אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית  לשבוע שבין 23.9.15 – 16.9.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין 23.9.15 – 16.9.15 

תחזית אסטרולוגית  לשבוע שבין 23.9.15 – 16.9.15

 

טיפ לילידי השבוע :

הכוכב מרקורי הידוע ככוכב התקשורת יבצע את נסיגתו הקרובה בבית הכספים שלכם מהשבוע ולכן מומלץ לכם במהלך החודש הקרוב להיות זהירים יותר בהוצאותיכם. 

טלה

כוכב התקשורת יבצע את נסיגתו הקרובה במהלך כל החודש הקרוב בבית השותפויות שלכם ולכן מומלץ לכם להיות זהירים יותר בכל הקשור לנושאים אלה, הן ברמה האישית וכמובן גם המקצועית. אתם עלולים להיקלע לעימותים ולמצבים של חוסר נוחות עם הקרובים לכם ביותר בגלל העובדה שהתקופה הקרובה תהייה עמוסה עבורכם ולכן מומלץ לכם לנסות ולהיות יותר זהירים בתקשורת האישית שלכם .  

 

שור

מבחינה מקצועית זוהי תקופה טעונה בגלל חיכוכים צפויים עם האנשים שעובדים ביחד איתכם. עליכם להיזהר לא להיות תוקפניים למרות שאתם בטוחים שאתם צודקים בתפיסת העולם שלכם ובכל מה שקשור לתוכניות העבודה. סביר להניח שאתם רואים נכון את העובדות, אך לא בטוח שהקרובים לכם חושבים כך. בצורה מכוונת מומלץ לכם לקחת חופשה קצרה לשם התרגעות.

 

תאומים

בתקופה הקרובה תחושו את הצורך לבטא את עצמכם ולהעשיר את עולמכם הפנימי בכל הנוגע למימוש יכולת היצירה שלכם. גם הצורך להיות יותר קרובים לאנשים ומכרים בסביבה הטבעית שלכם יגבר. מומלץ לכם להשתדל לממש את היצירתיות הטבעית הטמונה בכם ובכך להרגיש שהנה אתם עושים משהו עבור עצמכם. ייתכן שצעירים מכם במשפחה ירצו את חברתכם ובדרך זו גם אתם תחושו צעירים יותר.

 

סרטן

נושא המשפחתיות עומד להיות רגיש בתקופה הקרובה וייתכן ותהיו חסרי יכולת להחליט כיצד לנהוג כדי לצאת בסדר עם כולם ובעיקר עם התחושה הפנימית שלכם והידיעה שאתם עושים את המקסימום בנסיבות הקיימות. מבחינה כספית זוהי תקופה בת חודש שבה יהיו לכם יותר הוצאות מהכנסות ולכן אין טעם לחסוך, אלא להיות שקולים בראיית הדברים ולא להוציא על מה שלא הכרחי עבורכם.

 

 

אריה

הכוכבים מארס וונוס שמביאים איתם תחושה של צורך במערכות יחסים חמות ובריאות נמצאים כבר חודש שלם במזל שלכם והם אלה אשר אחראיים לכל האינטנסיביות בה אתם חשים לאחרונה.  מבחינה כלכלית אתם נמצאים בתקופה שבה יהיו לכם יותר הזדמנויות להעשיר את עצמכם מבחינה כספית. החודש יהיה זמן שבו נושא זה יעמוד על הפרק בצורה מאוד בולטת , אך חכו עד לאחרי החגים עד אשר תחליטו.

 

בתולה

כוכב השפע יופיטר שהגיע אליכם נותן לכם את היכולת לבחור מתוך מגוון האפשרויות העומדות בפניכם את הדרך הנכונה לכם. מאחר ובמקביל גם הכוכב סטורן משפיע עליכם ואף גורם לכם לקחת אחריות על כל תחומי החיים שבהם אתם נאלצים לעשות שינוי , אך עד היום לא עשיתם. נראה שהחיים הכריחו אתכם לבצע את השינויים הנדרשים. מבחינה כספית זוהי תקופה רגישה – המשיכו להיות שקולים.

 

מאזניים

הכוכב מרקורי שמזוהה עם כוכב התקשורת הגיע למזל שלכם ויבצע שם את נסיגתו הקרובה למשך כל החודש הקרוב. זה בדיוק הזמן שבו עליכם להיות רגישים יותר לזולת ולעדן את דיבורכם. זה לא הזמן להיות ישירים וגם לא הזמן להיות דיפלומטיים ולהגיד את דעתכם בצורה מניפולטיבית. יושר פנימי יעזור לכם להיות יותר כנים ואמיתיים עם הזולת ובדרך זו לקנות לכם חברי אמת.

 

עקרב

במהלך החודש הקרוב תוכלו להיות הרבה יותר אינטואיטיביים מאי פעם. כוכב התקשורת יבצע את נסיגתו בבית תת המודע שלכם וייתן לכם הזדמנות פז להתחבר אל האני הפנימי העמוק שלכם ובדרך זו תקבלו תשובות שמטרידות אתכם מדי פעם לגבי סגנון ההתנהגות ודפוסי התקשורת שלכם עם אנשים קרובים. מבחינה חברתית זוהי תקופה מצוינת שבה יש לכם יכולת להבליט את אישיותכם האמיתית.

 

קשת

אתם מתחילים להרגיש את הכוכב סטורן מגיע אליכם על ידי כך שאתם חשים באחריות שעליכם לקחת ובהחלטות שעליכם לעשות ופעמים רבות כלל אינכם בטוחים שאתם עושים את הדבר הנכון. וכל זאת מאחר ובמקביל משפיע עליכם גם הכוכב נפטון שגורם לכם לסוג של בלבול ולחוסר וודאות. ולכן אתם חייבים להיות יותר זהירים עם כל החלטה. מבחינה חברתית אתם נמצאים בתקופה יותר טובה ונוכחותכם בולטת.

 

גדי 

מבחינה מקצועית אתם נמצאים בתקופה עדינה כיוון שאתם מגלים שישנם עמיתים לעבודה שאצלם מילים ומעשים הינם לחוד ועובדה זו יוצרת אצלכם מצב של תסכול כיוון שיש לכם צורך להגיד להם את דעתכם עליהם, אך עדיף שלא לעשות זאת. חשוב שתהיו שקולים ושתיצרו יחסים של אמון עם אלה הקשורים אליכם בקשרי עבודה. להבא עגנו הסכמים בחוזים משפטיים.

 

 

דלי 

נראה שהדרך הנכונה עבורכם היא העובדה שיש לכם יכולת ללמוד דרך קשיי היום יום ופחות להקשיב לכאלה שמציעים לכם הצעות. מהשבוע יפתחו בפניכם תובנות שעד עכשיו הרגשתם שהיו חסומות עבורכם. ייתכן ואתם נוחים לכעוס ומתח העצבים אצלכם גובר ועולה אך לא נראה שיש לכם סיבה ממשית לכך ולכן זה גם בדיוק הזמן לנסות ולהיות בשליטה בתחומים שמאוד חשובים לכם.

 

דגים

אתם נמצאים בדיוק בתקופה שהיא מחצית השנה שלאחר יום ההולדת שלכם ולכן זה הזמן המתאים ביותר לעשות את חשבונות הנפש המתבקשים לקראת המחצית החדשה. בנושאי עבודה נראה שהקרובים לכם מחפשים את קרבתכם ויש לכם את היכולת להיות יותר קשובים ואמפאטיים. אתם מגלים שככל שאתם נמצאים בקשר טוב עם ילדים עובדה זו מרגיעה אתכם וממלאת אתכם בסיפוק נפשי.

 

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.

כנסו לאתר לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ  שבועי,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

בטלפון : 072-3401003 שלוחה28

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי