אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית מאי 2016 מאת דניאל רועה

תחזית אסטרולוגית חודשית מאי 2016 מאת דניאל רועה

 

החודש מלבד נסיגת כוכב מרקורי במזל שור יתרחשו עוד ארבעה נסיגות של כוכבים הכוללים את מאדים, שבתאי, פלוטו וכוכב צדק. ריבוי נסיגות בזמן נתון מצביע על צורך להסתכל על החיים בצורה שונה, לשחרר דפוסים שונים שמעכבים אותנו ולאמץ הרגלים חדשים שמקדמים אותנו. כמו כן זהו זמן טוב להתבוננות ולהסקת מסקנות.

 

שור  21.4-20.5   החודש תיהנו מנוכחותם של השמש ונגה, שליטת המזל שלכם אשר ימצאו במזל שור אך יחד איתם יהיה גם כוכב מרקורי הנמצא בנסיגה ועלול לעכב ולשבש את התקשורת שלכם ואת ההתנהלות הכספית שלכם. מומלץ לא לחתום על חוזים והסכמים חדשים או להתחיל דברים חדשים בעלי ערך גדול עבורכם לפחות עד לאחר ה 24 למאי. ונוס הנמצאת במזל שלכם עשויה לשפר את מערכות היחסים שלכם במיוחד הרומנטיות כמו כן אתם מושכים מתמיד במיוחד עם התקרבותה של ונוס לשמש במזל שור. לאמנים וליוצרים שביניכם במיוחד לאלו העוסקים במוזיקה צפוי חודש עם שפע הזדמנויות חדשות להתבלט ולהופיע, נצלו זאת לטובה.

 

תאומים 21.5-21.6      מזל טוב לראשוני בני ובנות מזל תאומים שיחגגו החודש יום הולדת. כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם נמצא כעת במזל שור ובנסיגה מה שעלול להקשות עליכם ולשבש את התקשורת עם הסובבים אתכם. יחד עם זאת נסיגת מרקורי במיוחד במזל שור מאפשר לכם להאט את הקצב המטורף שאתם נתונים בו בדרך כלל ולהתבונן על הדברים מהצד ולהחליט על שינוי האופן שבו אתם מתנהלים, חושבים ומתקשרים עם העולם שמבחוץ וגם מבפנים. הכוכבים מאדים ושבתאי הנמצאים גם הם בנסיגה בבית הזוגיות והשותפויות שלכם גם הם עלולים ליצור תחושת בדידות וניכור עם מי שנמצא מולכם במיוחד בני זוג ושותפים וגם כאן זמן לנצל את המרחק לבחון את מערכת האמונות שלכם שהביאו אתכם עד הלום....


סרטן  22.6-22.7      מבנה של משולש הרמוני של כוכבים במזלות מיסוד האדמה הכוללים את מרקורי, ונוס , השמש, פלוטו וכוכב צדק מצביעים על אפשרות שלכם ליצור הכרויות חדשות בתחום החברתי ולבנות יחסים ארוכי טווח ויציבים. ונוס הנמצאת במזל שור מצביעה על אפשרות ליצור הכרות עם אדם שהקשר איתו עשוי להפוך בהמשך לקשר רומנטי ואפילו קשר זוגי. נסיגת כוכב מרקורי לעומת זאת מצביע על נטייה גם ליותר אי הבנות כך שחשוב שתזהו מיד מה נכון עבורכם ולא תפתחו ציפיות. הכוכבים מאדים ושבתאי הנמצאים בנסיגה בבית העבודה שלכם ובזוויות דיס הרמוניות לעוד כוכבים מצביעים על צורך לעשות חשבון נפש בתחום המקצועי לקחת החלטות מקצועיות מיד לאחר נסיגת מרקורי לאחר ה 24 למאי אצל חלק מכם.

 

אריה 23.7-22.8       למרות שכוכב מרקורי נמצא בנסיגה בבית המעמד והקריירה שלכם הוא יוצר ביחד עם השמש, שליט המזל שלכם וונוס זוויות הרמוניות לשאר כוכבים במזלות מיסוד האדמה מה שמאפשר לכם לחזק את הצד המעשי ולהעצים דברים שכבר קיימים. נסיגת מרקורי במזל שור ובבית הקריירה שלכם מצביע על צורך להיות יותר זהירים בהערכות שלכם הפיננסיות ובתקשורת שלכם עם כל מי שקשור לתחום המקצועי שלכם. כוכב צדק הנמצא בבית הכספים והרכוש שלכם מהווה חלק ממבנה כוכבים בצורת משולש הרמוני שמאפשר צמיחה וגדילה כלכלית אך צדק הנמצא באותו זמן גם בזוויות דיס הרמוניות לנפטון ושבתאי מה שמצביע על צורך לגייס יותר בהירות ולא ליהיות באשליות.

 

בתולה 23.8-22.9      כוכב צדק הנמצא במזל שלכם, מזל בתולה יוצר החודש זוויות הרמוניות עם השמש, מרקורי, ונוס ופלוטו מה שמאפשר לכם להעצים דברים בצורה יצירתית ולמנף גם הצלחה כלכלית, עסקית ומקצועית. יחד עם זאת נסיגת כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם הנמצא בנסיגה במזל שור מצביע על צורך בזהירות יתר ובדיקה חוזרת של פרטים. כמו כן כדאי להימנע מחתימה על חוזים והסכמים חדשים וכדאי להתמקד בלחזק דברים קיימים ולשפר אותם. חודש טוב לאמנים וליוצרים שביניכם המאפשר לכם להגיע לציבור רחב יותר ולזכות בהכרה ובפרסום מסיבי יותר. כוכב צדק הנמצא ממול לכוכב נפטון בבית הזוגיות שלכם ובזווית מאתגרת גם לכוכב שבתאי מצביע על צורך בחיזוק הקשר הזוגי.


מאזניים 23.9-23.10    ונוס, שליטת המזל שלכם הנמצאת במזל שור שעליה היא גם שולטת נמצאת בבית כספי הזולת ביחד עם השמש ומרקורי וכולם נמצאים בזוויות הרמוניות לפלוטו וצדק במהלך החודש הזה מה שמצביע על חודש עם שפע של אפשרויות בתחום הפיננסי. יחד עם זאת נסיגת כוכב מרקורי באותו בית מצביע על נטייה ליותר טעויות ולבעיות תקשורת לפחות עד ה 24 למאי ולכן מומלץ לנהוג במשנה זהירות עם כספם של אחרים ולהימנע במידת האפשר מחתימה על חוזים והסכמים חדשים בתקופה המדוברת. נסיגת כוכב מאדים השולט על בית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביע על צורך לארגן מחדש את האופן שבו אתם מתנהלים מול בן הזוג שלכם ועם שותפים למיניהם.

 

עקרב  24.10-21.11      ונוס, שליטת בית הזוגיות נמצאת במהלך החודש הקרוב בבית הזוגיות שלכם ובמזל שור שזה מקום שהיא מרגישה בו מעולה במיוחד שנמצא איתה גם השמש. יחד עם זאת הימצאותו של מרקורי באותו בית אך בנסיגה יכול לשבש מעט את החגיגה ולהקשות על התקשורת עם בן או בת הזוג ושותפים למיניהם לפחות עד ה 24 למאי. זו הזדמנות לשנות דפוסי תקשורת וחשיבה ולאמץ הרגלים חדשים שיטיבו עמכם. משולש כוכבים הרמוני שייווצר בין צדק לשמש נגה, מרקורי ופלוטו יטיב עמכם מאוד בתחום החברתי ויאפשר לכם הכרויות חדשות. כוכב מאדים ושבתאי הנמצאים בנסיגה מאתגרים את התחום הכלכלי אצלכם ומאלצים אתכם להתנהל באופן שונה.

 

קשת  22.11-21.12      הימצאותו של כוכב צדק בבית הקריירה שלכם ובזוויות הרמוניות לשמש ונוס ומרקורי וגם פלוטו מצביע על אפשרות לפרוץ קדימה בתחום המקצועי אך גם למנף את ההצלחה שלכם המקצועית לכיוון הכלכלי. יחד עם זאת הימצאותו של כוכב מרקורי בנסיגה ובבית העבודה שלכם ובמזל שור עלול להצביע על קצרים בתקשורת החודש ואי הבנות בהתנהלות הכספית שלכם או במקום העבודה. כוכב מאדים ושבתאי הנמצאים במזל קשת ובנסיגה מצביעים על תחושת בדידות אפשרית ועל נטייה לפעול לבד אך חשוב שתבחנו את המצב כעת ותמנעו מתגובות אוטומטיות שפגעו ועלולים לפגוע בכם גם הפעם. זה הזמן לשינוי יסודי בצורת החשיבה שלכם ובמערכת האמונות שלכם. בזוגיות ושותפויות עלולות להיווצר יותר אי הבנות.

 

גדי   20.1 – 22.12      כוכב פלוטו הנמצא במזל שלכם יהווה חלק ממבנה הרמוני של כוכבים במזלות מיסוד האדמה הכוללים גם את ונוס, שמש, מרקורי וצדק. הדבר מצביע על יכולת לנתב את היצירתיות שלכם באופן פרקטי ולמנף הצלחה מקצועית וכלכלית וגם הכרה והצלחה. הצלחה צפויה במיוחד לאמנים וליוצרים שביניכם שיצליחו להגיע לקהלים גדולים יותר ולדייק יותר בעשייה שלהם. התחום הרומנטי עשוי לפרוח אצלכם החודש. יחד עם זאת נסיגת כוכב מרקורי עלול ליצור נטייה ליותר קצרים בתקשורת אי הבנות עם מי שאתם נמצאים בקשר רומנטי ולחבל את ההצלחה שאתם חווים. היחסים עם הבית והמשפחה נוטה ליותר אי הבנות החודש.

 

דלי  21.1-18.2     מקבץ של ארבעה כוכבים הכוללים את השמש, מרקורי , ונוס והירח הנמצאים בבית המשפחה והבית שלכם ובמזל שור ובזוויות הרמוניות לעוד כוכבים מצביעים על מיקוד תשומת הלב שלכם החודש סביב ענייני משפחה בעיקר בכל הקשור לטיפוח הבית והיחסים עם בני הבית. יחד עם זאת הימצאותו של מרקורי בנסיגה עלול לקלקל מעט את התקשורת עם בני הבית וליצור יותר אי הבנות ותקלות. הימנעו מחתימה על חוזה או הסכם בכל הקשור לענייני בית כמו שכירות, רכישת בית חדש או שיפוץ במידת האפשר לפחות עד ל 24 במאי. מקצועית צפוי חודש פורה. כלכלית מומלץ לנהוג במשנה זהירות עם כספים.

 

דגים  19.2-20.3      כוכב נפטון, שליט המזל שלכם הנמצא במזל דגים כעת יוצר זוויות דיס הרמוניות לכוכבים מאדים, שבתאי וצדק מה שאומר שאתם עלולים לחוות עיכובים ואתגרים בתחום הקריירה ועם בן או בת הזוג במיוחד שכוכב מרקורי השולט על בית הזוגיות נמצא כעת בנסיגה ומוסיף יותר אי בהירות וקצרים לקשר עם בן או בת הזוג שלכם. הרצון להתקדם מקצועית מתנגש עם רצונות שונים של אנשים בכירים בעבודה או בצורך לשנות את אופן הפעולה שלכם לדברים. ריבוי כוכבים במזלות מיסוד האדמה מאפשר לכם יותר קרקוע ומטיב עם התחום החברתי אצלכם.

טלה   21.3-20.4      השמש וכוכב נגה הנמצאים בבית הכספים והרכוש שלכם ובמזל שור מהווים מקדם חיובי ביותר להצלחה כלכלית. יחד עם זאת כוכב מרקורי הנמצא בנסיגה גם הוא בבית הכספים שלכם עלול לעקב את הנושא וליצור אי הבנות בנוגע לכספים. כדאי להימנע מחתימה על חוזים והסכמים במיוחד בכל הנוגע לרכישות או התחלות חדשות בתחום הפיננסי או כל חוזה והסכם אחר. כוכב צדק הנמצא בבית העבודה שלכם ויוצר מבנה של משולש הרמוני עם פלוטו בבית הקריירה שלכם ועם הכוכבים בבית הכספים שלכם מצביע על הצלחה מקצועית ומינוף הצלחתכם לטובת המצב הפיננסי שלכם.

 

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה 

בטלפון : 072-3401003 שלוחה  55



הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי