אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין 12.8.15 – 5.8.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין 12.8.15 – 5.8.15 

 

תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין 12.8.15 – 5.8.15

 

טיפ לילידי  מזל השבוע :

ילידי השבוע נמצאים בתקופה מאוד אינטנסיבית בגלל ריבוי כוכבים במזל שלכם. זוהי תקופה שבה יש הרבה התרחשויות בחייכם ואתם נמצאים בתנועה מתמדת.

 

 

 

טלה

הכוכב מארס שמביא איתו עשייה, נמצא בבית המשפחה שלכם כך שאתם נמצאים בתקופה שהיא מאוד עמוסה באירועים משפחתיים שייתכן וגורמת לכם לראות את הדברים היומיומיים בצורה אחרת. הצורך שלכם בחופש מנווט אתכם לסגנון התנהגות חדש שלעיתים מקומם כלפיכם את הקרובים לכם ביותר, כיוון שהם לא באמת מבינים מה קורה לכם ומה המניעים שלכם.

 

 

שור

חשוב מאוד שבפרק זמן זה של חייכם לא תתנו לכל כך הרבה אנשים בסביבה הקרובה שלכם לנהל אתכם ותרשו לעצמכם לפעול כמו שאתם באמת מבינים שצריך לעשות על פי הנתונים בשטח. ייתכן ויופעל עליכם לחץ לפעול בדרכים עקלקלות שסותרות את תפיסת עולמכם האישית, ולכן מומלץ לכם לפעול מתוך חופש הבחירה ולא מתוך לחץ סביבתי.

 

תאומים

הסביבה הקרובה דורשת מכם מגוון סגנונות התנהגות שלא בטוח שמוצאות חן בעיניכם כיוון שהן נוגדות את תפיסת עולמכם האישית שפיתחתם לאחרונה. נראה שיש לכם הזדמנות לשפר את מצבכם הכלכלי במידה ותסכימו ותגידו כן להזדמנויות החדשות שייכנסו אל תוך חייכם בתקופה הקרובה. היו ממוקדים בעשייה שלכם עכשיו ותצליחו בתוכניותיכם העתידיות.

 

סרטן

הכוכב מארס שמביא עשייה, נמצא במזל שלכם וגורם לכם לראות דברים בצורה חדשה אך בעיקר אינטנסיבית בגלל אירועים בחייכם שיכולים לגרום לכם לשנות את תוכניותיכם. מבחינה כלכלית אתם עומדים בפני תוכניות חדשות שאתם יכולים להתמודד איתן,  אך ייתכן ותיכנעו לתכתיבים חדשים בגלל אילוצים שיגרמו לכם להתפשר על דברים שבתקופות אחרות לא הייתם מסכימים לכך.

 

 

אריה 

אתם עוברים ימים מאוד עמוסים בגלל שמרבית הכוכבים במזל שלכם. ולמרות ההתחלות החדשות, אתם מונעים עכשיו דרך כוכב שנמצא אצלכם בבית תת ההכרה וגורם לחששות שלכם לצוף החוצה מעל פני השטח. יש לכם יכולת להצליח בכל מטרותיכם במידה ותקשיבו לתת ההכרה שלכם ולא תאפשרו לפחדים לטשטש את מטרותיכם הרגשיות שכבר מזמן רציתם בהן.

 

בתולה

כל מה שאתם מרגישים במהלך החודש האחרון , הוא צורך פנימי להתכנס בתוך עצמכם ולא לשתף אף אחד בתחושות העמוקות ביותר שלכם כיוון שאתם מרגישים שאתם זקוקים לפרטיות שבדרך כלל אתם מוכנים לוותר עליה למען מטרות אחרות שלעיתים קרובות הן טובת הכלל ופחות הטובה האישית שלכם. הפעם הרשו לעצמכם את מנת הרגש הפנימית שאתם זקוקים לה.

 

מאזניים

מבחינה אישית וחברתית אתם נמצאים עכשיו באחת התקופות היותר טובות של חייכם. יש לכם יכולת לבנות לעצמכם תדמית חברתית מצוינת דרך התכונות האישיות שלכם ודרך העובדה שאתם בונים את עצמכם באופן איטי אך מאוד שיטתי. זה בדיוק הזמן להראות את התכונות הפנימיות העמוקות שלכם וגם הכריזמה שלכם שעכשיו יכולה לצאת החוצה ולכבוש את האנשים.

 

עקרב 

אתם נמצאים בתקופה מצוינת מבחינה מקצועית כיוון שנראה שסוף סוף הגעתם אל המנוחה והנחלה ואתם נמצאים במקום המתאים לכם. אנשים שקרובים אליכם מעריכים את יכולותיכם ובמיוחד את התכונות המקצועיות שיוצאות עכשיו החוצה במלוא תפארתם. נראה שאתם נמצאים במקום שבו יש לכם יכולת להכיר בתכונות שלכם ובמיוחד באלה שעד היום לא הכרתם בהם.

 

קשת

אתם נמצאים בתקופה מאוד לא מפרגנת עבורכם כיוון שאתם מרגישים חסרי אנרגיה לחלוטין ואפילו לא מצליחים להסביר לעצמכם ממה דברים אלה נובעים. אתם נמצאים בתחילתה של תקופה חדשה, אך ספיחי העבר עדיין מקננים בכם ולכן בכלל לא בטוח שאכן תצליחו לממש את כל תוכניותיכם העתידיות. אתם חייבים לעבוד על דפוסי ההתנהגות האישיים שלכם שמעכבים אתכם.

 

גדי 

מבחינה חברתית אתם עוברים עכשיו תקופה חדשה שבה יש לכם יכולת להראות את התכונות היותר טובות שלכם. נראה שעם כל חשבונות הנפש שאתם עושים עם עצמכם זה בהחלט הזמן להסיק את המסקנות המתבקשות ביחס לחייכם ולבחון את הקרובים לכם האם הם עדיין יהיו בשבילכם גם אם לא תסכימו איתם ועם דרך התנהגותם.

 

 

דלי 

אתם נמצאים בדיוק במחצית השנה שלאחר יום ההולדת שלכם ולכן זוהי תקופה מצוינת לעשות את חשבונות הנפש הנדרשים עבורכם על מנת לעשות סוג של ניקיון מבחינה אישית ומקצועית על מנת להוציא מחייכם את אלה שלא מתאימים לכם יותר ולהכניס לחייכם רק את האנשים שמתאים לכם להמשיך לראות אותם בחייכם ולשתף איתם פעולה.

 

 

דגים

העבודה עדיין גובה מכם את מירב תשומת הלב ואתם משקיעים הרבה שעות של אנרגיה על מנת שהדברים שאתם מאמינים בהם ייראו וייעשו בצורה הטובה והמושלמת ביותר כפי שאתם מבינים שצריכים להיות. נסו לגייס גם את הקרובים אליכם ביותר שיעזרו לכם כדי שמרבית העבודה לא תיפול רק עליכם, למדו לשתף אנשים נוספים בחייכם.


 

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק
  • מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטת


כנסו לאתר לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ  שבועי,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

בטלפון : 072-3401003 שלוחה28

 


 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי