אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
פאנג שואי לכבוד השנה החדשה

פאנג שואי לכבוד השנה החדשה

מאת: גאיה אריאל
 

 

איך נוכל לקבל את השנה החדשה באופן שיאפשר את כניסתם של שפע, אהבה, זוגיות, עבודה חדשה ועוד לחיינו?


על פי תורת הפאנג שואי הבית שלנו הוא הבסיס, מקור ההזנה האנרגטית שלנו. אם נטפל בו, נתייחס אליו ונבין את האנרגיה שלו, נוכל להפוך אותו לכלי ליצירת מציאות, לאיזון ולמקור התמיכה שלנו.

לתחילת השנה החדשה יש אנרגיה של התחלות, שהיא גם הזדמנות לסיום. כדאי "לרכב" על גל אנרגטי זה ולבצע מספר שינויים בבית, שיזמינו את החדש ויתמכו בסיום של נושאים שצריכים להסתיים.

איך ומה לעשות?

1. שלב ראשון: סדר. נכון, עכשיו לא פסח, אבל כדי לקבל את פני החדש יש לפנות מקום. אז לסדר, לזרוק, למסור מה שלא צריך, לתקן מה ששבור או מקולקל ולחדש מה שזקוק לחידוש.

לא לפחד להיפרד מדברים, אנרגיה ש"יושבת" ללא שימוש תוקעת אותנו. בגדים שלא לבשנו שנתיים שלוש, למסור. רהיט שנמאס עלינו, מכשירים שאנו לא משתמשים, כל אלה עוצרים את הזרימה של השפע לחיינו. ל ש ח ר ר !

2. עכשיו, לאחר שרוקנו ופינינו מקום, אנו יושבים בשקט עם עצמנו וכותבים כוונות: כל מה שאנו מבקשים להכניס לחיינו השנה: זוגיות מתאימה, כסף, עבודה חדשה, כל העולה על רוחנו. לאחר שניסחנו, בדקנו והשלמנו את הרשימה, כותבים אותה יפה על דף נקי ומסודר ותולים בחדר האהוב עלינו, על הקיר המזרחי - הכיוון של ההתחלות החדשות, הזריחה.
 

3. לאחר שמיקדנו את עצמנו במה שאנו מזמנים לשנה החדשה שלנו, כדאי שנעבור ונראה: האם מה שנמצא בבית שלנו, תואם את כוונותינו? למשל: אם אני מבקשת זוגיות ומעל מיטתי תלויה תמונה של אישה היושבת לבדה, מה בעצם אני משדרת ליקום? מסר כפול. איך תוכל להיבנות אנרגיה ממוקדת של יצירת מציאות, אם אני משדרת את ההפך?

 

זוכרים את תמונת "הילד הבוכה"? ציור שהופיע בהמון בתים בארץ לפני שנים...מה אנו משדרים ליקום בעזרת החפצים שיש אצלנו בבית? מה אנו חווים בכל פעם שאנו עוברים ליד פסל של אדם ללא ידיים? ליד אגרטל עם פרחים מיובשים? הבנתם? לא כדאי לשדר מסרים כפולים.

 

4. לבסוף, כשאחת הכוונות מתחילה לקרום עור וגידים, להוריד אותה מהמזרח (אחרת היא תישאר בגדר התחלה בלבד) ולקדם אותה לצפון אם היא קשורה לקריירה, לדרום אם זה נושא שברצונכם לפרסם ו/או להחצין, לדרום מערב - יחסים וזוגיות, לדרום מזרח - שפע, כס, ולצפון מזרח אם הנושא הוא התפתחות רוחנית ו/או למידה.

 

שתבוא על כולנו שנה מלאת שמחת חיים והפתעות! 

רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.

לשיחה אישית עם שלומית שטיינברג, מומחית לפאנג שואי ולקלפי טארוט סיניים, ניתן ליצור קשר עם קו המומחים של ישראל בטלפון: 072-3401003 שלוחה 68


למאמרים נוספים:

פאנג שואי למטבח - מקור השפע בבית
הסוד וסדר ברגע

פאנג שואי מי מחליט על הגורל
קבלה עצמית ובחירה מודעת
פאנג שואי מימוש עצמי וקריירה


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי