אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מתגלגלים ומטפלים

מתגלגלים ומטפלים


תשכחו מהטיפול הפסיכולוגי הרגיל. שחזור גלגולים,  הנעשה באמצעות דמיון מודרך,עוזר למטופל להבין מאיפה נובעות בעיותיו הרגשיות ומאפשר לו לטפל בהן


מאת: יהודית עזרד | צילום: morguefile.comבשנים האחרונות אנו עדים להתעניינות גוברת והולכת בטיפול ישן-חדש של שחזור גלגולים. יותר ויותר נחשפת הפסיכותרפיה לחשיבות שבטיפול מסוג זה, ואלפי אנשים בעולם מתנסים בטיפול עוצמתי באמצעות שחזור גלגולים.

על-פי תורת הקבלה, רוב בני האדם שנולדים בעולם זה כבר היו בו בעבר, וכעת הם התגלמות נוספת, חדשה, של נשמה שהיתה כבר בעולם במקום אחר, בזמן אחר ובגוף אחר. תורת הגלגולים הקבלית טוענת כי בורא העולם נותן לכל אדם הזדמנות לתקן את עצמו. אנו לא מצליחים לעשות זאת בתקופת חיים אחת, ולכן מקבלים הזדמנות נוספת לעשות זאת, ועוד הזדמנות, ועוד הזדמנות - ואלו הם הגלגולים שלנו.

משקעים מגלגולים קודמים
אנו נולדים מחדש עם הזדמנות לתקן את העבר, וגוררים איתנו זכרונות מגלגולים קודמים. זכרונות אלה מלווים אותנו כל חיינו, ואלה הדורשים תיקון עלולים להפריע לנו בחיי היום-יום כדי שנשים לב אליהם ונתקן אותם.

למשל, אב ובן שנפרדו בצורה שלילית בגלגול הקודם וחוו שנאה או טראומה הקשורה במפגש ביניהם, עשויים להפגש בעולם זה כמורה ותלמיד. הנשמות של השניים זוכרות את הקשר השלילי שהיה בעבר, ובגלגול הנוכחי המורה והתלמיד עלולים לפחד זה מזה או להתייחס זה לזה באופן שלילי, גם אם אין סיבה אמיתית לכך.

השניים נפגשו שוב בגלגול זה כדי לתקן את היחסים ביניהם, ואם יעשו זאת כהלכה לא יצטרכו להיפגש שוב בגלגולים נוספים. אם לא יתקנו ביניהם, יפגשו שוב בגלגול אחר, כאב ובן, כמורה ותלמיד, כמנהל ועובד וכיוצא באלה, עד שיתקנו את היחסים ויפרדו בצורה נכונה.

דוגמה נוספת לתיקון גלגולי היא אם החרדה לילד מסוים יותר משאר ילדיה, וחשה ש"עלול לקרות לו משהו נורא" ללא סיבה אמיתית לדאגה. יתכן שבגלגול אחר ילד זה נפטר ממחלה או נפגע, הדבר השאיר רושם קשה בנשמה של האם, היא זוכרת זאת גם בגלגול הנוכחי וחשה חרדה כלפי הילד.

טיפול בבעיות רגשיות וגופניות
בשיטת שחזור הגלגולים, המטופל יכול לראות גלגולים קודמים בעזרת דמיון מודרך (לא היפנוזה). בדרך כלל המטופל רואה גלגול שיש לו משמעות מבחינת חייו הנוכחיים, וחווה את הדבר כאילו קרה כאן ועכשיו.

הבנת המקור של הבעיה והידיעה מאין היא נובעת, מאפשרות לשחרר את הבעיה באופן חווייתי, ואז מתחיל תהליך של ריפוי נפשי. כשבוע לאחר השחזור נערכת שיחה עם המטופל, ובה המטפל מנתח עם המטופל את השחזור, מגיע איתו להבנת שורש הבעיות המטרידות אותו בגלגול הנוכחי, ואף מציע דרכים להתמודדות עם הבעיות הללו.

זוהי שיטת טיפול בעלת עוצמה אדירה ברמה הגופנית והרגשית, ומאפשרת למטופל להתגבר על בעיות שהטרידו אותו כל חייו ולעתים אף לאורך כמה גלגולים.

למשל, אחת המטופלות שסבלה מאסתמה עברה תהליך שחזור גלגולים, וראתה כי בגלגול הקודם נפטרה בגיל 7 כתוצאה מכך שנחנקה מעשן. במהלך השיחה התברר כי המטופלת סובלת בגלגול זה מאסתמה שהחלה בגיל 7. לאחר השחזור, שבו הבינה המטופלת את הסיבה למחלה ושחררה את הטראומה שחוותה בגלגול הקודם, נעלמה האסתמה כלא היתה.

יהודית עזרד היא סופרת, מרצה ומטפלת בשחזור גלגולים. 


רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars ב
פייסבוק.למאמרים נוספים:

מבנה העולמות
תהליך ירידת הנשמה

אל תחכו לגלגול הבא
למה חשוב ללמוד הקבלה

הכל על גלגול נשמות


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי