אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין 26.8.15 – 19.8.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין 26.8.15 – 19.8.15    

 

תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין 26.8.15 – 19.8.15

 

 

טיפ לילידי  מזל השבוע:

הכוכב וונוס שאחראי על מערכות יחסים נמצא בנסיגה במזל שלכם ולכן זוהי תקופה מאוד משמעותית עבורכם בנוגע למערכות יחסים. השתדלו להישאר שקולים.

 

 

 

טלה

בית היצירה שלכם מופעל בצורה מאוד אינטנסיבית ולכן נראה שלמרות הקשיים הנוכחיים שלכם, עכשיו זה הזמן לפעול במלוא המרץ בכל הנוגע ליישום תוכניותיכם המקצועיות שיכולות להביא את התחביבים שלכם לרמה גבוהה של עשייה. אנשים צעירים מכם במשפחה יהיו מאוד קשורים אליכם ולכן נראה שתצטרכו להיות איתם בזמן של איכות שבו תאלצו להשקיע בהם ובתוכניותיכם. 

 

שור

נושאי המשפחה בשבוע הקרוב יהיו מאוד אינטנסיביים עבורכם ויעמידו אתכם במצבים שבהם לא תהיו בטוחים שאתם עושים את הדבר הנכון ובהחלט ייתכן שתהיו חסרי מנוחה ברמה שיכולה לגרום לכם לחוסר סבלנות ויציבות עם אנשים קרובים לכם. השתדלו לא להגיב בצורה אימפולסיבית בכל פעם שלא תהיו בטוחים שאכן אתם עושים את הדבר הנכון לכם ולמשפחה.

 

תאומים

אתם עסוקים מאוד עם הסביבה הקרובה שלכם כיוון שיש לכם צורך לרצות את החברים שלכם כדי שתשאירו את הרושם הטוב שאתם מבינים שצריך להיות ביחסים הוגנים עם הסביבה. נראה שלא כולם במעגל הראשון שבחייכם שלם עם העשייה שלכם ולכן אתם יכולים להרגיש שאתם נבחנים כל פעם מחדש כשאתם מנסים ליצור סביבה תומכת ואוהדת לתוכניות שלכם.

 

סרטן

מבחינה כלכלית אתם נמצאים עכשיו בתקופה שהיא מאוד משמעותית עבורכם כיוון שאתם צפויים לשינויים שלא אתם יזמתם אלא נגררתם אליהם בעל כורחכם. נסו לא לדחוק בדברים שאינכם יכולים לשלוט בהם אלא למדו לזרום עם הדברים ועם קצב ההתנהלות הטבעית של ההתרחשויות. מומלץ לכם בשלב הזה לא לתכנן אירועים מיוזמתכם אלא לחכות למה שיגיע עם החיים.

 

 

אריה 

אתם נמצאים בתקופה מאוד רגישה שלא מוסיפה לכם שקט נפשי. זה בדיוק הזמן הנכון עבורכם לא לנסות לקחת את המושכות לידיכם אלא לתת לחיים לזרום לאן שהם מנתבים אתכם. נכון שאתם מנסים להיות בשליטה על המצב אך נראה שהיחסים עם האנשים הקרובים לכם לא נמצאים עכשיו במיטבם ואתם נוחים להחליט ולקחת החלטות חפוזות שיכולות להיות הרות גורל.

 

בתולה

כוכבים רבים מבקרים אתכם בשבוע הזה ולמעשה גם במהלך כל החודש הקרוב בבית המקושר עם תת המודע שלכם ולכן אתם מכונסים יותר מתמיד בכל מה שקורה בסביבה הטבעית שלכם, אך אינכם מגלים את רגשותיכם או דעתכם. למעשה אתם חושבים מאוד נכון . זהו גם הזמן להבין מניעים פנימיים של אנשים ועל ידי כך לדעת כיצד להתנהל איתם.

 

מאזניים

זוהי תקופה שבה אתם פורחים מבחינה חברתית. יש לכם יכולת לקבץ סביבכם אנשים כיוון שהאנרגיה שלכם היא פתוחה, חייכנית ועם הרבה נחמדות לסביבה. נצלו תקופה זו לחיזוק הקשרים הבין אישיים שלכם עם הזולת ובעיקר שימו לב לצורך להעמיק קשרים על מנת שתראו לקרובים לכם גם כאנשים מעמיקים ולא רק ככאלה שמחפשים חברויות רבות ,אך שטחיות במידה מסוימת.

 

 

עקרב 

תחומי הקריירה בחייכם מאוד משמעותיים כיוון שמרבית הכוכבים נמצאים אצלכם בבית המקושר עם הקריירה שלכם. זה הזמן להראות את יכולותיכם המקצועיות ולהראות לאחרים עד כמה אתם יכולים להצליח. חשוב שתבואו ברעיונות חדשים ומקוריים על מנת שתוכלו להוכיח שלא בחרו בכם לחינם ויש לכם את הנחישות ואת הדרייב הנכון על מנת להצליח.

 

 

קשת

אתם עוברים תקופה שהיא מלחיצה וקשה עבורכם במידה מסוימת כיוון שאתם נתקלים בהרבה תחומים שעליכם לטפל בהם ומשתדלים לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. העומס גורם לכם להיות עייפים מאוד ואתם לא יודעים להרפות בגלל הצורך שלכם להיות בשליטה. כדאי שתהיו מתואמים עם כל התחומים בחייכם בהם אתם חייבים ללמוד להרפות ולבקש לקבל עזרה בנושא.

 

 

גדי 

אתם עוברים תקופה מאוד מעצבת בחייכם האישיים שגם גורמת לכם לעשות שינויים במחשבותיכם ולהבין אחרת את החיים בעקבות הנסיבות שאתם עוברים. נראה שאתם מאוד עסוקים עם כספים של אחרים שמגיעים אליכם אך לא נראה שאתם יכולים ליהנות מהם בשלב הזה, כי אתם תלויים בהתרחשויות הרבות הקיימות בחייהם של אחרים הסמוכים אל שולחנכם.

 

 

דלי 

אתם נמצאים בחצי השנה שלאחר יום ההולדת שלכם ולכן נראה שזוהי תקופה מאוד משמעותית שבה אתם עושים חשבונות נפש רבים לגבי ההתנהלות שלכם בחיים ובעיקר ההתנהלות הכספית. נראה שאתם נמצאים בסערת נפש שזוהי הדילמה הגדולה ביותר שלכם שיכולה לפעול נגדכם ברגעים שאתם חייבים לעשות החלטות משמעותיות בחייכם.


 

דגים

אתם עובדים קשה מאוד ועדיין לא נראה שאתם מרוצים מההתנהלות של חייכם כיוון שהעבודה הסיזיפית שאתם עושים נועדה על מנת לרצות את האחרים ולהוכיח לכולם שאתם מצוינים למרות שלא תמיד אתם חושבים כך ביחס לעצמכם. אתם באמת נמצאים במקום ובקרבת דרך להצליח ולקבל את תמיכת הרוב ולכן חשוב מאוד שתוכלו להיעזר בעצת אנשים קרובים במה שחשוב לכם.

 

 

 

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק
  • מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטת

כנסו לאתר לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ  שבועי,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

בטלפון : 072-3401003 שלוחה28

 


 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי