אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
פאנג שואי 10 טיפים נצחיים

פאנג שואי 10 טיפים נצחיים

מאת: גאיה אריאל


ריכזתי עבורכם טיפים בפאנג שואי:

1. לא מומלץ לשים בבית (או בכל מרחב אחר) פרחים מיובשים. הפרח מסמל יותר מכל את החיים, ופרח מיובש מביא את ההיפך הגמור.

2. מומלץ בסלון או בפינת האוכל להניח זר טרי של פרחים. פעמים רבות אני נתקלת בנשים המספרות לי שאינן שמות פרחים חיים כי צריך להחליף אותם.זה בדיוק העניין, החיים מלאי שינויים וכדי לפרוח יש להתחדש ולהתרענן כל הזמן. (באופן אישי אני מעדיפה שלא יהיו פרחים כלל, מאשר חיקויים מבד או מפלסטיק).

hamsa

3. מומלץ לסגור דלתות של שירותים ואמבטיות. למה? ככה. יותר אסתטי ומונע בריחת אנרגיה.


hamsa

4. לעולם, לעולם, לעולם, לא לישון עם מראה בחדר. אני יודעת, מאד עצוב, אחרי שחדר השינה המעוצב והיקר שלכם - כולו מראות.

מה עושות המראות? מעצימות כל מיני אנרגיות שאין לנו מידע עליהן (אלא אם כן נבדק הבית ע"י יועץ מקצועי של פנג שואי) ויכולות לפגוע בנו. אצלי, אין מראות בבית כלל, חוץ מאשר בתוך ארון ומראה קטנה באמבטיה.

hamsa

5. לא מומלץ לשבת ליד שולחן כתיבה עם הגב לדלת החדר/המשרד. זוהי ישיבה לא נינוחה, הפוגמת בתחושת הריכוז והנינוחות של היושב (הלא מודע עסוק במה קורה מאחור).


hamsa

6. חשוב מאד לא להחזיק בבית מכשירים, רהיטים וחפצים שבורים או מקולקלים. מה שניתן לתקן, יש לתקן, ומה שלא יש פח. זוהי אנרגיה שתוקעת דברים בכל הרבדים.

hamsa

7. יש לשמור על ניקיון וסדר גם בשטחים שמסביב לבית, אפילו אם הם לא שייכים לנו. בלגאן, לכלוך, גרוטאות והזנחה סביב הבית, הם אנרגיה שלילית המשפיעה על הבית ועל יושביו. אם יש לנו שכנים המזניחים את החצר שלהם, מומלץ ליצור גדר גבוהה המסתירה את השטח שלהם. מה שאנו רואים סביבנו משפיע עלינו!


hamsa

8. יש לשמור על סדר וניקיון (סבירים כמובן) בבית. אי סדר ולכלוך משפיעים על הריכוז, זרימת האנרגיה ותחושת החיות. בלגאן כרוני בחוץ מראה על בלגאן כרוני בפנים. אם קשה להתחיל בפנים, אפשר להתחיל עם ההשתקפות שלו.

hamsa

9. או קיי... שוב אזכיר את הנושא של תמונות הנשים בבית...(ראו מאמר על האישה בפאנג שואי) מי שרוצה להזמין לחייו זוגיות או לשפר את מערכת היחסים הקיימת, הימנעו מלתלות תמונות של נשים בודדות בבית. בחדר השינה אין לתלות תמונה של שלוש נשים יושבות בבית קפה ובפינת האוכל אישה הסוחבת סלים, מה שאתם תולים על קירות ביתכם מייצג מצב מסוים אותו אתם מביאים לחיים, (כמובן יש להתייחס לכל נושא אחר באותה דרך, זוכרים את תמונת "הילד הבוכה?")


hamsa

10. אחרון חביב...טיפ חשוב הקשור לזוגיות: מתאים לכל מי שמחפש זוגיות או מעוניין לחזק את הקיים: חדר השינה שלכם הוא מקדש, לא מחסן, לא חדר ילדים ולא חדר עבודה, יש להתייחס אליו בהתאם. הכי חשוב: שהמיטה לא תהיה צמודה לקיר, יש לאפשר גישה משני הצדדים, להניח שטיחונים זהים ושידות זהות וכדומה. וכמובן, על תמונות כבר דיברנו...
 
רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.


לשיחה אישית עם גאיה אריאל, מומחית לפאנג שואי וטיהור המרחב, ניתן ליצור קשר עם קו המומחים של ישראל בטלפון: 072-3401003 שלוחה 26


למאמרים נוספים:
פאנג שואי יצירת בית
פאנג שואי כדרך למגנט
סגולות הפאנג שואי
צבעים בפאנג שואי

פאנג שואי מימוש עצמי וקריירה


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי