אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית - יולי 2012

תחזית אסטרולוגית חודשית - יולי 2012

 

 

החודש כוכב ונוס כבר יצא מנסיגתו בתאומים וחוזר להילוך ישיר מלא וגם כוכב שבתאי אשר היה בנסיגה במזל מאזניים נכנס להילוך מהיר יותר וביחד מאפשרים ליצור מערכות יחסים טובות יותר חדשות או קיימות ממקום של בשלות ועוצמה. כוכב מאדים יוצא סופסוף ממזל בתולה לאחר כ 8 חודשים שבהם היה גם בנסיגה ומשקף תקופה חדשה בתחום המקצועי.

 

סרטן  22.6-22.7      משולש דיס הרמוני של כוכבים בשמים הכולל את השמש במזל שלכם וכוכבים פלוטו ואוראנוס מצביע על קושי ליצור יחסים אינטימיים בעולמכם האישי ועם המשפחה. כמו כן ניכר שיש רצונות ואינטרסים מנוגדים בין הבית והמשפחה לקריירה שלכם, הכול עניין של איזון. כניסתו של מאדים למזל מאזניים  החל מה 3 ליולי מצביע על צורך לפעול על מנת ליצור איזון בחייכם המשפחתיים ובעולמכם הפנימי ויצירת רוגע והרמוניה. הימצאותו של כוכב מרקורי בבית הכספים שלכם מקשר אתכם לאנשים מעניינים ומחזק את הרעיונות היצירתיים בתחום הכלכלי עד ה 15 ליולי. החל מה 17 ליולי רואים אפשרות להתחזקות כלכלית הקשורה לקריירה שלכם.

 

אריה 23.7-22.8     אתם נמצאים סמוך ליום הולדתכם והאנרגיות עלולות להיות מעט נמוכות יחד עם זאת מצב הכוכבים בשמים מראה על תקופה מאוד פורייה מבחינה יצירתית במיוחד בכל הנוגע לכתיבה יוצרת. כוכב מאדים אשר שהה כ 8 חודשים בבית הכספים שלכם בחלקו בנסיגה בשל ליצור קשרים עסקיים ולממש רעיונות אשר התבשלו לאורך זמן רב. מקצועית זוהי תקופה מאוד מאתגרת שלא מאפשרת לכם לשקוט על השמרים, מצד אחד הרצון לשמר את הקיים וליצור ביטחון גם אם מלאכותי מתנגש עם אנרגיה רעננה צעירה וחצופה השואפת לשדרג את כל עולמכם המקצועי ולצאת מהכבלים של השנים האחרונות. במערכות יחסים עם בן הזוג צפויים החודש עם לא מעט טלטלות המאלצים אתכם לקחת החלטות אמיצות בקשר.

 

בתולה 23.8-22.9     לאחר שמאדים שהה כ 8 חודשים במזל שלכם – מזל בתולה ועשה חריש עמוק בנושאים אישיים מקצועיים ובריאותיים הוא סופסוף מפנה את מקומו ונכנס למזל מאזניים ולבית הכספים שלכם מה שאומר שתהיו עסוקים בלהשקיע את זמנכם ומרצכם בתחומים שונים שעשויים להגביר את הונכם. בתחום הקריירה אתם נהנים מצמידותם של הכוכבים צדק ונגה בבית הקריירה המאפשר למשוך שפע של קשרים מטיבים ורעיונות חדשים. היחסים עם חברים ומשפחה עלולים להיות מתוחים לאורך השבועיים הראשונים של חודש יולי יחד עם זאת יש לכם הזדמנות לצאת מהתקיעות וליצור יחסים טובים יותר. כוכב נפטון בבית הזוגיות שלכם יכול ליצור אי ודאות ביחסים שלכם.

 

מאזניים 23.9-23.10      עם סיומה של נסיגת ונוס שליטת מזלכם וכניסתו של מאדים למזל מאזניים אתם מכוונים ליצור יחסים הולמים יותר עבורכם ומוכנים להשקיע אנרגיה וזמן לצורך העניין. חלק מכם יחליט ללכת לייעוץ זוגי לבד או עם בן הזוג ולשנות דפוסים והרגלים מגבילים. היחסים עם בני הבית והמשפחה הגיעו לאחרונה למבוי סתום ואתם עלולים להיתקל במספר אתגרים ביחסים ביניכם לפחות עד ה 17 ליולי, הימנעו מהרס ונסו ליצור משהו חדש לפני שאתם מחליטים לפרק את החבילה.

ונוס וצדק הנמצאים בצמידות במזל תאומים מחזקים את חיי החברה שלכם ואת הקשרים עם אנשים זרים ומתרבויות שונות. הצורך ללמוד ולהתפתח ילך ויגבר בחודש הקרוב ולא מן הנמנע שתסכימו גם לנסוע לחו"ל בשביל זה.

 

 

 

 

עקרב  24.10-21.11     צמידותם של הכוכבים צדק ונגה במזל תאומים עשויים להטיב עמכם בתחום הכלכלי. כספים יגיעו החודש דרך בן הזוג או ממקורות חיצוניים ומלקוחות אם אתם מנהלים עסק.

כספי ירושה שהתעכבו בגלל סכסוך בין אחים או בעיות תקשורת עשויים להגיע במהלך החודש הקרוב.

בתחום המקצועי ממשיכים לפעול כוחות חזקים הדוחפים לשינוי והמתח עלול להיות גדול עם גורמים בכירים הקשורים לעבודתכם שיגיעו לשיא בין ה 15 ל 20 ביולי ויכולים גם לגרום לסיום עבודתכם שם.

לאחר שכוכב ונוס שליטת בית הזוגיות שלכם סיים את נסיגתו קל יותר ליצור קשר עם תקשורת טובה יותר ועם יותר זרימה בקשר קיים או חדש. כלכלית זהו חודש מצוין המאפשר לכם להתחזק ולהגדיל את ההכנסות מלקוחות ומשותפויות.

 

קשת  22.11-21.12     הימצאותם של הכוכבים צדק ונגה בבית הזוגיות והשותפויות מצביע על כל התנאים להצלחה בזוגיות במיוחד אם ידעתם להפיק את המרב בזמן נסיגתה של נגה. קשרים חדשים יאפיינו את החודש הקרוב עם הרבה אופטימיות. מרקורי הנמצא במזל אריה מצביע על רעיונות יצירתיים יחד עם זאת כניסתו לנסיגה החל מה 15 ליולי מצביע על אפשרויות לבלבול וטעויות בכל הקשור לנסיעות ומסעות ובקשר עם גורמים בחו"ל. כלכלית אתם מנסים ליצור מציאות חדשה שתקדם אתכם מאוד אך עלולים להיתקל עדיין בקשיים ואתגרים שונים במיוחד מול חברים. הימנעו להיכנס לשותפויות כספיות עם חברים ובני זוג במיוחד בין ה 15 ל 20 ליולי משום שזה עלול להרוס את היחסים ביניכם.

 

גדי  20.1 – 22.12     ב 3 ליולי יכנס כוכב מאדים לבית הקריירה שלכם ולמזל מאזניים ויוסיף המון כוח והתלהבות לנושאים הקשורים לקריירה. בין ה 15 ל 20 ליולי אתם עלולים להיכנס יותר לעימותים עם אנשים בכירים או סמכויות ועלולים גם להיתקל ביותר התנגדויות מצד המשפחה ובני זוג שירצו אתכם כמו קודם במיוחד אם הקידום שלכם יגרום לכם להיעדר יותר מהבית. כוכבים צדק ונגה הנמצאים כרגע בצמידות בבית העבודה שלכם משקף שפע של הזדמנויות והצעות עבודה שיעמדו לרשותכם יחד עם זאת חשוב להיות עם ראש פתוח גם לדברים חדשניים שעשויים לקדם אתכם.

 

דלי  21.1-18.2     הימצאותו של מרקורי בבית הזוגיות והשותפויות בהיבטים הרמוניים מצביע על יכולת לתקשר עם בן הזוג ועם שותפים ממקום הרמוני יותר יחד עם זאת החל מה 15 ליולי יכנס מרקורי לנסיגה ועלול ליצור בעיות תקשורת במיוחד אם אתם לא מצליחים לראות את הצד השני ומרוכזים רק בעצמכם. כוכב אוראנוס שליט מזלכם הנמצא בזוית מאתגרת לכוכב פלוטו ואחר כך לכוכב מאדים עד ה 17 ליולי מצביע על קושי להתנהל עם בני זוג שותפים ומשפחה ובמצבים קיצוניים יכול להיווצר מצב של ניתוק ופרידה עם בני זוג ושותפים. כלכלית וחברתית צפוי לכם חודש טוב ומוצלח. מקצועית מלבד כמה היתקלויות צפויה הצלחה.

 

דגים  19.2-20.3      החודש יאלץ אתכם לשים את מרב תשומת לבכם בנושאים כלכליים. האווירה מתוחה במיוחד אם אתם נאלצים לשאת ולתת עם מוסדות פיננסיים כמו בנקים או חברות ביטוח. חשוב שתקבלו עזרה מאנשים שאתם סומכים עליהם ותנהגו בשיקול דעת במיוחד בין ה 15 ל 20 ליולי. בעבודה ובקריירה המצב שונה לגמרי, אתם נהנים מהימצאותם של הכוכבים צדק שליט בית הקריירה ונגה הנמצאים בצמידות לשאוב אופטימיות בחודש הקרוב ולמשוך שפע של קשרים חברתיים ומקצועיים שעשויים לקדם אתכם עם הימצאותו של מרקורי בבית העבודה שלכם. בתחום הרומנטי מצבכם משתפר לאחר שמאדים ששהה בבית הזוגיות שלכם כשמונה חודשים יוצא משם ומאפשר לכם אויר נקי.

 

טלה   21.3-20.4     כבר בתחילת החודש תחושו הקלה משמעותית עם התקדמותו של השמש בבית המשפחה. היחסים עם בני הבית יזכו ליותר שקט ואפשר יהיה לתקשר ללא מאבקי כוחות ומריבות. עולמכם הפנימי זוכה ליותר איזון ואתם מצליחים להתחבר יותר לרגשות שלכם ממקום צלול יותר. מאדים שליט מזלכם יוצא מבית העבודה שלכם שם שהה כ 8 חודשים ! ומצביע על יותר בהירות ודיוק בתחום המקצועי יחד עם זאת הוא יכנס לבית הזוגיות והשותפויות יחד עם כוכב שבתאי מה שמראה ששקט לא יהיה שם בהכרח. מאדים בבית הזוגיות מצביע על צורך ליצור יותר איזון ביחס לבן הזוג אך לא בהכרח ממקום של ויתור אלא יצירה משותפת. כלכלית חודש מצוין עבורכם, יותר כספים יגיעו ממקורות שונים.

 

שור  21.4-20.5     זהו חודש מצוין מבחינה כלכלית, הימצאותם של הכוכבים צדק ונגה בבית הכספים שלכם מצביע על חודש אופטימי ועל גידול בהכנסות יחד עם זאת יש נטייה להתפרע בהוצאות במיוחד על קניות של חידושים טכנולוגיים. מאדים נכנס לבית העבודה שלכם החל מה 3 ליולי ומאפשר ליישם את כל היצירתיות שצברתם ב 8 החודשים האחרונים. מאדים יצור היבטים מאוד מאתגרים עם פלוטו ואוראנוס בין ה 15 ל 20 ליולי מה שעלול ליצור סיבוכים בעבודה ועם גורמים בחו"ל, היזהרו מגורמים המנסים לפעול מאחורי גבכם. חברתית אתם מרגישים הקלה החל מה 1 ליולי.

בתחום הרומנטי תיהנו מחודש הרמוני וזורם עם הרבה קשרים חדשים.

 

תאומים 21.5-21.6     הימצאותם של הכוכבים נגה וצדק במזל תאומים מוסיפים לכם שפע של אופטימיות , אתם נראים מצוין ואנשים רוצים להיות בקרבתכם. בתחום הרומנטי קשרים חדשים עשויים להיווצר במהלך החודש ממקום הולם יותר עבורכם. כוכב מרקורי שליט מזלכם נמצא בבית התקשורת מקום טבעי לרובכם ובמזל אריה ומאפשר לכם לתקשר ממקום יצירתי יותר ולהבליט את היכולות היצירתיות שלכם. החל מה 15 ליולי יכנס מרקורי לנסיגה ויקשה על ההתנהלות היום יומית ועל התקשורת עם הסובבים אתכם, אל תתנו לאגו ולמשחקי כבוד לנהל אתכם. כלכלית זהו חודש טוב בעיקרון, מלבד בין ה 15 ל 20 ליולי שבהם עלולים להתנהל מאבקים על כספים שאתם אמורים לקבל.

 

 

 

 לשיחה אישית עם האסטרולוג דניאל רועה התקשרו עכשיו 072-3401003 (שלוחה 55).

___________________

 

קראו גם על:

מורה נבוכים - המדריך להורוסקופ

הורוסקופ שבועי


רוצה לחשב את הסיכויים שלך לאהבה? מעוניינת לברר לגבי שותפות עסקית?

כנסו לדף מחשבונים אסטרולוגים וקבלו את כל התשובות


חזרה לדף אסטרולוגיה


רוצים להישאר מעודכנים? לחצו כאן וקבלו קישור ישיר ל-STARS בסלולרי בחינם

 

 

 

 

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי