אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תשע

תשע"ב - שנה עברית חדשה בפתח


מאת: אלה שוניה, נומרולוגית, מייעצת מיסטית, פותתת בקלפים ומפרשת חלומות.חשוב לעניינינו: שנה עברית מתחילה בחודש תשרי; ספטמבר לועזי. כלומר, השנה העברית הקרובה, ה'תשע"ב, מתחילה ב-29.9.2011 מסתיימת ב-17.9.2012 – כ-3 חודשים קודם לסיום שנת 2012.


2012 – סוף העולם מגיע?


לאחרונה אני מוצאת עצמי מוצפת באינספור שאלות בנוגע לסוף העולם הצפוי להגיע בשנת 2012. חדשות לפרקים עולות תחזיות על סוף העולם בתאריך כזה או אחר, ולמרות זאת אנו עדיין כאן וכדור הארץ עדיין כאן. נראה כי לא נראה שום הפתעות בנושא זה - כל המצפה לזיקוקי די נור וברקים אפוקליפטיים יתאכזב קשות.

מדוע קיימת בכלל תזזית לגבי שנת 2012?
זאת בעיקר עקב לוח השנה העתיק של בני המאיה, הצופה את סוף העולם בחישוב המקביל לשנת 2012 הגרגוריאנית (ליתר דיוק, ל-12.12.2012 או ל-21.12.2012). בכתבה זו אנסה דווקא לבדוק את השנה העברית המקבילה, התשע"ב.

בדומה לגישות החישוב העתיקות המבוססות מחזורים, גם העברים חישבו במחזורים - המחזור העברי הוא בן 6000 שנה (לוח שנה עברי מבוסס על לוח שנה בבלי ושיטת ספירה על בסיס סקסגסימלי, היא ספירה על בסיס 60). מכאן שהעולם התחיל לפני 6000 שנה, ובחלוף מחזור זה יתרחש סוף העולם. עם זאת, חשוב לזכור כי מדובר בסוף העולם במובן של סוף מחזור.

על-פי הלוח העברי יתרחש סוף מחזור שכזה רק בעוד 228 שנה – כך שאנו היהודים יכולים להירגע, תשע"ב אינה צפויה להיות שנה אפוקליפטית.
אמנם, תקופות הסמוכות לחילופי מחזורים אינן פשוטות, אך אם כולם משכילים לנצל את האנרגיה באופן נכון הרי שניצבת בפני האנושות הזדמנות פז להתחיל את המחזור החדש ממקום נעלה יותר.

מה צפוי להיות בשנה העברית החדשה?


מה בכל זאת צופנת בחובה השנה העברית ה'תשע"ב = 5772? צמצום 5772 = 21.

מספר 12 הוא הקוד הקוסמי. 21 הוא רק הבבואה, כלומר נמצא במימד החומרי. על-פי מספור זה צפויה שנה לא קלה, אך עדיין ישראל תהיה במצב טוב יותר מהרבה מדינות בעולם. בשנה זו צפויות לעלות יוזמות רבות להתחלת פרויקטים חדשים (1). מומלץ לתכנן אותם היטב, שכן אחרת שיתופי פעולה עלולים להיכשל (2 המפריד). ובכל זאת, הצפי הנומרולוגי די חיובי (3=1+2).

המספר 5772 מפרט יותר. 5 מוביל, מציב את ישראל בכושר תמרון דיפלומטי ומסחרי מעולה. מאידך, עשוי המספר לרמוז על שינויים ומעברים, גם לא מתוכננים. צמרת ההנהגה חייבת לבדוק את צעדיה במשנה זהירות וסבלנות כדי שלא להכשיל עצמה (פעמיים 7). עקרון זה נכון גם בגישתה לפתרון מצוקות החברה שאנו עדים להם. צעדים חפוזים ובלתי מחושבים של הממשלה עלולים להכשיל את כלכלת ישראל ולזעזע עוד יותר את המשק.

קונפליקטים, אי-שקט, יד על הדופק בענייני המודיעין


בתוך 5772 מסתתרים להם למעשה שלושה מספרי 7. שני 7 גלויים, ועוד 7 שמתקבל מחיבור 5 ו-2. היינו 777. כאן ניצב האתגר האמיתי - 7 מייצג הפסקה, ומכך שמיטה ושבת (ביום בשביעי שבת אלוהים מכל מלאכתו). עם כך, למרות הדחף לפרויקטים ולהתחלות חדשות (1) על-פי ה-777 אנו למדים כי מומלץ דווקא להשהות, להקפיא ולחכות. אולי אין זה ימצא חן בעיני פעילי המחאה, אך אם ברצוננו לעלות על דרך המלך אזי אין ברירה אלא לשאוף ולחתור לוויתורים ולסבלנות מצד כולם (2 ו-7, וגם 2 שעומד בסוף).


עם זאת, בגלל צירוף 5 ו-7 יהיה קשה להגיע לדרך המלך. צירוף זה מייצג הרבה קונפליקטים ואי-שקט. מצד אחד יכול הוא להיות חיובי מאוד במידה ושני הצדדים ימצאו פתרונות יצירתיים באמת. מצד שני עלול הצירוף לרמוז גם על אי-שקט בצמרת השלטון. גם כאן - אם תמצא דרך החוכמה, ניתן להיבנות מהצירוף. 777 מייצג גם הרבה דברים נסתרים ומעורפלים, לכן מומלץ למוסד ולגופים הרלוונטיים להיות עם היד על הדופק בכל אשר נוגע למודיעין.


ניתוח האותיות - שיבה לערכי העבר, מלחמה לא צפויה


ה'תשע"ב; ה' בראש שומר על ישראל. תשע"ב - הן כ-תשעה באב - אנרגיה עליונה, הנחווית באופן קשה על-ידי אלו שאינם מסוגלים להכיל אותה, אך בונה את הראויים לכך – דומה בהרבה מובנים ל-21, הבבואה. אנו מבחינים גם ב"שעה": שעה תשע. 9 הוא העת לסיים נכון מחזור אחד ולהתחיל מחזור חדש, בשנה הבאה. הכוונה היא כי מומלץ למתן פעילות תזזיתית ולהתרכז בסיום נכון של דברים ותהליכים אשר החלו במהלך 9 שנים אחרונות. "שב" ממליץ לשוב הביתה(ב), לערכים חברתיים של "ואהבת לרעך כמוך". כעת היא עת המבחן לכולם, ובעיקר לבני ישראל.

ה"עין" מסייעת מאוד. עם ישראל, אם יבחר בכך - יוכל לראות דברים שמעבר לראייתם של עמים אחרים, אך לשם כך יש צורך בהתמסרות אמיתית לשם מימוש חזון עתידי חיובי ומואר. אין עוד עם שיכול לעשות את זה טוב מבני ישראל. בני ישראל חייבים לשוב לערכים המקוריים שלהם. "תעש" מרמז על עשייה. על העשייה להיות מבוקרת, נכונה, מחושבת ומתוכננת היטב. יהיו כאן אתגרים, כי 1 ו-5 רוצים הכול מהר ועכשיו. מלחמה לא צפויה תתרחש בהמשך השנה. התקריות שבשגרה ימשיכו בלי שום קשר לתאריך כזה או אחר.

לסיום, אם תמצא מדינת ישראל דרך לנווט בחוכמה דרך שנת ה'תשע"ב, הרי שהיא תצליח ותתחזק מאוד. היא תיכנס לשנה העברית ה'תשע"ג [5773 = 22, מספר מאסטר בונה] ברגל ימין, ואז השמיים הם הגבול. דרך קלוקלת, מנגד, עלולה להפיל את ישראל ולצרף אותה למגמה השלילית עולמית.

לא נותר לי אלא לאחל לכל עם ישראל שנה טובה, פורייה וחכמה.


______________________


לשיחה אישית עם הנומרולוגית אלה שונייה התקשרו עכשיו
072-3401003 (שלוחה 37).

___________________

 

קראו גם על:

איך לזמן שנה חדשה וטובה

התיקון של חגי תשרי

תחילתה של שנה


רוצים להישאר מעודכנים? לחצו כאן וקבלו קישור ישיר ל-STARS בסלולרי בחינם


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי