אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
פאנג שואי להעצמת האהבה בחיינו

פאנג שואי להעצמת האהבה בחיינו

תורת הפאנג שואי יכולה לתרום רבות לשיפור הזוגיות שלכם ולזימון קשר חדש. להלן 10 עצות שיקפיצו את קופידון אליכם הביתה!


מאת: אורית, צוות Stars

1.  השכינו סדר ושלום בחדר השינה שלכם:
כאשר חדר השינה שלכם הוא מבולגן ולא מסודר, זרימת האנרגיה היא נמוכה ואיטית. עומס בחדר הוא סימן ברור לכך שיש צ 'י תקוע. אז קדימה, התחילו להשכין במקום אנרגיה אחרת, הפכו את המזרן, שחררו פריטים הקשורים למערכת הקודמת שלכם, החליפו מצעים, עשו סדר בארונות ודאגו לאוורר את החדר כל יום (לפחות שעה) בכדי להזרים אנרגיה חדשה.


 2. פנו מקום לאהבה!

אם אתם רוצים למשוך שותף/ה רומנטי/ת חדש/ה, או להמיר את המערכת היחסים המזדמנת למערכת רצינית יותר, וודאו שיש מקום עבור אותו אדם בביתכם. בחנו את הארונות, המדפים, את השידות, בפרט את חדר השינה שלכם. המטרה לשחרר בערך 25% מכלל החפצים. דמו את חייכם לכלי, אם הוא מלא לא ניתן להוסיף נוזל לתוכו, פנו מקום חיצוני ופנימי לזוגיות מספקת.


 3. הוציאו את מכשירי הכושר
נכון, לא היה לכם מקום, אז מיקמתם את אופני הכושר קרוב למיטה, בצד הימני, יופי. אתם בטח תוהים למה אתם צריכים לעבוד קשה בשביל הרומנטיקה. אם תפנו את מכשירי הכח שלכם מהחדר שינה, לא תצטרכו להפעיל כח בכדי לממש אהבה בחייכם.
 
 4.  שחררו את אנרגיית העבר
אוי, כמה שאנחנו אוהבים לשמור חפצים ומתנות שקיבלנו מאהובים שלנו...
כן כן, הסוודר שהיא קנתה לך והתמונה המשותפת לא יועילו לך למצוא אהבה חדשה. לא משנה מה הם כתבו או אמרו, תוציאו את זה, "אם הוא לא שם הוא לא קיים", לא???
שחררו, תנו מקום לאהבה חדשה להיכנס לכם לחיים.


5. שנו את הנוף
לתמונות המצויות על קירות ביתנו יש משמעות עצומה. הרבה אנשים שמתלוננים על הקושי למצוא בן זוג לעיתים הקיפו עצמם בתמונות של גבר או אישה בודדים, אז מה הפלא? הדימויים שאנו פוגשים בעולם הפנימי שלנו בהחלט משפיעים על העולם החיצוני שלנו.


 6. פתחו את הדלת אל האהבה
אין מה לעשות הדלת היא הסימבול המוכר ביותר לבואו של השפע. בדקו את הדלת הראשית ואת דלת הכניסה לשאר החדרים, אם הדלת חורקת או שהמנעול קשה זה מורה על בעיה של זרימת אנרגיה לבית. גם מעילים או חפצים התלויים מאחורי הדלת יכולים להוות בעיה, דלת שלא נפתחת במלואה וזכוכית שבורה יצביעו על בעיה.

7. הזרימו אור לאהבה
לתאורה יש השפעה גדולה על האנרגיה בבית. האם יש לכם אור טבעי בחדר? האם המנורה שלכם הינה מסוג זרועות כלפי מטה? פלורוסנט? אור חלש? האם הנורות שרופות? דאגו לאור טבעי במהלך היום, או לתאורה שתגרום לכם לרצות לשהות בחדר. האירו פינות אפלות. שימו לב שהתאורה בחדר היא רומנטית שעושה לכם חשק להתכרבל במיטה.

8. מיטה דו כיוונית
אם המיטה שלכם צמודה לקיר, אתם בעצם מצהירים כי אין מקום לשניים ורק אחד יכול להיות כאן! מקמו את המיטה באופן שתתאים לשני אנשים, כך שגם את ושותפך תוכלו למצוא את ההנאה בקשר.
יש לדאוג שהמיטה לא תיהיה בקו ישר עם הדלת.

9. חדר שינה רומנטי
מרגע שדאגתם לבצע את כל המטלות כל מה שניתן הוא לבדוק האם אכן אתם מרגישים את האהבה באוויר? אם לא, ניתן להוסיף לחדר קישוטים דקורטיביים כגון: ציפורים, מלאכים, נרות, כריות ופרחים.

10. התכווננות
לאחר כל הסדר שביצעתם, כל מה שנותר הוא להתכוון ולבקש שקופידון יבוא לבקר יותר. "דומה בדומה מושך", על כן אהבו את עצמכם קודם כל, פעלו מתוך הרמוניה, שיתוף ומודעות, בקשו מהיקום שיזמן לכם את הבן/בת זוג הראויים לכם שאיתם תוכלו להגשים את אהבתכם.


שיהיה חורף חם!


רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.

לשיחה אישית עם שלומית שטיינברג, מומחית לפאנג שואי  מייעצת בעזרת אסטרולוגיה ונומרולוגיה סינית, פנג שואי, פותחת בקלפי טארוט סיניים , ניתן ליצור קשר עם קו המומחים של ישראל בטלפון: 072-3401003 שלוחה 68


למאמרים נוספים:

פאנג שואי למטבח - מקור השפע בבית

הצבעים על פי הפאנג שואי

פאנג שואי - יצירת בית

פאנג שואי - חברים תומכים

האישה בפנג שואי


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי