אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית יולי 2016 מאת דניאל רועה

תחזית אסטרולוגית חודשית יולי 2016 מאת דניאל רועה

 

האירוע הבולט החודש הוא חזרתו של כוכב מאדים להילוך ישיר הנמצא במזל עקרב מאז ינואר 2016 ומאפשר סיום תהליכי טרנספורמציה ארוכי טווח. כמו כן ריבוי כוכבים במזל סרטן וביסוד המים מאפשר חיבור פנימי לעצמנו ולמשפחה ואפשרות ליצור יותר אינטימיות בחיינו. זווית מאתגרת בין כוכב שבתאי בקשת ונפטון בדגים מאשר לבחון את האמונות שלנו לאורך השנים.

 

 

סרטן  22.6-22.7  

מקבץ של שלושה כוכבים במזל שלכם במיוחד השמש ונוס ומרקורי ומאוחר יותר הירח מצביעים על חודש שבו המשפחה והבית יהיו במרכז העניינים שלכם. אתם שואפים להתחבר לאנשים שנעים לכם בחברתם בעיקר המשפחה וגם לחפצים שקשורים ליופי אך בעיקר לעבר, לנוסטלגיה בחייכם. אתם קורנים באנרגיה של בריאות ומצב הרוח שלכם מרומם בדרך כלל. נושא מערכות היחסים שלכם יעלה על הפרק ואתם מקרינים המון טוב אך מושכים מאוד בכל המובנים. כניסתם של השמש, מרקורי וונוס בהדרגה למזל אריה ולבית הכספים שלכם החל מה 12 ליולי מצביע על יכולת למשיכת כספים אך גם רצון לפנק עצמכם בדברים יפים ואיכותיים. היזהרו לא לחרוג מהתקציב שלכם.

 

 

אריה 23.7-22.8

מזל טוב לאריות החוגגים יום הולדת. אתם עדיין נהנים מחסדיו של כוכב צדק הנמצא בבית הכספים שלכם ומתרחק מהשפעותיהם המאתגרות של הכוכבים נפטון וצדק אך יוצר זווית הרמונית לכוכב נגה מה שמצביע על אפשרות להתרחב כלכלית באופן זהיר למדי מבלי להשקיע כספים ללא אחריות. כוכב מאדים אשר נמצא בבית המשפחה והבית שלכם מאז ינואר 2016 בחלקו הגדול בנסיגה סיים זה עתה את נסיגתו ואפשר לכם ליצור שינוי עמוק ויסודי בכל תחומי הבית וביחסים עם המשפחה. חלק מכם עשוי לעבור דירה לאחר שפחד לעשות זאת תקופה ארוכה וחלק גדול אף צפוי להחליט על כניסה לזוגיות חדשה שבעכבותיה יעבור בית.

 

 

בתולה 23.8-22.9

אתם נהנים מהשפעתו החיובית של כוכב צדק הנמצא במזל שלכם עד לחודש ספטמבר במיוחד כשהוא יוצר זוויות הרמוניות לשמש מרקורי וונוס מה שעשוי להטיב עם נושאים כמו כספים, מערכות יחסים בעיקר הרומנטיות והמקצועיות ולחלופין מהתרחקותם של נפטון ושבתאי ששיבשו את כל אותם נושאים. שבתאי הנמצא בבית המשפחה והבית , בנסיגה ובזווית דיס הרמונית לכוכב נפטון הנמצא במזל דגים ובבית הזוגיות עלול להצביע על מינוף בין זוגיות ומשפחה או אפשרות ליצור משהו ארוך טווח לפחות עד אמצע החודש. מקבץ מזלות במזל סרטן עשוי להטיב עם התחום החברתי אצלכם.

 

 

מאזניים 23.9-23.10

מקבץ של ארבעה כוכבים בבית הקריירה והמעמד שלכם ובמזל סרטן כולל השמש, ונוס ומרקורי כאשר כולם מקבלים רוח גבית גם מכוכב צדק עשוי להצביע על חודש מאוד חיובי מבחינתכם בתחום המקצועי ומאפשר לכם ליצור קשרים קרובים עם אמון עם גורמים הקשורים לתחום המקצועי שלכם או עם הקהל הרחב. כוכב מאדים אשר שוהה בבית הכספים והרכוש שלכם כבר מינואר האחרון יוצא מנסיגה וגם מאותו בית כבר באמצע החודש ויאפשר לכם לממש את אותם שינויים שהשתוקקתם להם מזה זמן רב. התרחקותו של כוכב שבתאי מזווית מאתגרת לנפטון יקל מעט על נושאים הבריאותיים.

 

 

עקרב 24.10-21.11

בשעה טובה כוכב מאדים השליט המשני שלכם אשר היה במזל שלכם כבר בינואר מסיים את נסיגתו ויחל להיכנס להילוך ישיר כבר בתחילת החודש. יחד עם זאת האנרגיה לא תהיה בהכרח נעימה בתחילת המעבר להילך ישיר בגלל תנועתו האיטית ובגלל הרצון לפעול ולהגיע להישגים כבר על ההתחלה אך זה עלול לשחרר המון אנרגיה וכעסים שהצטברו לאורך החודשים האחרונים. כוכב מאדים השולט על בית העבודה והבריאות עשוי להצביע על טרנספורמציה בתחומים הללו כולל עזיבת מקום עבודה או הסבה מקצועית. בנסיעות עם המשפחה עלולים להיווצר מתחים, השתדלו לא להיכנס למאבקי כוחות מיותרים כדי לא ליצור נזק בלתי הפיך.

 

 

קשת   22.11-21.12

כוכב שבתאי הנמצא במזלכם יוצא כבר בתחילת החודש מהיבט דיס הרמוני לכוכב נפטון מה שאומר שהבית יהווה פחות גורם מפריע לדברים אישיים שלכם. כמו כן כוכב מאדים אשר יכנס כבר באמצע יולי למזל קשת לאחר נסיגה ארוכה מבשר על מצבור גדול של אנרגיה שיקלו על העשייה שלכם ויוסיף המון התלהבות ומוטיבציה. השמש, ונוס ומרקורי הנמצאים בבית כספי הזולת שלכם מצביע על אפשרות טובה למשוך כספים מן הזולת לחייכם אך יחד עם זאת כוכב פלוטו הנמצא ממול לאותו מקבץ במזל גדי אומר שאתם חייבים להתנהל בצורה אחראית ובוגרת עם אותם כספים כולל הכספים שלכם.

 

 

גדי 20.1 – 22.12

מקבץ של ארבעה כוכבים במהלך חודש יולי בבית הזוגיות והשותפויות שלכם כולל ונוס מרקורי והשמש אשר יצרו גם זוויות הרמוניות לכוכב צדק מצביע על חודש מאוד פעיל בכל הקשור לשותפויות וזוגיות. הרומנטיקה במיטבה ויאפשר לפנויים שביניכם גם ליצור קשר זוגי חדש. כוכב פלוטו הנמצא במזלכם מול אותו מקבץ עלול לשבש מעט אם הקשר לא יציב וחזק מספיק. הימנעו ממאבקי כוחות מיותרים. בבית ועם המשפחה עלול להיווצר מתח לקראת אמצע יולי הימנעו מלנתק קשרים באופן סופי . הכול יראה שונה לאחר אמצע יולי ולכן לא כדאי לעשות משהו שאולי תצטערו עליו.

 

 

דלי  21.1-18.2

החודש המיקוד שלכם יהיה סביב ענייני עבודה וקריירה. עם חזרתו של כוכב מאדים שהיה מחודש ינואר בבית הקריירה בחלקו הגדול בנסיגה וכעת עם חזרתו להילוך ישיר הוא משקף אנרגיה של שינוי עמוק ויסודי שלא מאפשר לכם לחזור לאותם דפוסי פעולה והרגלים ישנים וכמובן לצבור כוח ומעמד בעכבות מה שעשיתם בחודשים האחרונים. כמו כן השמש ונוס ומרקורי אשר ישהו בבית העבודה והשרות שלכם ויוצרים זוויות הרמוניות לכוכב צדק מאפשרים לכם ליצור אווירה נעימה והרמונית וליצור קשר אישי ורגשי יותר עם מי שאתם עובדים. כלכלית יחול שיפור עם התרחקותו של שבתאי מנפטון הנמצא בזווית דיס הרמונית ובבית הכספים שלכם ושעזרה של כוכב צדק בזוויות הרמוניות לנגה שמש ומרקורי.

 

 

דגים   19.2-20.3

כוכב שבתאי אשר נמצא בבית הקריירה שלכם ומתרחק ממצב של יצירת זווית דיס הרמונית לנפטון, שליט המזל שלכם מאפשר לכם לקדם נושאים מקצועיים עם פחות בלבול וליצור יותר יציבות וחוזק. כמו כן מקץ של ארבעה כוכבים במהלך החודש במהלך החודש בבית היצירה שלכם כולל השמש ונוס ומרקורי יאפשרו לכם להוציא יותר לפועל את היצירתיות שלכם וגם לממש אותם בעזרתו האדיבה של כוכב צדק הנותן לאותו מקבץ כוכבים רוח גבית. כמו כן פרויקטים שהיו קשורים לחו"ל ונתקעו בחודשים האחרונים בעקבות נסיגת מאדים או עצירתו יוכלו לצאת לפועל עם המון אנרגיה והתלהבות ועם כניסתו של מאדים לבית הקריירה והמעמד שלכם.

 

 

טלה  21.3-20.4 

כוכב מאדים שליט המזל שלכם אשר שהה במזל עקרב מינואר כאשר חלק גדול מזן זה היה גם בנסיגה מסיים בתחילת החודש את הנסיגה שלו ואיתו תגיע כמות עצומה של אנרגיה רגשית שתאפשר לכם ליישם את כל השינויים שאתם מתכננים מזה זמן רב. כניסתו של מאדים פעם נוספת למזל קשת יאפשר יותר אוורור ואופטימיות ובעיקר התרחבות בעשייה כולל לחו"ל. מקבץ של ארבעה כוכבים הנמצאים בבית המשפחה והבית שלכם כולל השמש ומרקורי מצביע על הצורך להשקיע בבית ובמשפחה ולשהות יותר בחברת אנשים קרובים. כמו כן לא מן הנמנע שתשקיעו החודש כספים בשיפור תנאי המגורים ויצירת אווירה נעימה נינוחה ואסתטית לכם ולמשפחה שלכם.

 

 

שור   21.4-20.5

בשעה טובה כוכב מאדים מסיים את נסיגתו ואת השהות הארוכה שלו בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מאז ינואר 2016. עם תחילת המעבר של כוכב מאדים להילוך ישיר תשתחרר אנרגיה עצומה ותאפשר לכם לקדם נושאים בתחום הזוגי. חלק מכם שעבר שינוי עמוק בנושאים של מערכות יחסים וזוגיות ושחרר אמונות מגבילות יוכל להרגיש בטוח יותר בזוגיות ארוכת טווח ומחויבות ויחליט על מיסוד יחסים. אחרים שמיצו את זה או את הקשר הקיים יחליט על סיום הקשר. בכל מקרה משעמם לא יהיה. חודש טוב להתחלת לימודים וליצירה. כמו כן עם כניסת השמש וונוס לבית המשפחה תוכלו להתפנות לעיצוב הבית ולבילוי משפחתי משותף.

 

תאומים  21.5-21.6 

מקבץ של ארבעה כוכבים בבית הכספים במהלך החודש הקרוב מצביע על המיקוד שלכם סביב ענייני כסף ורכוש. אתם עסוקים בקניות לבית ולמשפחה אך גם בהרחבת המשאבים שלכם גם בעזרתו האדיבה של כוכב צדק. יחד עם זאת הימצאותו של כוכב פלוטו ממול לאותו מקבץ במזל גדי ובבית כספי הזולת אומר שאתם חייבים לשמור גם על איזון ולהתנהל בצורה אחראית ובוגרת עם כספים ולהיות קשוב למה שקורה בשטח ולא רק לקפריזות שלכם. בשעה טובה כוכב מאדים מסיים את הנסיגה והשהות הארוכה שלו בבית הקשור לנושאים של עבודה ובריאות מה שמאפשר ליישם החלטות חשובות סופסוף באותם נושאים ולהתקדם מקצועית.

 

 

 

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה 

בטלפון : 072-3401003 שלוחה  55


 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי