אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית יוני 2016 מאת דניאל רועה

תחזית אסטרולוגית חודשית יוני 2016 מאת דניאל רועה

 

תאומים  21.5-21.6 

השמש ונפטון הנמצאים במזל שלכם ויוצרים אחד מקודקודי הריבוע הדיס הרמוני של כוכבים במזלות משתנים מצביע על קושי ליצור בהירות במערכות היחסים, בקריירה ובעבודה. ונוס הנמצאת במזל שלכם מטיבה עמכם בדרך כלל אך היא יוצרת זוויות מאתגרות לכוכב שבתאי הנמצא בבית הזוגיות שלכם ובזווית דיס הרמונית לנפטון וצדק מה שעלול להצביע על תחושת בדידות וניכור גדולה יותר ויציאה מאשליה לגבי בן או בת הזוג ושותפים למיניהם. נסיגת כוכב מאדים בבית העבודה והשרות שלכם מאפשר לכם ליצור שינוי יסודי בתחום המקצועי בחודשים הקרובים. יחד עם זאת זווית מאתגרת בין השמש וכוכב נפטון הנמצא בבית הקריירה שלכם עלול להצביע על תמימות בקריירה.

 

 

סרטן  22.6-22.7  

תחילת החודש מתאפיין בשני מבנים בשמים האחד הרמוני הבנוי ממשולש כוכבים הרמוני במזלות מיסוד האדמה ומאפשר לכם ליצור קשרים ארוכי טווח ולחזק חלק מהקיים וכמובן ליהנות מחיי חברה יציבים יותר. מבני נוסף בנוי מריבוע של כוכבים דיס הרמוני ומצביע על התמודדות מאתגרת יותר החודש בתחום המקצועי, הבריאותי וביחסים עם קרובי משפחה ואחים במיוחד. מערכת האמונות שלכם עלולה להתערער בעכבות דברים שאתם רואים וחווים ואין לכם עדיין הסבר על אותם דברים. קשרים עם בן או בת הזוג נוטים להיות הרמוניים יותר. יחד עם זאת בקשרים שבן או בת הזוג עובד באותה עבודה מומלץ להקטין חיכוך במידת האפשר. כלכלית יש נטייה ליותר בלבול וקושי להגיע להחלטות ברורות ויציבות.

 

 

אריה 23.7-22.8

גורמים כמו חברים, קרובים וילדים עלולים לפגוע בהישגים שהגעתם אליהם לאחרונה בעיקר בתחום הפיננסי. אותם גורמים נוטים ליצור בלבול ולתת לכם מידע לא מדויק שעלול לגרום להפסדים בהמשך. חשוב שתמנעו מלערב את אותם גורמים בשבועות הקרובים. כניסתו של כוכב מאדים אשר נמצא בנסיגה למזל עקרב ולבית המשפחה והבית שלכם דוחף אתכם לעשות טרנספורמציה בתוך הבית גם אם זה אומר לקחת החלטות שלא תמיד נעימות לכם ולסובבים אתכם. זווית הרמונית בין פלוטו בבית העובדה למרקורי בבית הקריירה ולצדק בבית הכספים מצביע על יכולת התאוששות מהירה בתחום המקצועי ויכולת למנף רעיונות מעשיים להכנסות כספיות.

 

 

בתולה 23.8-22.9

תחילת החודש מתחיל עם הימצאותו של כוכב צדק במזל שלכם ומהווה קודקוד של מבנה של ריבוע כוכבים דיס הרמוני מה שמצביע שלמרות ההזדמנויות שכוכב צדק מרעיף עליכם יש גם לא מעט הפרעות מסביב. צדק נמצא בזווית דיס הרמונית לכוכב שבתאי וממול לנפטון הנמצא בבית הזוגיות שלכם מה שמצביע על קושי להוציא לפועל נושאים בתחום המקצועי והאישי בגלל קשיים מבית ואי הבנות עם בן או בת הזוג ושותפים למיניהם. חיבור מטיב של צדק לעומת זאת למרקורי ופלוטו מאפשר לכם להתאושש ולהתחיל דברים ממקום יציב וברור יותר. השמש וונוס בבית הקריירה והמעמד יטיבו עמכם בתחום המקצועי בהמשך החודש.

 

 

מאזניים 23.9-23.10

כוכב נפטון הנמצא בבית העבודה והשרות שלכם מהווה את אחד מקודקודיו של רבוע של כוכבים דיס הרמוניים וכאשר הוא יוצר זוויות דיס הרמוניות לשבתאי וצדק זה עלול להצביע על קושי ליצור משהו יציב לאורך זמן ונטייה לשגות באשליות לגבי נושאים מקצועיים ובכל הקשור לקשרים עם גורמים הקשורים לעבודה שלכם. כניסתו של כוכב מאדים לנסיגה בבית הכספים והרכוש שלכם ולמזל עקרב עלול להצביע על צורך לעשות שינוי יסודי בנושאים כספיים ועל קושי לפעול מהמקום המוכר והידוע ולהגיע להישגים באותו אופן. בתחום הרומנטי אתם מתפכחים מקשר שהיה לכם או קשר קיים ובעוד מספר ימים תוכלו גם להתחיל משהו חדש ממקום בריא יותר.

 

 

עקרב 24.10-21.11

כוכב מאדים הנמצא בנסיגה כעת במזל שלכם ושולט עליו ביחד עם כוכב פלוטו מצביע על תקופה של שינוים יסודיים בחיים האישיים שלכם ובתחום המקצועי ומאלץ אתכם למתוח את הגבולות שלכם על מנת ליצור שינוי. כוכב שבתאי הנמצא אף הוא בנסיגה בבית הכספים שלכם מהווה חלק ממבנה מרובע של כוכבים היוצרים זוויות דיס הרמוניות ביניהם. מצב זה עלול להצביע על תקופה מאתגרת בתחום הכלכלי ועל צורך להיות זהירים יותר עם כספים של אחרים. היחסים עם ילדכם וחברים עלולים להתאפיין בחוסר בהירות ודואליות. היחסים עם בן או בת הזוג וקרובי משפחה יתאפיינו בהתחדשות ויכולת לבנות יחסים תקינים לטווח ארוך.

 

 

קשת   22.11-21.12

כוכב מאדים הנמצא בנסיגה אמנם יצא מהמזל שלכם ואתם עשויים להרגיש הקלה מסוימת אך הוא ימשיך לפעול אצלכם יותר מאחורי הקלעים וחשוב שבמקרה זה תפתחו עיניים בגב כלפי אותם גורמים שעלולים לפעול מאחורי גבכם. כוכב שבתאי לעומת זאת עדיין נמצא במזל קשת ויוצר זוויות מאתגרות לשמש וונוס הנמצאים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מה שעלול להצביע על יחסים מאתגרים יותר עם בני זוג ושותפים בתחילת החודש. כוכב שבתאי היוצר מהמזל שלכם גם זוויות מאתגרות לנפטון ולצדק עלול להצביע על יותר קשיים עם משפחה הורים ובקריירה שלכם לפחות בימים הראשונים של חודש יוני.

 

 

גדי 20.1 – 22.12

מבנה דיס הרמוני של כוכבים בצורת ריבוע במזלות המשתנים כאשר שבתאי, שליט המזל שלכם מהווה אחד מקודקודיו מצביע על התחלה לא קלה של חודש יוני. השמש וונוס אמנם נמצאים בבית העבודה שלכם אך כבר בתחילת החודש הם יוצרים זוויות מאתגרות לשבתאי, שליט המזל שלכם ולצדק ונפטון. מצב כוכבים זה מצביע על קושי להוציא דברים לפועל בגלל מערכות יחסים מאתגרות עם גורמים מקצועיים ומאבקי כוחות. כמו כן יתברר לכם שכנראה לא ראיתם את כל התמונה וכעת אתם משלימים את הפאזל אך התמונה לא בהכרח לטעמכם.... משולש הרמוני של כוכבים במזלות מיסוד האדמה מאפשר לכם להתאושש בקלות יתרה וליצור תוכנית חלופית.

 

 

דלי  21.1-18.2

כוכב מאדים אשר נכנס שוב לבית הקריירה שלכם ולמזל עקרב ונמצא עדיין בנסיגה מצביע על פאזה נוספת של שינוי בתחום הקריירה ועל הצורך לקחת יוזמות ממקום שונה הפעם על מנת להתקדם במה שאתם עושים. כוכב נפטון אשר נמצא בבית הכספים שלכם ויוצר זוויות מאתגרות לכוכבים שבתאי, צדק והשמש וונוס מצביע על צורך בזהירות באופן שבו אתם מתנהלים עם כספכם ועם כספם של הזולת. יתכן וילדיכם וחברים יאלצו אתכם להוציא סכום כסף על דברים שאין בכם צורך ובהזדמנות אחרת לא הייתם עושים זאת אך כעת שיקול הדעת שלכם בעניינים כספיים לא במיטבו. בבית ועם המשפחה קל לכם יותר להתנהל החודש.

 

 

דגים   19.2-20.3

כוכב נפטון הנמצא במזל שלכם ויוצר זוויות מאתגרות לכוכבים ונוס, שמש, צדק ושבתאי מצביע על חודש עם התחלה מאתגרת. נפטון בזווית מאתגרת לשבתאי הנמצא בבית הקריירה שלכם מצביע על צורך לצאת מאשליות לגבי הקריירה שלכם ועל צורך ביותר השקעה והתמדה על מנת להצליח. בזוגיות אתם צריכים להתחבר לאמת הגבוהה שלכם ולא להיגרר אחרי מה שיש או אחרי אמונות של בן או בת הזוג שלכם שלא בהכרח נכונות עבורכם. השמש וונוס הנמצאים במזל תאומים ובבית המשפחה והבית שלכם ובזוויות מאתגרות בתחילת החודש מצביע על קושי לתקשר עם הבית וליצור יחסים אמינים בתחילת החודש אך בהמשך תקבלו יותר בהירות.

 

 

טלה  21.3-20.4 

הימצאותו של כוכב צדק בבית העבודה שלכם במהלך החודש עשוי להטיב עמכם בחלקו אך במקביל הימצאותו בזוויות מאתגרות לכוכבים נפטון ושבתאי עלול להרוס את כל מה שאתם משיגים וליצור מצב שבו אתם מתאמצים יותר לשמור על הישגיכם. ונוס והשמש הנמצאים במזל תאומים יטיב עמכם בהמשך החודש בתחום החברתי ומשקף תקופה שבה אתם מאוד קורנים ומעניינים לסובבים אתכם וגם פוגשים אנשים מעניינים ונמרצים בעלי אופי צעיר ברוחם. כוכב מרקורי הנמצא במזל שור ובבית הכספים שלכם יוצר זוויות הרמוניות לכוכב צדק ופלוטו מה שאומר שאתם יכולים לבנות את עתידכם הכלכלי בצורה טובה החודש.

 

 

שור   21.4-20.5

ונוס והשמש הנמצאים במזל תאומים בצמידות ובבית הכספים שלם אמורה להטיב עמכם אך הימצאותם של ונוס והשמש בזוויות מאתגרות לנפטון, פלוטו וצדק מצביע בשבוע הראשון של יוני על נטייה להפרזות, שימוש שטחי במידע והתנהלות לא אחראית עם כספים ותמימות בנושאים כספיים שלא מאפיין אתכם בדרך כלל. עם יציאתם של השמש וונוס מאותם זוויות מדויקות מצבכם הפיננסי ישתפר לאחר שתחזרו לעצמכם ותיקחו אחריות על ההתנהלות הכספית שלכם. כניסתו של כוכב מאדים הנמצא בנסיגה בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ולמזל עקרב מכריח אתכם להתחדש ביחסים עם בן א בת הזוג שלכם ועם שותפים ולא לשקוט על השמרים.

 

 

 

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה 

בטלפון : 072-3401003 שלוחה  55


 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי