אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
פאנג שואי - עצות לפני רכישת בית

פאנג שואי - עצות לפני רכישת בית

מאת: יונית לאונר עדי


חוכמת הפאנג שואי מדריכה אותנו ומספקת לנו מידע עצום על חיינו באמצעות טיהור וסידור המרחב. אספתי עבורכם מספר עצות לאבחון בית טרם הרכישה:


1. לכל בית יש את הנשמה שלו. חפשו אותה. שאלו את עצמכם:

מה הבית אומר לי? האם הוא מדבר אליי? האם אני אוהב אותו? האם הוא מה שחלמתי עליו, או שהוא משקף איזו פשרה? מה משמעותה של אותה פשרה? בדקו האם הנכם מתחברים אל הבית. אם דבר מה מפריע לכם, נסו לאתרו, להבינו.


האם זה משהו שאתם מרגישים או משהו שאחרים אומרים לכם. ייתכן ותחושותיכם נכונות, אך אל תזלזלו במה שאחרים אומרים. הם יכולים לשקף עבורכם מראות. סמכו על האינטואיציות שלכם ואל  תרכשו בית בשל לחץ המופעל עליכם מכל סיבה שהיא. היוועצו באנשים עליהם הנכם סומכים בהקשר לרכישת בית. בחרו רק את אלה החפצים ביקרכם. היעזרו בילדים, שכן ילדים יכולים לקלוט את הסביבה באופן בלתי אמצעי.


זכרו, אם דבר קיים דבר מהותי המפריע לכם בבית, הוא לא ייעלם אלא יחמיר. מאידך, ייתכן וניתן לתקן את המצב באמצעות יועץ.

 

2. המנטרה הידועה: "מיקום, מיקום ועוד פעם מיקום", נכונה כנראה בכל עת. עפ"י תורת הפאנג שואי למרכיבי הסביבה השפעה עצומה על איכות הצ'י (אנרגיית החיים) הנכנסת לבית. בתים הקרובים לבתי ספר או גני ילדים, ספריות וגנים ציבוריים, יהנו מצ'י טוב יותר מאשר בתים הקרובים לבית חולים, בית סוהר, בית קברות או מוסד.

 

יש לשים לב לגישה לבית. האם הגישה לבית נוחה, נעימה, מטופחת או שמא חשוכה, צרה או מוזנחת.

בדקו האם ניתן למצוא את כתובת הבית בנקל, או שמא צריך לחפש ולשאול אנשים כיצד להגיע לבית. אם הנכם מתקשים למצוא את הבית, גם הצ'י  יתקשה למצוא אותו. זכרו, הצ'י נושא עימו כל גורם הקיים בשטח וסופח אותו אל תוך הבית. צורות לא נעימות (או לחילופין נעימות), עוברות כמו הולוגרמה אל תת המודע שלנו באמצעות הצ'י, ומשפיעות על תת המודע שלנו. 

 

3. כשאנו עומדים בתוך הבית ומביטים החוצה, עלינו לבדוק האם מחזית הבית או מאזור הסלון נשקף נוף פתוח, או שמא מכל עבר אנו נתקלים בקירות חוסמים? יכולתנו להסתכל קדימה אל עבר העתיד, תלויה לא מעט ביכולתנו לראות גם ברמה הפיזית סימבולית את ה"אופק". אנשים רבים אשר הפניקס שלהם חסום הולכים סחור סחור בחייהם, מתקשים לפעול  וחייהם אינם מתקדמים לשום מקום.

 

4. יש לבדוק את מיקומם של חדרי השירותים. האם חדרי השירותים נמצאים במרכז הבית או מול דלת הכניסה? אם כן, מומלץ לחשוב פעמיים לפני רכישת הדירה! כן, יש להיזהר מצינורות ביוב העוברים בקיר המשותף של חדר השינה במיקום המיטה. בכל אופן, בחדרי שירותים, בכל מצב, יש לכסות את מכסה האסלה ולדאוג לדלת סגורה.


יחידת הורים הנחשבת בזמנים המודרניים כאטרקציה שמשקפת איכות חיים, אינה נחשבת כטובה על פי תורת הפאנג שואי.

 

5. בדקו האם מופנים כלפי הבית "חיצי רעל": עמוד חשמל, עץ בודד, אנטנות, פינה זוויתית מהבניין השכן? חיצים אלה מופעלים עלינו כסכינים ונחשבים כבעייתיים ביותר ע"י אסכולת הצורה. בנוסחאות מים מתקדמות ניתן להעריך את השפעותיהם המדויקות על בני הבית. מקצתם נחשבים כחיוביים ורובם ייחשבו כשליליים.

בנוסף, הם יחזקו את עוצמתם של הכוכבים השליליים המופנים לעבר הבית. כחלק מתיקוני פאנג שואי נוכל לנטרל עץ בודד ע"י הוספת עצים בסמוך לו. ליד עמודי חשמל נצמיח מטפס, אך לא תמיד ניתן לשנותם. בבית ניתן לנטרל אותם באמצעות וילונות, ומתחת לאדן החלון - מחוץ לבית, נתקין מראה קעורה מול חץ הרעל. אין להסתמך על ה"מזל הטוב" כאשר מדובר בחיצי רעל. יש לטפל בהם!

 

6. האם נמצא מקור מים גדול מאחורי הבית? (בריכה, באר, ים, אגם, מזרקה). גם כאן, לא כדאי "לחסוך". השפעתם של מים מחוץ לבית על החיים יכולה להיות קריטית. העצות המופיעות בכתבות ובספרי פנג שואי כלליות מאוד ומתייחסות למים בתוך הבית, לא תמיד מועילות ולעתים מזיקות. הדעה כי מים צריכים להיות ממוקמים בכיוונים צפון, מזרח או דרום מזרח הנה חלקית ובמקרים מסוימים תגרום אף לנזק. אל תקחו סיכונים!

 

8. יש לתת את הדעת למבנה הבית. האם הבית נמצא ב"מגרעת"? (מגרעת נוצרת כאשר אם אנו מותחים קו דמיוני על כל אחת מצלעות הבית, הבית מקבל צורת "ריש" פנימית).

אין להתגורר בשום אופן בבית שנעדר בו הסקטור הצפון מזרחי בעידן ה-8, לא כל שכן כאשר אין בו חלון או דלת. במקרה כזה יש לפתוח פתח לצד הצפון מזרחי. בתים שחסרים  להם 4 צלעות הבית, ארבעת השערים, מועדים לפורענות.

 

9. כדאי לשים לב לצורת הבית או המגרש. ישנם בתים שניבנו בצורת אקדח. מגרשים בצורת משולש, אף הם אינם נחשבים כברי מזל על פי תורת הפנג שואי.  

בבתים בהם קיים חוסר רצף במתאר הקירות וקיימות תנודות רבות בצורתן, עשויים למצוא עצמם בני הבית בחוסר שקט מתמשך. הבית האידיאלי הוא בית שצורתו מלבנית או מרובעת. 

 

10. ולבסוף: ההיסטוריה של הבית. מומלץ לברר מי האנשים שהתגוררו בעבר בבית. האם בבית הזה התגוררו אנשים חולים? זוגות שהתגרשו? מקרי מוות לא טבעי? פעמים רבות שיפוץ מאסיבי של הבית וטיהור אנרגטי הנערך בבית משנה את אנרגיות העבר, אולם כאשר מדובר בבית בו התעוררו קשיים, יש לתת לכך את הדעת לכך במלוא כובד הראש.


רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.


למאמרים נוספים:

פאנג שואי לחודש מאי
אסטרולוגיה ככלי ייעוץ

פאנג שואי כסף כסף

צבעים בפאנג שואי
קצת על האישה בפאנג שואי


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי