אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
שם האדם

שם האדם

מאת: מנחם אייל 
 

 

"שלום שמי אורי, ואני מעונין לקבוע פגישה בדחיפות" - הייתה ההודעה שהשאיר אורי במענה הקולי, כעבור שבוע נפגשנו אצלי בקליניקה.


אורי הוא גבר נאה, מעט מלא, רווק כבן-40 עובד כמחסנאי בסופרמרקט. סיפורו לא היה שיגרתי. אורי סיפר לי על בדידות חברתית, על כך שמעולם לא יצר קשר רציני עם בחורה ועדיין מתגורר עם ההורים.  הוא ביקש לבדוק מהיכן העיכוב: "אולי יש נגדי עין הרע" הוסיף אורי.

 

ערכנו טקס התחברות, הדלקת נרות, קטורות, קריאת מזמורי תהילים וזימון מדריכי האור והתחברות ברמת הנשמה. בתחילת התקשור בדקנו את האפשרות האם קיים עיכוב שנוצר בגלל פחדים, ביקורתיות או חסימה ע"י עין הרע.

 
כעבור מספר דקות של שקט הוספתי: "אורי, עולה לי בצורה ברורה כי מאז ילדותך המוקדמת שנאת את שמך ורצית שם אחר, ומכאן החסימה".

 

"נכון" חיזק את דברי אורי, "אבא  החליט לקרוא לי על שם חבר שנפל במלחמה, ללא הסכמת אימי והיא נכנעה ללחצי אבי, מאז שאני זוכר את עצמי שנאתי את שמי אורי ורצתי שם אחר".

כשקבלנו את התובנה מהיכן החסימה עברנו למצב מדטטיבי בכדי להזרים אנרגיה טהורה, ולעבור למצב של ניקוי, טיהור וזיכוך של הנשמה.

 

אורי העלה את השאלה "האם להחליף את השם?".
במקרה של אורי, השלמה וקבלת השם שלו תחבר אותו אל ייעודו בחיים ואל השיעורים אליהם בחרה נשמתו להתחבר.

 

בעזרת מדריכי האור התחברתי לאותיות שורש הנשמה, ולעוצמה האנרגטית של השם אורי, בכדי  לנקות ולטהר ולאזן את האנרגיה של אותיות שורש הנשמה. המטרה היתה לאתר ולהוציא חסימות שנוצרו בגלל כעס, מתח, לחץ, פחד וטראומות. ובמקומם להזרים אל האותיות של הנשמה שלו אנרגיה של: אור, אהבה, ריפוי, טיהור, רוגע, שלווה ושפע.

 
הדרכתי את אורי איך להתחבר לאותיות הנשמה שלו בכדי לבצע טיהור והטענה אנרגטית, לחוש את האותיות שתפקידם לכוון אותו להגשמת הייעוד.

 

בסיום הטיפול אורי הרגיש רגוע, משוחרר והביע משאלת לב עם התכוונות אמיתית.

 

"לכל איש יש שם שנתנו לו הוריו, ונתן לו אלוהים, ונתנו לו מלאכיו" - כאשר נשמת האדם בוחרת להתגלגל לגוף הפיזי, היא בוחרת את הייעוד שלה, מי יהיו הוריה, ואת השם שילווה אותה לאורך הימצאותה על פני כדור הארץ.

האמא היא זו שצריכה להמציא את שם היילוד, כיוון שהיא יותר אינטואיטיבית, יותר מתוקשרת פיזית ורגשית לנשמת העובר.


כל אות ואות בשם קובעות את הגורל: הצלחה, בריאות, אופי, קריירה, עיכובים, מתחים, פחדים  וזוגיות.

אותיות ה א"ב העבריות, הם אותיות רבות עוצמה המחוברות אל צינורות אנרגטים לשמים ולאדמה, המחדירים ומרוקנים אנרגיה. ה-22 אותיות באלף-בית העבריות הן כוחות רוחניים עמוקים שמשמשות כערוץ תקשורת בינינו ובין היקום.

כל אות ואות שייכת לשלמות של 22 אותיות, ולכל אחד תפקיד שונה. הניסיון לשנות את שם באדם נחשב כנטילת כוחו של האדם. במקרים רבים אנו נתקלים בהוספת שם או אות לשם האדם על מנת לחזק ולשנות גורל קשה, כמו הסיפור הידוע על שרה ואברהם אבינו שנקראו שרי ואברם ולא הצליחו להוליד ילדים הוספת האות "ה" לשם, הרתה וילדה שרה.


המלצות:
לא מומלץ לקרוא לילד על שם נפטר מתחת לגיל 60. לא מומלץ שם בעל שתי אותיות כיוון שאין מספיק כוח אנרגטי לשם. מי שמקצר את שמו כמו אתי - אסתר, יוסי - יוסף מומלץ פעם בשבוע שיקראו לו בשמו המלא, בכדי לאזן ולתת כוח  ואנרגיה. 

שני אנשים בעלי אותו שם שגרים בדירה משותפת - סגולה למריבה. חתן וכלה ששמותיהם זהים כמו ליאור, שרון, דניאל ,שחר חייבים שהאחד יוסיף שם. לדעתי החלפת שם מותרת רק ע"י רב מקובל המכיר את רזי הקבלה והגימטרייה, ועל  ידי ברכה מיוחדת.

 

· הסיפור מבוסס על מקרה אמיתי. השמות והזהויות שונו על מנת לא לחשוף את לקוחותיי.


לשיחה אישית עם, מיסטיקנית המתמחה בנומרולוגיה קבלית, תקשור, תורת השמות והילרית, לאה שירה גד ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון: 

072-3401003  שלוחה 51  .


למאמרים נוספים:
גורל
השם שלי
שמו של האדם
שמות בנומרולוגיה ובקבלה
סוד האותיותהדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי