אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
פאנג שואי - משנים מקום, משנים מזל

פאנג שואי - משנים מקום, משנים מזל

פאנג שואי הוא תורה שנשענת על הקשר האנרגטי בין האדם לבין סביבתו. התורה, סינית במקור, מבוססת על הנחת היסוד כי האדם הוא חלק טבעי ובלתי נפרד מהטבע ומהיקום כולו, וכפי שהטבע מושפע מהשמיים ומהארץ, כך גם האדם. פאנג שואי הוא עוד רובד בפילוסופיה הסינית המופלאה שחדרה לתרבות המערבית, כמו תורות אחרות ורבות, ביניהן דיקור סיני, צמחי מרפא, רפואה סינית ועוד.

 

פאנג שואי - הרוח והמים

משמעות המילים פאנג שואי היא רוח ומים שהם שני אלמנטים שלא ניתן להתקיים בלעדיהם. הרוח היא סימבולית לאוויר אותו אנו נושמים ובלעדי המים לא נחיה. הן הרוח והן המים הם אלמנטים שיש בהם זרימה ותנועה והם מכילים את אנרגיית החיים, מה שמכונה בפי הסינים צ'י. התנועה של הרוח והמים מעבירה את הצ'י בין מקומות שונים ואם מתאפשרת זרימה חופשית, הרמונית ומאוזנת הרי שהשפעתם היא חיובית. הבעיה מתחילה כאשר נוצרת חסימה בזרימה או שהיא חזקה מדי. או אז, ההשפעה היא דווקא שלילית.

פאנג שואי נועד לאזן את הזרימה של הצ'י ולהשיב לו את ההרמוניה והאיזון בזרימה נוחה וטובה בכל מרחב בו האדם חי- בביתו, במשרדו, במקומות הבילוי שלו וכדומה. התורה דומה באופן מפתיע לדיקור סיני שאף הוא נועד לשחרר חסימות בגוף ולאפשר לצ'י, אנרגיית החיים לזרום בגופנו ללא הפרעה. רק שפאנג שואי עוסק בחומר והדיקור באדם.

אותה אנרגיית חיים, הצ'י מגיעה אלינו מכל פתח אפשרי כמו חלונות, דלתות, ארובות וכדומה. לכל בית הפרחים שלו, הזרימה שלו והאנרגיות שלו. באמצעות פאנג שואי נוכל להחזיר את האיזון בביתנו וכפועל יוצא גם בחיינו ובינינו לבין הסביבה שלנו. ככל שיהיה איזון טוב והרמוני יותר, כך גם היחסים בינינו לבין חברים, בני משפחה וקולגות יהיו טובים יותר, הבריאות תהיה טובה יותר ונוכל ליצור בחיינו שמחה, שפע, צמיחה אישית ועוד דברים טובים. פאנג שואי לא עובד כמטה קסם וזהו תהליך שמסייע ליצור מציאות אחרת ולהכנס לתודעה כדרך חיים.

 

מה עושים?

הרעיון שעומד מאחורי פאנג שואי הוא כאמור לייצר הרמוניה ואיזון באנרגיות החיים המצויות בסביבת המגורים או העבודה שלנו. כדי לעשות זאת יש להיעזר במומחה פאנג שואי שילמד אתכם כיצד לכוון את הרהיטים בבית הזווית מסוימת, באילו צבעים לצבוע את הקירות, כיצד לתכנן את חדר השינה והיכן לא למקם את המראות בבית. זוהי תורה שלמה על כללים וחוקים שכשמקשיבים להם, הם גם נשמעים מאד הגיוניים.

כיום משתמשות חברות ענק עולמיות בארגון מקום העבודה לפפי תורת הפאנג שואי שקיימת בעולם כבר ששת אלפים שנה. הסינים הידועים באהבת הטבע שלהם וההבנה כי כולנו חלק מהטבע, מחזירים דווקא בעידן הטכנולוגי מעט מן הטבע היישר אל תוך הבית שלנו.


לשיחה אישית עם יועצת מומחית למאטפיסיקה סינית ופאנג שואי שלומית שטיינברג, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון: 072-3401003 שלוחה 58

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי