אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל

תחזית אסטרולוגית חודשית אוקטובר 2016 מאת דניאל רועה


חודש אוקטובר מתחיל עם מולד הירח במזל מאזניים שיהיה בצמידות לכוכב צדק גם כן במזל מאזניים מה שיכול להעיד על אפשרויות חדשות וטובות יותר ופתיחות לדעות ונושאים חדשים. חודש טוב ליצירת קשרים חדשים במיוחד בתחום הרומנטי. גם כוכב מרקורי שהיה בנסיגה במזל בתולה במהלך ספטמבר יצטרף למזל מאזניים ויעצים את החגיגה.

 

מאזניים - 23.9-23.10 

מולד ירח במזל שלכם בצמידות לכוכב צדק והצטרפותו של כוכב מרקורי למזל מאזניים יוצר התחלה טובה בחודש הקרוב ומאפשר לכם להיפתח לאנשים חדשים ולבוא לקראת אלו שנמצאים אתכם בקשר. חודש טוב לקדם את הזוגיות שלכם. הימצאותה של ונוס, שליטת המזל שלכם במזל עקרב ובבית הכספים והרכוש שלכם מצביע על חידוד החושים העסקיים שלכם והתחדשות כלכלית. הימצאותם של כוכב מאדים ופלוטו במזל גדי ובבית המשפחה והבית שלכם מצביע על צורך להתחדש בתחום המשפחתי ולהשקיע בביתכם ובמשפחתכם. היצמדותו של כוכב מאדים לפלוטו ויצירת זווית מאתגרת גם לאוראנוס סביב ה 18 ו ה 27 לאוקטובר יכול להצביע על סערת רגשות ומאבקים בתחום המשפחתי.

עקרב - 24.10-21.11 הימצאותה של ונוס במזל שלכם מחזקת את כוח המשיכה שלכם ואת היחסים שלכם בתנאי שלא תגררו למצבים של קנאה ורכושנות כלפי בן הזוג או מי שנמצא אתכם במערכת יחסים רומנטית. סיום נסיגת כוכב מרקורי וחזרתו להילוך ישיר עוד במהלך סוף ספטמבר מאפשר לכם לתקן טעויות בתחום הפיננסי ולהתחיל דברים חדשים במיוחד עם מעורבים כספים של עוד אנשים או עם שותפים עסקיים. כוכב מאדים ופלוטו, שהם השליטים שלכם יצרו צמידות ביניהם ומאדים יצור גם זווית מאתגרת לכוכב אוראנוס במזל טלה בבית העבודה עלול להצביע על מתח ותקשורת עוינת עם סביבתכם הקרובה ובמיוחד כלפי גורמים מקצועיים. השתדלו לא להיגרר לאלימות מילולית או ווכחנות מיותרת.

קשת - 22.11-21.12 
כוכב שבתאי הנמצא במזלכם ויוצר זווית הרמונית למולד הירח במזל מאזניים עשוי להצביע על אפשרות ליצור קשרים חברתיים או להשפיע על קבוצת אנשים שנמצאת אתכם בקשר. כוכב מאדים ופלוטו הנמצאים במזל גדי ובבית הכספים והרכוש שלכם דוחפים אתכם ליצור שינוי בתחום הכלכלי והעסקי ולהתחדש בו אך גם עלול ליצור אמביציה חזקה מדי ובזווית דיס הרמונית לאוראנוס אתם עלולים לפעול בצורה לא מבוקרת ואימפולסיבית מדי בתחום הפיננסי מה שעלול ליצור גם נזק כספי ולכן היו זהירים במעשיכם במיוחד בין ה 18 ל 27 לאוקטובר. יציאתו של כוכב מרקורי מהצל שלו וחזרתו להילוך ישיר מאפשר לכם לתקן מספר דברים בתחום המקצועי.

גדי  - 20.01 – 22.12
הימצאותם של כוכב מאדים ופלוטו במזל שלכם יכול לפעול לטובתכם באופן כללי ולעזור לכם לקדם המון דברים וגם להוסיף דלק לשאפתנות שלכם. יחד עם זאת צמידות בין מאדים לכוכב פלוטו ובזווית מאתגרת לכוכב אוראנוס בין ה 18 ל 27 לאוקטובר עלול לפעול בצורה חזקה ואגרסיבית מדי עד כדי כך שתתקשו לשלוט באנרגיה זו. לכן הימנעו מביצוע של דברים באופן אובססיבי במיוחד אם השכל הישר שלכם אומר שזה מסוכן מדי עבורכם ועבור האחרים. מולד הירח בבית הקריירה והמעמד שלכם ובצמידות לכוכב צדק באותו בית ובמזל מאזניים והצטרפותו של כוכב מרקורי גם כן לבית הקריירה והמעמד מצביע על אפשרויות והכרויות חדשות שיכולים לקדם את הקריירה שלכם בעתיד הקרוב.

דלי - 21.1-18.2 
מולד הירח במזל מאזניים בצמידות לכוכב צדק והצטרפותו של כוכב מרקורי גם כן למזל מאזניים החודש מצביע על פוטנציאל להתחלות טובות בעיקר בנושאים הקשורים לחו"ל וללימודים גבוהים. אתם מרבים לנסוע ולהכיר אנשים חדשים ועם חלקם יכול גם להיווצר קשר רומנטי. הימצאותה של ונוס בבית הקריירה והמעמד שלכם החודש מצביע על אפשרות להתקדם דרך קשרים עם אנשים חזקים שיכולים למשוך עבורכם את החוטים מאחורי הקלעים. כוכב מאדים בצמידות לכוכב פלוטו במהלך החודש בין ה 18 ל 27 לאוקטובר עלול להצביע על סכנות במקומות סגורים ועל צורך לנהוג במשנה זהירות בענייני חוק ומשפט.

דגים - 19.2-20.3
כוכב מרקורי אשר חזר זה מכבר להילוך ישיר בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מאפשר לכם לתקן ליקויים שהיו בתקשורת וביחסים עם בן או בת הזוג שלכם. כמו כן בנוסף למולד הירח בצמידות לכוכב צדק תוכלו ליצור שותפויות חדשות ולהיפתח לאנשים חדשים. מולד הירח בבית כספי הזולת בצמידות לכוכב צדק והצטרפותו מאחר יותר של כוכב צדק עשוי להצביע על חודש מאוד רווחי מבחינה כלכלית גם עבור בן או בת הזוג שלכם. כמו כן אם אתם נמצאים בשותפות על רקע כלכלי ועסקי דברים עשויים לצאת לפועל בצורה מוצלחת גם כלכלית. היצמדות בין מאדים לפלוטו ובזווית מאתגרת לכוכב אוראנוס בין 18 ל 27 לאוקטובר עלול להצביע על קשיים עם חברים וקבוצות שאתם משתייכים אליהם.

טלה - 21.3-20.4
מולד הירח במזל מאזניים ובבית הזוגיות והשותפויות שלכם בתחילת החודש ובצמידות לכוכב צדק מצביע על אפשרויות טובות להתחלות בתחום הזוגיות ובשותפויות. עם כניסת כוכב מרקורי למאזניים והצטרפותו לשמש וכוכב צדק לאחר נסיגה אתם עשויים להרגיש הרבה יותר טוב ותוכלו גם לקדם דברים ויוזמות שנתקעו או התקלקלו בתחום המקצועי בזמן הנסיגה של מרקורי. הימצאותה של ונוס במזל עקרב ובבית כספי הזולת אצלכם מחזק את העניינים הכספיים ואת האינטימיות בקשרים שלכם. המיניות והחושניות אצלכם ובקשרים שלכם עשויים להתחזק. הימנעו מרכושנות וקנאה. מאדים, שליט מזלכם וכוכב פלוטו הנמצאים בבית הקריירה שלכם ובמזל גדי מעצימים את השאפתנות שלכם אך עלולים ליצור אי שקט ותנודות במעמדכם במיוחד בין ה 18 ל 27 לאוקטובר.

שור - 21.4-20.5
ונוס, שליטת המזל שלכם הנמצאת במזל עקרב, בבית הזוגיות שלכם ובזוויות הרמוניות לכוכבים פלוטו ונפטון מצביע על אפשרות להתחדשות בתחום הזוגיות ובמערכות יחסים שלכם. חשוב להימנע מרכושנות ואובססיביות כלפי בן הזוג כדי לא לקלקל את היחסים. מולד הירח שיתרחש בתחילת החודש במזל מאזניים ובבית העבודה שלכם ובצמידות לכוכב צדק, המכונה המטיב הגדול מצביע על התחלות חדשות עם פוטנציאל חיובי בתחום המקצועי. כמו כן למי שמחפש עבודה חדשה צפויה הצלחה בראיונות עבודה וגם מציאת עבודה בחודש הקרוב במיוחד. מבחינה בריאותית אתם מושפעים לטובה מכוכב צדק אך חשוב להימנע מהפרזות מכל סוג ושמירה על האיזון בחייכם.

תאומים -21.5-21.6
כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם חזר למהירותו הרגילה וזה כבר יתרון עבורכם לאחר שהיה בנסיגה. מולד הירח שיתרחש בתחילת החודש במזל מאזניים ובצמידות לכוכב צדק בבית היצירה והאהבה שלכם מצביע על התחלות חדשות והצלחה אפשרית לאמנים וליוצרים שביניכם. כמו כן התחום הרומנטי במיטבו וקשרים חדשים עשויים להיווצר עם אדם הקשור לעבודה שלכם. קשרים עם אנשים חזקים בתחום המקצועי עשויים לקדם אתכם אך בגלל הימצאותו של כוכב ונוס במזל עקרב אתם חייבים להימנע או להיות זהירים יותר מאנשים מניפולטיביים שמציגים עצמם באור אחר. מאדים הנצמד לכוכב פלוטו ויוצר זווית מאתגרת גם לכוכב אוראנוס במזל טלה מצביע על יותר סכנות בכלל ועם כספים של הזולת.

סרטן - 22.6-22.7
מולד הירח בתחילת החודש במזל מאזניים, בבית המשפחה והבית שלכם ובצמידות למטיב הגדול, כוכב צדק מצביע על פוטנציאל להתחלות חדשות באותם תחומים. חלק מכם עשויים להגדיל את המשפחה או להתבשר על כך וגם לרכוש בית חדש או לעבור לבית חדש וגדול יותר. יחד עם זאת הימנעו מחתימה על חוזים ויצירת שותפויות מכל סוג בין ה 18 ל 27 באוקטובר. בתאריכים אלה היחסים עם בן הזוג עלול להתאפיין ביותר מתח ומאבקי כוחות וחוסר סבלנות אחד כלפי השנייה עד כדי אפשרות לסיים את הקשר ולכן היו זהירים יותר. ונוס אשר נמצאת בבית האהבה והיצירה שלכם תאפשר לפנויים שביניכם לחגוג וליהנות מחיי אהבה סוערים יותר בעקבות ונוס הנמצא בבית האהבה ובמזל עקרב.

 

אריה - 23.7-22.8 
כוכב מרקורי הנמצא בבית הכספים שלכם ואשר חזר למהירותו הנורמאלית לאחר נסיגה מאפשר לכם לתקן כל מיני ליקויים ותקלות אשר התרחשו בזמן הנסיגה בתחום הפיננסי. כמו כן הצטרפותו למזל מאזניים יחד עם כוכב צדק ומולד הירח במאזניים מצביע על פוטנציאל להתחלות חדשות ויצירת קשרים חדשים ושפע של הכרויות. כמו כן זהו חודש טוב להתחיל ללמוד דברים חדשים במספר תחומים ולהיפתח לדברים חדשים. היצמדותו של כוכב מאדים לכוכב פלוטו בבית העבודה והשרות שלכם ויצירת זווית מאתגרת לכוכב אוראנוס מצביע על מתח ומאבקי כוחות אפשריים במקום העבודה או על רקע מקצועי עם סמכויות או גורמים הקשורים לחו"ל.

בתולה - 23.8-22.9
כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם אשר חזר למהירותו הנורמאלית לאחר נסיגה מאפשר לכם לתקן את כל התקלות הטכניות והליקויים וגם השיבושים בתקשורת שהתרחשו במהלך הנסיגה שלו. הצטרפותו של מרקורי למזל מאזניים ביחד עם צדק והשמש שנמצא שם במצב של מולד ירח מצביע על אפשרות להגדיל הכנסות ושפע של אפשרויות להתרחבות בתחום העסקי. יחד עם זאת הימנעו מלעשות מניפולציות עם כספים של הזולת או לערב את ילדיכם בנושאים כספיים במיוחד בין ה 18 ל 27 באוקטובר. היצמדותו של מאדים לכוכב פלוטו בבית האהבה ויצירת זווית מאתגרת גם לכוכב אוראנוס עלול להצביע על משבר בתחום הרומנטי ומאבקי כוחות עם אותו אהוב.

 

 

 

 

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה 

בטלפון : 072-3401003 שלוחה  55

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי