אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
פאנג שואי הכניסה לבית

פאנג שואי הכניסה לבית

מאת: גאיה אריאל


מה אנו רוצים להזמין אלינו הביתה? שפע, כסף, הרמוניה, חברות, ידידות, קריירה, ובעיקר הרבה אהבה. כל אלה הם תדרים של אנרגיה. אנו בעצם מבקשים למגנט אנרגיה.

 

חברה טובה שלי הגדירה את זה כך: אנרגיה היא כמו ילד קטן, היא נמשכת למקום שיש בו התרחשות, צבעים, אקשן, צריך "לפתות" את האנרגיה.


אם ביתנו הוא דירה בבית דירות, יש לנקות ולקשט את הכניסה לבניין, צמחים, שביל מסודר, שם הרחוב ומספר הבית כתובים ברור, חדר מדרגות נקי, תמונות יפות והרמוניות תלויות על הקירות, מנורות תקינות, עציצים וכד'.


ליד הדירה יש לנקות, להניח שטיח יפה לניקוי רגליים, שם המשפחה כתוב יפה וברור על הדלת ואפשר גם לקשט או לצבוע את הדלת. אם יש לנו בית פרטי עם גינה, הגינה צריכה להיות נקייה, מסודרת לפי טעמנו, גם אם היא פראית יש לשמור על צורה סבירה, שביל ברור אל הבית, ורצוי שיהיו פרחים או קישוטים בצד הפונה לרחוב.


אם הגינה או הכניסה לבניין המשותף מלוכלכים, שוכן שם אי-סדר, לא נעימים, האנרגיה שתימשך אליהם תהיה דומה. קיים חוק בטבע: דומה מושך דומה. סדר, יופי, הרמוניה מושכים אליהם תדרים דומים, וכך גם במקרים ההפוכים. תנו תשומת לב "למשדרים" שלכם: למי אתם קוראים לבוא פנימה אל המרחב המקודש שלכם?


רוצים לזמן שפע, כסף, הצלחה כלכלית? חשבו, אם אתם רואים כניסה לא מסודרת, מלוכלכת, האם תעבור בכם תחושה של שפע, תחושת הצלחה? היו רגישים לעצמכם ולאינטואיציה שלכם. כל התשובות בתוככם!

 

home9_400


נכנסנו הביתה. ומה עכשיו?

לפי הפאנג שואי הכניסה צריכה להיות מרווחת ונעימה. אם הבית קטן ומיד נכנסים לסלון, יש לאפשר כמה שיותר מרחב שניתן יהיה לעמוד רגע ולנשום את הבית, לחוש הפרדה מן החוץ לפנים.


אם הכניסה צרה, מומלץ שלא יהיה תלוי קולב עם מעילים ותיקים, המצמצם עוד יותר את המקום. אם אנשים נוהגים לחלוץ נעליים בכניסה, מומלץ להציב ארון נעליים יפה ומסודר בכניסה, כדי שהנעליים לא יפריעו על הרצפה. כדאי לקשט את הכניסה בתמונה או חפצים נעימים ומזמינים. (אם אכנס לבית שבכניסה תהיה תלויה תמונה של גולגולת עם חרב תקועה בה, אינני חושבת שאשאר שם).


במידה ונכנסים ישר לתוך הסלון, יש לסדר את הרהיטים בצורה "מזמינה", כדי לא ליצור תחושת דחייה. (מומלץ לא למקם ספה או כורסה עם הגב לכניסה).


החדר אליו נכנסים יזמין יותר אם יהיה מסודר. לא בכפייתיות, אבל בגדים זרוקים, עיתון מפוזר, ושאריות אוכל יכולים לגרום לאורח לחוש "פולש" לפרטיותו של המארח.


אם גרים בדירת חדר או בחלל קטן מומלץ להשתמש בפרגוד או כל אמצעי אחר כדי ליצור הפרדה של החלק האינטימי יותר של הדייר, לבין מקום האירוח שלו. אם המטבח הוא חלק מהסלון, שימו לב גם לעיצוב נכון של המטבח על פי הפאנג שואי, הוא בעל חשיבות רבה בביתנו.

 

לשיחה אישית עם מומחית לפאנג שואי וטיהור המרחב, ניתן ליצור קשר עם קו המומחים של ישראל בטלפון: 072-3401003 שלוחה 68


למאמרים נוספים:

המטבח על פי הפאנג שואי

צבעים בפאנג שואי

פאנג שואי יצירת בית

פאנג שואי חברים תומכים

סגולות הפאנג שואי


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי