אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית  יוני 2012

תחזית אסטרולוגית חודשית יוני 2012

 

 

 

ב 12 ליוני יצא כוכב צדק ממזל שור ויכנס לשנה שלמה למזל תאומים. בני מזל תאומים יהיו הראשונים שייהנו משהייתו של הכוכב במזלם אך גם המזלות דלי מאזניים וגם אריה, טלה וקשת ייהנו מכוכב צדק במגוון תחומים. ב 4 ליוני יתרחש ליקוי ירח צמוד לנגה שתהיה גם בנסיגה עד ה 26 ליוני ודוחפת אנשים רבים להעריך מחדש את מערכות היחסים שלהם וליצור שינוי גם בהיבט הפיננסי.

 

תאומים 21.5-21.6    כניסת כוכב צדק לשנה שלמה למזל תאומים עשוי להשפיע עליכם לטובה.

הצורך לנסוע ולנוע בדרכים עשוי לגבור כמו כן גם הסקרנות והצורך ללמוד שהם תכונות טבעיות אצלכם

עשויות לגדול בזמן הקרוב. אתם תכירו שפע של אנשים אך מומלץ להמתין לפחות עד ה 26 ליוני אם תרצו להיכנס ליחסים משמעותיים יותר בגלל נסיגת כוכב ונוס במזל שלכם. כוכב צדק שליט בית הזוגיות שלכם עשוי להביא לחייכם יותר בני זוג מתאימים ולשפר את היחסים הקיימים. כלכלית אתם רוצים ליצור שינוי עמוק ויסודי אך עשויים להיתקל במספר קשיים דווקא מכיוון של חברים שעלולים לקנא בכם.

 

סרטן  22.6-22.7  מזל טוב לבני ובנות מזל סרטן שיחגגו יום הולדת החל מה 22 ליוני. עם כניסתו של השמש למזלכם תתחזק החיות שלכם והחיבור למשפחה בהמשך החודש.עד ה 10 ליוני התקשורת עם הסביבה הקרובה עלולה להיות יותר מתוחה מהרגיל וצפויות יותר פליטות פה. עם בני זוג ושותפים זוהי תקופה של מאבקי כוחות והתנצחויות ובמידה ולא תמצאו דרך הידברות ואפשרות לשדרג היחסים יתכן והם גם עלולים להסתיים. בתחום הקריירה אתם מנסים להוביל חזון אך עלולים עדיים להיתקל בהתנגדות מרה במיוחד בשבועות הקרובים, הסוד הוא לדבר עם האנשים השמרניים ביותר ולחזק את ביטחונם לגבי העתיד  ואולי להבטיח להם בונוסים.

 

אריה 23.7-22.8     עניינים כספיים יעסיקו אתכם רבות במרוצת החודש הקרוב. כוכב מאדים אשר ימצא בהיבטים דיס הרמוניים בבית הכספים שלכם עד ל 10 ליוני מצביע על אפשרות להתנהלות כספית לא נכונה ומדויקת עבורכם ולספיגת הרבה ביקורת מצד בני זוג וחברים. מומלץ להימנע מלערב חברים בענייניים כספיים רק אם אתם ממש חייבים משום שזה עלול להוביל לפגיעה ביחסים. מקצועית אתם מנסים לשדרג את עצמכם אך אין הדבר קל כרגע ואתם עלולים להיתקל בהתנגדויות פנימיות וחיצוניות הנובעות מפחד לאבד את עמדת הכוח שלהם במידה ושינויים אלו יצאו לפועל. בזוגיות ועם שותפים צפויים שינויים מפתיעים קשרים שהיו בטוחים עלולים להתערער וההפך בהשפעת שליט בית הזוגיות שלכם כוכב אוראנוס במיוחד לקראת סוף יוני.

 

בתולה 23.8-22.9      הימצאותו של כוכב מאדים במזל שלכם ובהיבטים דיס הרמוניים לשמש ולכוכב ונוס מבשר על חודש מאוד מתוח בתחום העבודה והקריירה עד ה 10 ליוני. חשוב שלא תעשו צעדים דרסטיים או במיוחד שתשמרו על תקשורת נקייה אחרת אתם עלולים לפגוע במעמדכם. למזלכם החל מה 12 ליוני יכנס כוכב צדק לבית הקריירה שלכם לשנה שלמה ויאפשר לכם שפע של הזדמנויות בתחום הקריירה שעשויים להטיב עמכם מאוד. קשרים חדשים שיכנסו לחייכם החל מה 12 ליוני עשויים לקדם אתכם מאוד, היכונו לשפע של נסיעות לצורך עבודה. מעמדכם המקצועי והציבורי עשוי להתחזק מאוד. בתחום הרומנטי למרות חשבון הנפש שאתם נמצאים יש לא מעט היסחפויות וכניסה לקשרים רומנטיים חדשים.

 

 מאזניים 23.9-23.10     החודש  אתם צפויים להיות תחת השפעותיהם של ונוס נסיגת מזלכם עד ה 26 ליוני כמו כן ב 4 ליוני יתרחש ליקוי ירח שיהיה צמוד גם כן לאותה ונוס מה שאומר שנושאים כמו מערכות יחסים ונושאים כספיים ומשאבים יהיו במוקד חייכם החודש הקרוב וגם בזה שאחריו. כניסתו של כוכב צדק למזל תאומים החל מ 12 ליוני ולשנה שלמה יקל במקצת באווירה אצלכם. הרצון להתפתח ללמוד ולנסוע יתחזקו מאוד ומעגל החברים שלכם ילך ויגדל לאורך השנה הקרובה. היחסים בבית ועם המשפחה דורשים מכם שינוי עמוק ויסודי אך לא מתאפשרים כרגע והשיא יתרחש לקראת ה 24 ליוני ולאחר מכן לא יהיה ברירה לפעול למימוש מציאת פיתרון הולם.

 

עקרב  24.10-21.11     ליקוי הירח ב 4 ליוני ונסיגת ונוס שיתרחש עד ה 26 ליוני יעלו אצלכם בחודש הקרוב הרבה מאוד רגשות מודחקים שיאלצו אתכם להתמודד מולם כאשר חלק גדול מנושאים אלו קשורים למערכות יחסים כסף ומין . במידה ולא תתמודדו עם מה שיעלה אתם צפויים לקבל איתותים גדולים יותר ויותר עד שתעמדו מול מה שצריך לעלות. היחסים עם חברים או עם אנשים שאתם בקשר איתם כקהילה עלולים להתערער ויתכן מאוד שתחליטו לעזוב קבוצה זו או אחרת. כניסתו של כוכב צדק למזל תאומים החל מה 12 ליוני יביא לחייכם שפע של הזדמנויות בתחום העסקי והכלכלי שיתכן שכרגע לא תראו עדיין את השפעתו אך מאוחר יותר יהיה ברור יותר. מקצועית אתם בעיצומו של שינוי משמעותי שיאפשר לכם ליצור שדרוג בעולמכם המקצועי.

 

קשת  22.11-21.12     מקבץ של כ 4 כוכבים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביע על חודש שבו תשקיעו את מרב תשומת לבכם בתחום הזוגיות וביחסים עם שותפים ואנשים שיהיו באינטראקציה אתכם. נסיגת ונוס בצמידות לליקוי ירח ואנרגיה דיס הרמונית מצביעים על חודש לא קל עם בני זוג ובשותפויות למיניהם שבו יעלו קרוב לודאי נושאים שלא טופלו עדיין ביחסים שלכם ודורשים התייחסות.

כוכב צדק שיכנס לבית הזוגיות והשותפויות החל מה 12 ליוני יקל במעט את המצב אך לאחר ה 26 ליוני תרגישו חזק יותר את השפעתו המטיבה ותכנסו לתקופה מאוד פורייה בהיכרויות בכל התחומים בעיקר ברומנטי. הפנויים שביניכם עשויים להיכנס לקשר חדש. למרות השאפתנות בתחום הקריירה והיכולת להוביל מומלץ להימנע מהסתבכויות עם בכירים מכם וחשוב למצוא דרכים חיוביות לפתרון בעיות. כלכלית חודש מאתגר.

 

גדי  20.1 – 22.12    הנושא המרכזי שיעסיק אתכם בחודש הקרוב הוא נושא העבודה והקריירה. עם הימצאותו של כוכב ונוס אשר נמצא בנסיגה עד ל 26 ביוני ועוד מספר גורמים נוספים המאתגרים את בית העבודה שלכם צפו לחודש מאתגר בנושאים מקצועיים. נסיגת ונוס מצביע על שיפור בערך העצמי שלכם ועל תיקון ביחסים עם חברים לעבודה כמו כן חלק מכם יכול להגיע למסקנה שלא מעריכים אתכם מספיק מבחינה כלכלית ויפעל באופן נחרץ לשנות זאת. ב 12 ליוני יכנס גם לבית העבודה שלכם כוכב צדק המשקף אפשרות למשיכת שפע לחייכם בעיקר בתחום המקצועי כך שאל דאגה יגיעו אליכם שפע של הצעות ואפשרויות אך תרגישו זאת יותר לאחר ה 26 ליוני. האווירה בבית ועם המשפחה משקפת רוח של  רצון לשינוי יחד עם זאת רואים שיש פחד לצעוד לדרך חדשה ולא ידועה.

 

דלי  21.1-18.2     יש לכם חלומות שאתם רוצים להגשים ועד לאחרונה הם נראו אפשריים למימוש אך מצב הכוכבים שייווצר החודש במיוחד עד ל 10 לחודש עלולים ליצור קשיים במיוחד בהיבט הכלכלי. כספים שהיו אמורים להגיע ממקור חיצוני עלולים להתעכב או שקיבלתם מידע חדש המצביע על הוצאה גדולה יותר וכל אלו עלולים ליצור עיכוב או ביטול של התוכניות. היחסים עם ילדיכם החודש מעט בעייתיים ויתכנו יותר מאבקי כוחות וקושי לשתף פעולה גם על רקע כלכלי . ב 12 ליוני עם כניסת כוכב צדק לבית היצירה והילדים שלכם תתמלאו ביותר אופטימיות ותקווה ומה 26 ליוני עם סיום נסיגת ונוס תחושו הקלה משמעותית ביחסים עם ילדיכם. הקריירה שלכם עומדת לפני פריצת דרך גם אם נראה שיש אתגרים כרגע החזיקו חזק ! בזוגיות צפויה מתיחות עד ה 10 ליוני.

 

 

דגים  19.2-20.3     הימצאותו של כוכב ונוס בבית המשפחה אצלכם עד ל 26 ביוני מצביע על חודש מלא תהפוכות ביחסים המשפחתיים ובבית או לפחות לעיסוק מוגבר במה שקורה עם בני הבית.

חלק מכם לא יכולים להתעלם ממה שקורה והופכים מדג נחמד לכריש או דג פטיש לפחות ויוצר משהו

חדש עבור עצמו ומשפחתו. היחסים עם שותפים ובני זוג עלולים לאתגר אתכם מאוד לפחות עד ל 10 ליוני ויתכן ותתקשו לשמור על מערכת עצבית מאוזנת או שאחרים עלולים גם לאבד סבלנות כלפיכם ולכן שמרו על קור רוח. כלכלית אתם נמצאים בתקופה לא פשוטה אך בקרוב מאוד תכנסו לתקופה שונה לגמרי המאפשרת לכם יותר יוזמות והכנסות גדולות יותר בדרך חדשנית יותר.

 

טלה   21.3-20.4     אתם מנסים להגשים מטרות וחלומות בחייכם המקצועיים ובתחומים אחרים ולא מוכנים לוותר מה שיכול לקדם אתכם בסופו של דבר אך כרגע אתם עלולים להעלות המון התנגדויות בעיקר מול אנשים חזקים ובעלי מעמד שחלקם פוחדים לאבד מהכוח שלהם. חודש יוני הוא חודש מאתגר מאוד כפי שתיארתי אך שימו לב לתאריכים הבאים במיוחד: 1-10 ליוני; 20 – 26 ליוני. תחום נוסף המאלץ אתכם להשקיע יותר הוא מערכות יחסים וזוגיות לפחות עד ל 26 ליוני שבו קשריכם עם בן הזוג עשוי לעבור מתיחת פנים משמעותית במידה ותתגייסו לזה אחרת גם סיום קשר אפשרי. תוכלו ליהנות עוד מהשפעתו המטיבה של כוכב צדק עד ל 12 ליוני ומתאריך זה יעבור כוכב צדק לתאומים ויאפשר לכם התרחבות בתחום החברתי, בהשכלה ויאפשר לכם להרחיב אופקים דרך שפע של נסיעות.

 

שור  21.4-20.5     כספים ורכוש, נושאים חשובים מעין כמוהם במיוחד עבורכם יעסיקו אתכם מאוד בחודש הקרוב. שליטת מזלכם ונוס אשר נמצאת בנסיגה עד ל 26 ליוני מאתגרת אתכם מאוד בנושאים כלכליים ודוחפת אתכם למצוא פיתרונות יעילים יותר ממה שהכרתם עד היום במיוחד עד ה 10 ליוני. יחד עם זאת כוכב צדק אשר עוזב את מזלכם יכנס לבית הכספים שלכם לשנה שלמה החל מה 12 ליוני מה שאומר שלא תקופחו ואם תדעו ליישם מקנות מנסיגת ונוס גם תיהנו מרווחה ושיפור בהכנסות כספיות. בקריירה ובעבודה אתם מנסים ליצור משהו חדש אך החודש תצטרכו עדיין להתמיד בתוכניות גם אם יהיה קשה. התחום הרומנטי גם כן מושפע מנסיגת ונוס, מומלץ להימנע מלהתחייב או לקבוע חתונה לפחות עד ה 26 ליוני.

 

 

 

 לשיחה אישית עם האסטרולוג דניאל רועה התקשרו עכשיו 072-3401003 (שלוחה 55).

___________________

 

קראו גם על:

מורה נבוכים - המדריך להורוסקופ

הורוסקופ שבועי


רוצה לחשב את הסיכויים שלך לאהבה? מעוניינת לברר לגבי שותפות עסקית?

כנסו לדף מחשבונים אסטרולוגים וקבלו את כל התשובות


חזרה לדף אסטרולוגיה


רוצים להישאר מעודכנים? לחצו כאן וקבלו קישור ישיר ל-STARS בסלולרי בחינם

 

 

 

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי