אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
שמות וניתוחם הנומרולוגי

שמות וניתוחם הנומרולוגי

מאת: לאה שירה גד                                  

אתם סקרנים לדעת מה אומר השם הפרטי שלכם?


במאמר שלפניכם תשובות לצירופים של כל השמות, איך לחשב כל שם ומה הפירוש. קחו בחשבון שהמידע נוגע רק בחלק מהתכונות שלכם, מכיון שצריך לנתח גם את הגורל שמשפיע, את אנרגית האותיות וסדר הופעתן. לצורך חישוב השם, תהפכו את אותיות השם למספרים, חברו אותם, ואת התוצאה צמצמו לספרה אחת.

לדוגמא: לאה =  ל=30  א=1  ה=5      30+1+5+=36   3 +6=9 

הסיפרה 1

שם לאנשים חזקים, עצמאים בעלי רעיונות מקורים, אוהבים להחליט לבד, לא מתאים להם להיות בתפקיד נשלט, מתאים להם להוביל, שאפתנים, מגיעים למכשולים בחיים ויודעים לעבור אותם, חשובה להם הצלחה בעשייה שלהם כי זה מדרבן אותם להמשיך להיות יצירתיים, מאוד חשובה להם הפרטיות, תמיד מחפשים אתגרים חדשים.

הסיפרה 2
אנשים בעלי רגישות רבה לזולת, יודעים להקשיב, סבלנים, דיפלומטים מעולים, קשה להם להיות לבד, זקוקים לחברה, לבן זוג, מחפשים להינשא בגיל צעיר, יודעים להקשיב ולהרגיע בעיקר חברים, העבודה שמתאימה להם היא עבודה סוציאלית, עבודה עם אנשים בהדרכה או ייעוץ אישי.
 
הסיפרה 3
 
אנשי 3 הם השחקנים שבחבורה, מלאים בהומור יודעים לעזור לחברים במצב רוח קשה ולשמח אותם. בעלי כשרון כתיבה, משחק, יכולת מילולית, בעלי הופעה, אנשים מבוקשים בחברה, לפעמים פוגעים כשאומרים דברים בדרך ישירה מה דעתם, מוצאים סיפוק רב מהיכולת לתת משהו מעצמם לזולתם.
 
הסיפרה 4
אנשי המשמעת והסדר, מציבים לעצמם מטרות ומבצעים אותם. גם אם יתקלו בקשיים יכולים לסמוך עליהם, מאוד אמינים, פרפקציוניסטים, דורשים מאחרים לא פחות מאשר מעצמם, חשוב שיקחו חופש מדי פעם וזמן להנאות.
 
הסיפרה 5
אנשים חסרי מנוחה, אוהבים את החיים, אוכל טוב, בילוי, עבודה לא שגרתית, נסיעות, חיים בקצב מהיר, צריכים עבודה לא שגרתית, בעלי כושר שכנוע ויודעים להציג את עניינם. לפעמים קצת אימפולסיביים, עושים דברים מתוך דחפים לא נשלטים.
 
הסיפרה 6
גברים משפחתיים, נשות ונוס, הבית והילדים הם המרכז. בעלי אהבה לזולת, עוזרים ככל שיכולים, פתוחים, לא סובלים אי צדק, מגינים בחריפות על חברים ומשפחה, עובדים קשה לצורך השגת מטרות בחיים, רכושניים, אומנותיים, לפעמים מרוב דאגה - חונקים.
 
הסיפרה 7
הפילוסופים והוגי הדעות שבינינו, בעלי כושר לימוד והבנה יוצאים מהכלל, לא מתחברים כל כך לסביבה שלהם - לפעמים מעדיפים להיות לבד. סלקטיבים בבחירת חברים, אוהבים לחקור את הבלתי נודע, מתקשים מבחינה חברתית להתחבר לבני זוג וחיי משפחה.
 
הסיפרה 8

המנהלים, בעלי העסקים, אנשי החומר והרוח. נולדו עם יכולת כפולה, אינטואיציה וחושים חדים, רוחניים ומצד שני אנשי החומר, יודעים להפיק כסף מכל דבר שמנהלים. שואפים להגיע למעמד הגבוה בחיים, בחברה, אבל כל התעסקות בחומר בלבד תפיל אותם לתחתית, חייבים לשלב חומר ורוח בבת אחת.

הסיפרה 9
אנשי הנתינה האבסולוטית, תמיד בנתינה, עוזרים, מייעצים, נרתמים לעזרת החלשים, מן דון קישוט מודרני. יודעים להקשיב ולתת מעצמם, הסוד הוא שהם נמצאים בדרגה רוחנית גבוהה שמחייבת אותם לתת, וככל שיתנו מנת חלקם תהיה טובה והאושר יזרום בחייהם.    

הסיפרה 11
האנרגיה של השם גבוהה יותר משם 2. חכמים, נוצרו לעשות דברים מובילים, להנהיג, להביא תכנים אחרים - אידיאלים גבוהים, אוהבי שלום, כריזמטיים, אוהבים להיות במחיצתם. מסוגלים לפעול למען מטרות נעלות, ומעניקים ככל שניתן למען הכלל.
 
הסיפרה 22
האנרגיה של השם גבוהה יותר משם 4, למרות שהשם נותן ביסודו תכונות של שם 4, כושר מנהיגות בולט, עשייה בגדול, השגת יעדים לכלל, פועל ביעילות, אינטלגנט, מנהיג עם תכונות להוציא את העיקר מהטפל. בעל תושיה, זכרון פנומנלי, בהירות מחשבה, יכולת ניתוח מעולה.
 
***כמובן המידע הוא חלקי, לפעמים לא מתאים לגמרי לשם, וזאת כי יש לנו את הגורל שנותן את האנרגיה שלו ולפעמים התדר לא מתאים, יוצר סיבוכים התנהגות לא חדה וברורה, אם השם באיזון והגורל מתחבר נכוןאלו האנשים המוצלחים ש"הולך" להם הכל בקלות, לא מתאמצים, מאוד מאוזנים.

בברכת הרבה אור אהבה ושפע - לחיים טובים
לאה שירה גד

לשיחה אישית עם לאה שירה גד, מיסטיקנית המתמחה בנומרולוגיה קבלית, תקשור, תורת השמות והילרית, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון:
072-3401003 שלוחה 51  .

למאמרים נוספים: 
תחזית נומרולוגית יומית עד אליך ב-SMS

שם האדם

מהי נומרולוגיה

חישוב נומרולוגי שלי

תורת האותיות ע"פ הקבלה


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי