אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית לשנת 2015 לבני מזל שור
צילום: FreeDigitalPhotos.net

צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית לשנת 2015 לבני מזל שורשלום לכולם.......והפעם על מזל החודש

 

מזל שור

 

תאריך המזל:  מה-21.4 ועד ה- 21.5

 

אלמנט: אדמה


איכות: יציב


איבר בריאותי רגיש: צוואר


נאמנות: יציבים ברגשות וביחסים.


מקצועות מתאימים: עיסוק באומנות, אסתטיקה, אדמה ונדל"ן לסוגיו השונים.


סמל המזל: ראש של שור.
תכונות חיוביות:

אנשים מעשיים, יציבים, יצירתיים, שלווים, הולכים בתלם, ארציים, מאמינים במה שרואים ובמה שאפשר לחוש, מהימנים, חושניים, אוהבים נוחיות, אסטטיים, אוהבים בילויי איכותי, אוהבי אומנות.

 

תכונות שליליות:

רכושניים, רודפי בצע, רודפי תענוגות, עקשנים, בעלי חשיבה איטית, לא אוהבים שינויים, לא זורמים עם הנסיבות, איטיים, מגושמים, קשה להם להחצין רגש, חסכניים, מאמינים רק בקיים ולא יכולים לראות דברים שמעבר.

 

 תחזית אסטרולוגית כללית שנתית לילידי מזל שור לשנת 2015

כבני מזל שור תעדיפו את הנוחות והביטחון על פני מלחמות על יעדים ופסגות. התכליתיות והמעשיות היא הקו המנחה שלכם כיאה לאלמנט אדמה ויאפיין את בחירותיכם בחיים בתחומים השונים.

 

שפע 


בשנה הקרובה יבקר הכוכב יופיטר הידוע ככוכב שמביא איתו הזדמנויות, בבית המקושר עם המשפחה הגרעינית שלכם ולכן אתם צפויים לבשורות טובות ומשמחות על רקע זה. לקראת יום ההולדת שלכם ייפתרו הבעיות הכספיות שהיו לכם בשנה האחרונה. השנה תהייה הזדמנות ממשית החל מחודש ספטמבר להדק קשרים עם צעירים מכם במשפחה ואם יש לכם ילדים , אזי ברור שגם איתם. תוכלו לבלות איתם זמן איכות משמעותי ובדרך זו להתקרב זה לזה. כמו כן , תוכלו להרגיש נינוחים יותר , דרך יצירתיות וביטוי אומנותי לרגשות.

 

 

אתגר 


בשנה הקרובה נמצא הכוכב סטורן המביא איתו צורך בצמצום ולקיחת אחריות במקום המקושר עם כספים המתקבלים מאחרים. זה בדיוק הזמן שבו תווכחו לדעת שאנשים שהבטיחו לכם כספים, לא בהכרח מתכוונים לכך ואתם עלולים להיקלע למצוקה כלכלית במידה ולא תשמרו על כספכם. זה לא הזמן להלוות לאחרים גם אם תרגישו שאתם מחוייבים לכך. שמרו על כספכם קרוב אליכם.

מבחינה אישית ורומנטית תהייה זו שנה שבה תעדיפו לעיתים חברות טהורה ונקייה על פני מערכת יחסים אינטימית פיזית. זו ההזדמנות לטפח את התקשורת בזוגיות.

 

 

 

בברכת מזל טוב ובהצלחה

צילה שיר אל
כנסו לאתר לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ  שבועי,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

בטלפון : 072-3401003 שלוחה28

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי