכור, תערובת של 7 מיני צמחים בעלת כוחות טיהור הסרת עין הרע, קללות וכישופים. את בית המקדש היו מטהרים בעזרת הקטורת פעמיים ביום, להניח את הקטורת בכלי מתכת על האש, עד שיעלה עשן ולטהר את הבית, לקרוא את קריאת "פיטום הקטורת" ולבקש בלב מה רוצים ומבקשים שייצא מהבית.

13. אבן טורמלין שחור, טובה מאוד לשמירה והגנה מעין הרע יוצרת אנרגיה המגינה על הגוף רצוי להחזיק בכל בית ובכיס.

14.
ברכת הבית, רק ברכת הבית חיובית, לא להחזיק בבית ברכת הבית שלילית ("בזה הבית לא יבוא צער" וכו'...)

15.
 קמיעות, בכניסה לבית לשים חמסה, פרסה, דג, תמונות של אבני החושן ושל רבנים וצדיקים.

 

16.  סגולה, לומר כל יום להסרת עין הרע:

"בשם אלוהי ישראל, אני שם מימיני את המלאך מיכאל, משמאלי את המלאך גבריאל, מלפני את המלאך אוריאל, מאחורי את המלאך רפאל ומעל ראשי שכינת האל.

יהי רצון מלפניך ה' אלוהינו ואלוהי אבותינו, שתמלא רחמים עלינו, ותצילנו ולכל בני ביתנו ולכל עם ישראל, מעין הרע ומכל מיני כישוף, ותבריח יצר הרע ממנו .

וכשם שפרשת כנפיך על אבותינו במדבר סיני והצלתם מעינא בישא דבלעם הרשע, כן תפרוש כנפיך עלינו ברחמים הרבים, ונהיה מכוסים במכסה ונהגה בשמותיך הקדושים, אמן ואמן".   


מרגישים שיש לכם עין הרע? ניתן לפתור את זה !! ועכשיו!!

לשיחה אישית עם מומחית בהסרת עין הרע התקשרו עכשיו לקו המומחים של אסקמי ודברו עם מיטל אלבז לביא, מומחית בבדיקה והסרת כישופים ועין הרע בשיטות ייחודיות ובלעדיות!! 

טלפון : 072-3401003 שלוחה 40. ה


למאמרים נוספים:

מהו תקשור?

זוגיות

גורל

מיסטיקה ורוחניות


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי