אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
צמאון הדלי

צמאון הדלי
מזל דלי הגיע לעולם עם צמאון רוחני תמידי. כל חייו תר הדלי אחר מעיין רוחני כדי לספק את צמאונו ולעיתים ממשיך הדלי לטעום מימי מעיינות שונים לאורך זמן רב. הדלי נחשב באסטרולוגיה לאחד מן הסקרנים מבין 12 המזלות.

הדלי נולד עם סקרנות רוחנית. מגיל צעיר מאוד ניתן לראות איך בני ובנות המזל חוקרים את סביבתם הקרובה. חקירתו של הדלי הינה חקירה אינטנסיבית, והילד בן מזל דלי נוהג לפרק את צעצועיו כדי לגלות את סוד קסמם.

בתור בוגר חוקר הדלי את סביבתו ומתחיל להתעניין בנסתר מעיניו. העולם המיסטי מגרה את חושיו, אבל לדלי יש יחס אמביוולנטי אל עולם הנסתר, מצד אחד הוא מוקסם ממנו ומהצד השני הוא ירא מאוד.

ברגע שהדלי מצליח להשתחרר מכבלי הפחד הוא יכול לחיות בעולם הרוחני ואף להנות בו. הבעיה היא, שהדלי אינו מסתפק וממשיך לחקור ולתור אחר מעיינות נוספים כל הזמן.

אם הדלי עוסק במיסטיקה כמקצוע, הרי שסקרנותו יכולה להביא אותו למקומות גבוהים ביותר. הוא לא ינוח ולא ישקוט עד שיגיע אל שורשי הסוד. אם הדלי אינו עוסק במיסטיקה לפרנסתו, הוא הופך לתלמיד נצחי. הוא יעבור ממעיין למעיין, כלומר ממורה למורה בתקווה שיגיע מורה אשר מימי תורתו ירוו את צמאונו הגדול של הדלי.

אך מה קורה אם הדלי אינו מיסטיקן וגם לא סטודנט נצחי במיסטיקה? מה קורה אם הדלי רק ניצב בפני פרשת דרכים בחייו ומחפש תשובה? ראשית, היו בטוחים שבן מזל דלי יחפש את התשובה רק באפיקים רוחניים. שנית, הדלי לא יסתפק בתשובתו של המעיין הרוחני הראשון. הדלי יטעם לפחות משלושה מקורות רוחניים וישווה ביניהם. אם נפתרה בינתיים הדילמה של הדלי או אז יגיע הצמא על סיפוקו, הדלי ימשיך את חייו כרגיל עד שתעורר בליבו שאלה נוספת.

אך אם לא נפתרה מצוקת הדלי, הוא ימשיך לפקוד מעיינות חדשים לבקרים. חלק ממעינות אלה יהיו מים עכורים ודלוחים, אך מזלו הגדול של הדלי וחוש הטעם המיסטי המפותח שלו, יצילו אותו מלשתות מים לא נקיים. למרות כל הסכנות שבדרך, הדלי ימשיך לחקור...

רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars  בפייסבוק.

לשיחה אישית עם עליזה גבאי קרשבסקי, מומחית בקריאה בקלפים, קריאה בקול, אסטרולוגיה מדיומלית, תקשור ופתרון חלומות, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון:
072-3401003 שלוחה 30  .

למאמרים נוספים:
מזל דלי על פי הקבלה
מזל דלי והתאמתו לשאר המזלות
מזל דלי - תחזית שנתית 2009
אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי