אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית  ינואר 2013

תחזית אסטרולוגית חודשית ינואר 2013

  

 

תחזית אסטרולוגית חודשית  ינואר 2013

 

דניאל רועה:ייעוץ, אבחון וטיפול באמצעות אסטרולוגיה, תקשור, והילינג


ריבוי כוכבים במזל גדי הכולל את השמש, ונוס ופלוטו ומרקורי וזווית מדויקת בין כוכב שבתאי במזל עקרב לבין כוכב פלוטו בגדי מצביעים על חודש מאוד אינטנסיביים יחד עם זאת עם נטייה להדחיק או להסתיר דברים במיוחד רגשות ונושאים מיניים ועיסוק בנושאים מוסריים. עמן כן על צורך לעשות דברים לפי החוקים והכללים.


גדי  20.1 – 22.12     מקבץ של ארבעה כוכבים שיהיו החודש במזל גדי מצביעים על תקופה מאוד מאומצת שבה אתם פועלים ללא לאות להשיג את מטרותיכם. יש נטייה למעט נוקשות והסתגרות ברמה האישית והרגשית. זהו חודש המאפשר לכם להגיע להישגים מוחשיים בתחום הקריירה ובעסקים. הימצאותו של כוכב מאדים בבית העבודה שלכם והצטרפותו של השמש מרקורי וונוס לשם מצביעים על חודש מאוד פורה מבחינה כלכלית שבו אתם מאוד פעילים במיוחד לכל בעלי העסקים. אתם עסוקים בהקמת תשתיות לעסק כמו כן אתם מגלים הרבה מקוריות ותעוזה שיגבירו את הכנסותיכם. בעבודה אתם נפתחים לנושאים וידע חדש שיכול לקדם אתכם מאוד.


דלי  21.1-18.2      מזל טוב לראשוני בני מזל דלי שיחגגו החל מהחודש יום הולדת. עם כניסת השמש למזלכם החל מה 20 לינואר תרגישו הרבה יותר טוב והסדר יחזור לקדמותו.כוכב מאדים אשר נמצא במזלכם לאורך כל החודש משקף תקופה של יוזמות חדשות בתחום החברתי פעילות ענפה בתחום הציבורי. יש נטייה למרוד במוסכמות ואתם עלולים לעורר הרבה כעסים מהסובבים אתכם. כניסת השמש למזל דלי השולט על בית הזוגיות שלכם מצביע על תקופה חברית יותר עם בן או בת הזוג ובשותפויות למיניהם יחד עם זאת השתדלו לא להתנשא ואפשרו יחס פשוט ונעים יותר לסובבים אתכם. כלכלית חודש טוב המאפשר לכם ליצור יציבות ואף שיפור כלכלי במיוחד סביב ה 17 לינואר. בקריירה תקופה של התחזקות עם שאיפה להתחדשות בתחום המקצועי.


דגים  19.2-20.3      כוכב שבתאי עוזר לכם למנף דברים בתחום הקריירה ובעסקים. יחד עם זאת יהיה קשה להתעלם מהדרישות מכם ואחת מהם היא לחדש את מערכת האמונות שלכם במיוחד בתחום הכלכלי והעסקי. כלומר להרחיב את הגבולות או לבטל את כל אותם הגבולות שלא תומכות באמונה שלכם להצליח ולפעול ממקום של עוצמה ולא של קורבן. הצלחה צפויה לכם גם החודש במיוחד בכל הקשור לחו"ל. מקבץ של ארבעה כוכבים במזל גדי החודש מצביע על ההתגייסות שלכם עבור נושאים חברתיים וקהילתיים כמו שאתם יודעים יחד עם זאת חברתית תהיו מוקפים בחברים ואנשים קרובים שיתמכו בכם ויראו בכם גורם מלכד וסמכות. כלכלית צפוי לכם חודש טוב. בבית ועם המשפחה דברים נעים קדימה.


טלה   21.3-20.4      בתחום הקריירה אתם נכנסים לתקופה חדשה ועם חמישה כוכבים הנמצאים בבית הקריירה החודש המוטיבציות שלכם להצליח בתחום הקריירה יהיו גבוהות במיוחד. הדרישה לעשות דברים בצורה אמינה עם רמת אתיקה ומוסריות גבוהה לא תאפשר לכם לחפף בעבודה והדרישות מהממונים עליכם יתגברו מאוד.יש גם סכנה לניתוק מאדם הקשור לקריירה שלכם בתחילת ינואר. כלכלית תוכלו החודש לקבל סכום כסף נכבד שיעזור לכם, כנראה דרך ירושה של אדם מבוגר מאוד או באמצעות עסקה מוצלחת שהייתם מעורבים בה. היחסים עם חברים או עם אדם אנשים הקשורים לקבוצה או ארגון מסוים עלולים להתנתק בגלל עניינים של אגו וכסף. בתחום הרומנטי יש אפשרות ליצור קשר עם אדם בזמן נסיעה לחו"ל או הקשור לחו"ל או לתרבות שונה ממה שהורגלתם.


שור  21.4-20.5      מקבץ של חמישה כוכבים במזלות מיסוד האדמה בעיקר בגדי מצביע על חודש המאפשר לכם לתעל את האנרגיות שלכם בצורה מעשית וממוקדת ולשלב גם חזון ויצירתיות על מנת להגיע לתוצאות טובות והישגים החודש. כוכב מאדים הנמצא גם כן בבית הקריירה שלכם מצביע על עשייה יוצאת דופן ומקורית יחד עם זאת עשייה זו יכולה גם לעורר התנגדות מצד שותפים או סמכויות שהם יותר שמרניות באופיין. ביחסים עם בני זוג כוכב שבתאי הנמצא בבית הזוגיות לא עושה לכם חיים קלים ובהחלט מוציא אתכם מאזור הנוחות שלכם שאתם כל כך אוהבים. יש נטייה להיכנס למאבקי כוחות עם בן הזוג במיוחד בין ה 6 ל 9 לינואר, נסו לתפוס מרחק והימנעו מהתגרויות. כלכלית חודש טוב לפריצת גבולות ושינוי דפוסי חשיבה לגבי התנהלות עסקית וכלכלית.


תאומים 21.5-21.6      הימצאותו של כוכב ונוס בבית הזוגיות והשותפויות שלכם עד ה 9 לינואר מצביע על אווירה יותר אופטימית וזורמת עם בן הזוג וגם על צורך בחופש ועצמאות ולכן גם על קושי להתחייב בתקופה זו לקשר ארוך טווח. כלכלית אתם עשויים להיות משופעים מארבעה כוכבים שישהו בבית כספי הזולת שלכם וידחפו אתכם לקחת הנושאים הכספיים יותר ברצינות ולגלות יותר אחראיות. יתכן ותקבלו עזרה וליווי בנושאים פיננסיים ועסקיים מאדם מבוגר וסמכותי שלא יעשה לכם חיים קלים וידחוף אתכם עד קצה גבול היכולת שלכם על מנת להגיע להישגים. בעבודה אתם עושים חיל גם אם לא קל לכם כרגע. יש נטייה להתנגח מול סמכויות ולמרוד במוסכמות ולא תמיד מתוך סיבה מוצדקת.


סרטן  22.6-22.7      מערכות יחסים וזוגיות ימשיכו להעסיק אתכם רבות גם החודש. לאחר סיום קשר והתחלה חדשה אצל חלק מכם יש לכם עוד מהמורה אחת לעבור בשלום סביב ה 6 ו ה  7 לינואר שבו התקשורת שלכם עם בן הזוג עלולה להיות קצת לחוצה ולא זורמת ולא תוכלו להתבטא מהלב. יש אפשרות לנתק אפילו זמני. החל מה 9 לינואר יכנס כוכב ונוס לבית הזוגיות שלכם ועשוי להניע תהליך חדש יחד עם זאת יש נטייה ליותר תועלתיות מול בן הזוג. בעבודה ובקריירה אתם עושים חיל וקל לכם לגייס כספים ממקורות שונים. היחסים בעבודה עשויים להיות יותר נינוחים וחופשיים לפחות עד ה 9 לינואר נצלו זאת לבקש העלאה במשכורת או תקציבים. היחסים עם ילדיכם עלולים להתאפיין במאבקי כוחות ומרדנות במיוחד בין ה 6 ל 9 לינואר.


אריה 23.7-22.8     היחסים בעבודה רק חזרו למסלולם אך המתח עדיין קיים והחודש במיוחד חשוב שתנהגו בזהירות ותתקשרו עם הסובבים במיוחד הבכירים שבהם בכבוד ותעבדו לפי כל הכללים. קשר זוגי חדש עשוי להיווצר החודש במהירות ויכול לגרום להפתעה אצל הסובבים אתכם למרות שאתכם זה לא יפתיע בכלל. בבית ועם המשפחה יש נטייה למרוד בסמכויות בין ה 6 ל 9 לינואר במיוחד אם זה אתם כלפי משפחתכם או בני הבית או אם זה כלפיכם. בכל מקרה השתדלו לפעול מהלב ופחות מהאגו שלכם זה יעזור להקטין את הנזקים וימנע הרס ביחסים.  הימצאותה של ונוס בבית היצירה שלכם עשויה לתרום לאמנים וליוצרים שביניכם ויקל עליכם לבטא את אהבתכם למה שאתם עושים. כלכלית צפויה תקופה רגישה בין ה 7 ל 9 לינואר כולל אפשרות לנתק קשר עם גורם עסקי ופיננסי היו זהירים !

 

בתולה 23.8-22.9      מקבץ של חמישה כוכבים בבית היצירה ובכוכבים מיסוד האדמה מצביע על חודש שאפשר יהיה " לתקתק עניינים " . אתם מאוד ממוקדי מטרה החודש וכושר הארגון והניהול שלכם במיטבו וביחד עם יכולות יצירתיות מוגברות תוכלו להשיג כל מטרה שתכוונו אליה עכשיו או בטווח ארוך יותר. כלכלית מצבכם ישתפר עם כניסת כוכב ונוס למזל גדי החל מה 9 לינואר. היחסים עם ילדיכם יהיו יציבים יותר אך אתם עלולים לגלות רצינות יתר וחוסר גמישות ולא להיות קשובים לצרכי ילדיכם במיוחד בין ה 7 ל 9 לינואר מה שעלול ליצור ניתוק רגשי ותקשורתי ביניכם. כוכב נפטון הנמצא בבית הזוגיות שלכם יכול לגרום להתעלות אך גם לבלבול וחוסר אונים הכול תלוי אם תדעו לשחרר מעט מהשליטה שלכם. בתולות שנולדו ביומיים הראשונים של המזל יושפעו במיוחד. בעבודה אתם מגלים מקוריות ועצמאות ועלולים ליצור קנאה ותחרותיות כלפי שאר העובדים.


מאזניים 23.9-23.10      האווירה בבית ממשיכה להיות סוערת בחלק מהזמן במיוחד בין ה 6 ל 9 לינואר שבו תצטרכו להגיע להחלטות חשובות וליצור שינוי. מה שקורה כרגע לא יוכל להמשיך לקרות בעתיד ואתם חייבים לקחת החלטות או ליצור שינוי עמוק ויסודי ביחסים עם בני הבית ובמיוחד עם בן הזוג. כלכלית אתם מתחזקים אך עלולים ליצור התנגדות מצד ילדכם בהקשר למהלך כלכלי שאתם מתכננים לבצע בקרוב. התנגדות מצד ילדיכם יכול לדרדר את היחסים אם לא תדעו לנתב את האנרגיות למקום של תקשורת בריאה ופתוחה ולמצוא פיתרון הולם למשבר. הצלחה צפויה לסטודנטים החודש. זהו חודש טוב לנסיעות ולהרחבת אופקים או לנופש וחידוש המצברים. בעבודה הנסתר רב על הנגלה במיוחד לאחר שאתם רוצים וודאות ולכן השיעור כאן הוא לסמוך ולתת אמון על הבריאה ובמקביל לפעול מבלי להיאחז בתוצאות.


עקרב  24.10-21.11      הימצאותו של כוכב ונוס בבית הכספים שלכם עד ל 9 לינואר מבשר על יכולת גבוהה יותר למשוך שפע כלכלי ולהגדיל את הכנסותיכם יחד עם זאת גם אפשרות להפריז בהוצאות ובפינוקים. מקבץ של חמישה כוכבים החודש במזל גדי מצביע על עיסוק מוגבר ביחסים עם הסובבים אתכם במיוחד קרובים וחברים. התקשורת נוטה להיות יותר נוקשה ועל כל דבר שלא מתאים לכם אתם עלולים להסתגר ולנתק קשרים. אל תתנו לדברים קטנים ולמאבקי אגו לנהל אתכם ופתחו את הלב זה תמיד עוזר. בעבודה אתם נוטים לחדש דברים ומוכנים להכניס שינוים בעבודתכם ומרגישים שלמים עם זה. בין ה 3 ל 4 לינואר האווירה בעבודה מעט מתוחה והתקשורת לקויה מה שעלול להביא לקצרים ולניתוק וקושי לשתף פעולה. עד ה 9 לינואר היחסים בתחום הרומנטי זורמים והרמוניים ולאחר מכן יש נטייה ליותר ריחוק.


קשת  22.11-21.12      עם הימצאותם של הכוכבים ונוס במזל קשת וצדק בבית הזוגיות שלכם מובטחת לכם תקופה מלאה בהרפתקאות בתחום הרומנטי לפחות עד ה 9 לינואר ואף מעבר לכך. מקבץ של חמישה כוכבים במהלך החודש הקרוב בבית הכספים שלכם ובמזל גדי מצביע על חודש מאוד אינטנסיבי בנושאים כלכליים. נראה שיש יותר נוקשות בהתנהלות עם כספים והרצון להצליח כלכלית יהיה מאוד מאוד גדול. קשה לכם לנהל תקשורת תקינה עם מוסדות וגופים פיננסיים ויתכנו הפסקת שיתופי פעולה עם אותם גופים. חברתית זהו חודש מאוד פעיל עבורכם ואתם תיזמו הרבה פעילויות חברתיות או שתיקחו חלק פעיל. הצלחה צפויה לבני ובנות מזל קשת בלימודים, השתדלו להימנע מחיכוכים מיותרים עם הממונים עליכם. מקצועית דברים זורמים בקלות ובפשטות.

 

 

 

 

 

 לשיחה אישית עם האסטרולוג דניאל רועה התקשרו עכשיו 072-3401003 (שלוחה 55).

___________________


קראו גם על:

מורה נבוכים - המדריך להורוסקופ

הורוסקופ שבועי


רוצה לחשב את הסיכויים שלך לאהבה? מעוניינת לברר לגבי שותפות עסקית?

כנסו לדף מחשבונים אסטרולוגים וקבלו את כל התשובות


חזרה לדף אסטרולוגיה


רוצים להישאר מעודכנים? לחצו כאן וקבלו קישור ישיר ל-STARS בסלולרי בחינם

 

 

 


 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי