אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
פתיחה בקלפים

פתיחה בקלפים

 


פתיחה בקלפים

פתיחה בקלפים מתייחסת לרוב לפתיחת קלפי טארוט. לקלפים אלו הסטוריה ארוכה בת מאות שנים המאפשרת באמצעות סמלים וציורים על גבי הקלפים לבאר ולפרש מצבים בחיים, להבין את הנתיבים בהם אנו פוסעים ולהיות מודעים לקיומם של נתיבים אחרים, שאולי כדאי לנו לנסות ולפסוע בהם. זוהי תורה עתיקה המשמשת רבים עד היום ומוכיחה את עצמה בכל פעם מחדש.

 

קוראים את הקלפים

פתיחה הקלפים עוסקת בפענוח הסמלים והציורים המופיעים בקלפים אותם אתם בחרתם בצורה רנדומלית מחבילת הקלפים. לכל קלף פרשנות ומשמעויות משלו, ופריסה של כמה מהם יוצרת תמונת מצב מדויקת בצורה מרשימה. חבילה סטנדרטית של קלפי טארוט מכילה  78 קלפים המחולקים לפי ארבעת היסודות: אדמה, המזוהה עם קלפי סדרת המטבעות, יסוד המים המזוהה עם הקלפים בסדרת הגביעים, יסוד האש המזוהה עם סדרת קלפי המטות ויסוד האוויר המשויך לסדרת החרבות. פתיחה בקלפים עוסקת בפוטנציאל של כל יסוד ובתמונה, צורה או אמירה שמעביר הקלף. למשל, תחומי העבודה וברכוש יבואו לידי ביטוי בקלפים מסדרת המטבעות, בעוד שתחומים רגשיים יתבטאו בקלפים מסדרת המים - הגביעים. במידה ונשאלה שאלה על ענייני הרגש ודווקא לא נשלף קלף מיסוד המים, משמעות הדבר היא כי קיים חסך רגשי וחוסר הרמוניה ואיזון בחייו הרגשיים של שואל השאלה. קלפים אחרים יכוונו להבנה של החסימה הרגשית ועל הנתיבים שיש לפסוע בהם כדי לשחרר את החסימה הזו.

פתיחה בקלפים כוללת מפגש עם האדם המבקש תשובות. הקלפים נפרסים מולו מבלי שיוכל  לראותם והוא שולף אותם בצורה אקראית לחלוטין. למעשה לפי הקלפים אי אקראיות והשליפה היא של קלפים שאמורי היו לצאת מלכתחילה.

קיימים כמה סוגי פתיחה בקלפים: פתיחה קלטית, הפופולארית ביותר. פתיחה זו נוגעת בכמה תחומי חיים של שואל השאלה, פתיחה ממוקדת של מערכת יחסים. בפתיחה זו יישאלו שאלות רק בתחום הזוגיות וייעשה שימוש רק בקלפים מסדרה מסוימת המשויכת לזוגיות ואהבה. כמו כן ישנה פריסת מנדלה למחקר האספקטים הרוחניים והאני העצמי, פריסת כוכב המשמשת לענות על שאלה ספציפית וממוקדת ועוד.

 

הסטוריה עתיקה ומרשימה

פתיחה בקלפים היא בעלת עבר ארוך ומפואר. הוא טמון בשלהי המאה השש עשרה, אז נמצאו פרשנויות רבות לקלפים והקשר שלהם למיסטיקה וליכולת ניבוי עתידות. אם נחפור עוד יותר אחורה נגלה כי כבר בסביבות 1375 הופיעו קלפים אלו בסין ועשו את דרכם בדרך לא ברורה לאירופה. הדעה הרווחת היא כי חוקר צרפתי במאה השבע עשרה מצא כי המילה טארוט מקורה במצרית קדומה ופירושה הוא "נתיב החיים". וכאלו הם למעשה קלפי טארוט החוזים נתיבים בחיים על ידי פירוש המשמעויות החבויות בכל צורה בקלפים הנשלפים על ידי מבקש השאלה.

פתיחה בקלפים היא כיום תחום מוערך ביותר ורבים פונים לקבל עצה, הכוונה או הבנה בנתיבים שונים בחיים, החל משאלות על נישואים, על מערכות יחסים וכלה בשאלות מהותיות על קיום, על האני העצמי ועל הבנה מעמיקה של עצמנו.

כשהולכים לקבל פתיחה בקלפים חשוב  לוודא כי הפותח בקלפים הינו אדם מיומן, עם ידע שרכש והבנה מלאה של קלפי הטארוט והמשמעויות שלהם. בקשו לדעת מה הוותק שלהם בתחום ואפילו המלצות מאנשים אחרים שעברו פתיחה בקלפים אצל אותו פותח.

 

 

כנסו לאתר לשיחה אישית עם אביה לוי, מיסטיקנית וקוראת בקלפים,  ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הטארוט,  ASKme נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי הטארוט והמיסטיקה, תקשרו עכשיו ל - 072-3401003 שלוחה 65 ותהנו מייעוץ מקצועי ואישי במענה מיידי ? , ללא צורך בכרטיס אשראי.


 

 

 

אביה לוי הינה הנומרולוגית ותיקה המעבירה חוגי בית, הרצאות, ייעוצים אישיים, ביו אנרגיה, קלפים, תקשור, טיהורי ביתים ועסקים.

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי